8 Ball Pool

Android Android Oyun
Uygulama ismi 8 Ball Pool 8 Ball Pool en ünlü versiyonudur 8 Ball Pool yayıncı
Yayıncı Miniclip.com
Tür Oyun
Dosya Boyutu 69MB
En son sürüm 5.3.1
Mod sürüm 5.3.1
Son Güncelleme 20.04.2021 (3 hafta önce)
MOD Açıklaması Düz Atış / Sabit Çizgi
Orjinal Google Play
Toplam 45 görüntüleme
4( Puan ) 356( Oylama )
Ücret: ₺0
Şimdi indir (69MB)
  • Uzun Sabit Hileli Atış
    (Hesabınız yasaklanabilir dikkatli oynayın! Yasaklanma şansı var!)

Miniclip yapımcılığındaki dünyanın bir numaralı Bilardo oyunu olan 8 Ball Pool oyunu Android Store’de yerini alırken apkreis.com‘da ise hileli olarak yerini alıyor. Milyonlarca kişiye karşı en iyi bilardo oyununu hileli bir şekilde oynamak için hemen aşağıdaki paylaştığım linkten oyunu hileli mod apk olarak indirin ve en iyi eşyalara sahip olarak rakiplerinize karşı üstünlükle oyuna başlayın.

İster global olarak dünyada rast gele kişilerle ister arkadaşlarınızla oynayın. Dünyanın bir numaralı bilardo oyununda herkese meydan okuyacaksınız. Rakiplerinize karşı oldukça dikkatli bir şekilde eğri oturup doğru bir şekilde açıyı hesaplayıp vuruşunuzu gerçekleştireceksiniz. Doğru hamleler yaparak hatayı en aza indirgeyecek ve topları deliklerden sokarak maçı kazanacaksınız. Kazandığınız maçlar sonucu çeşitli ödüller ve puan elde edeceksiniz. Elde ettiğiniz ödüller ile istakanızı yenileyecek ve geliştirerek daha iyi vuruşlar gerçekleştirebileceksiniz. Puan elde ederek sıralamanızı yükseltecek ve sizin gibi daha profesyonel kişilere karşı özel odalarda oynayabileceksiniz.

Zorlu oyunlarda galibiyet elde edip, istakanızı değiştirip yükseltmesi oldukça zaman alıcı bir durum olabiliyor. Hele ki oyunda yeni iseniz sizin için oldukça sıkıcı bir hal alabiliyor. Bu durumun yaşanmaması için ise size oyunu Mega Hileli olarak paylaşıyorum. Mega Hile sayesinde oyunda galibiyet kazanmanız daha da kolaylaşacak ve böylece galibiyetler sonucu daha çok ödüller elde ederek hızlı bir şekilde kendinizi geliştirebileceksiniz. Hemen aşağıdaki paylaşmış olduğum linkten 8 Ball Pool Android oyununu Mega Hileli Mod Apk olarak indirerek, oynamaya başlayın ve Hileli Mod ile hızla gelişip, yükselmeye başlayın.

Android Oyun paylaşımlarımız hızla devam ediyor. Sizler için en yeni ve güncel olan Android oyunları sitemizde Hileli olarak paylaşıyoruz. Böylece oyunları hileli bir şekilde zorlanmadan oynayabilir ve zaman kaybetmezsiniz. Paylaştığımız bu Android Hileli Oyunlara, sitemiz’de ulaşabilir ve dilediğiniz oyunu Hileli Apk olarak hızlı bir şekilde indirip, sorunsuz bir şekilde Android cihazınıza kurup, Modlu bir şekilde oynayabilirsiniz.

8 Ball Pool (Düz Atış / Sabit Çizgi) İndir

Şimdi indir (69MB)

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir