A Way To Smash: Puzzles v1.02 APK + MOD (Hileli)

İsim A Way To Smash: Puzzles A Way To Smash: Puzzles en ünlü versiyonudur A Way To Smash: Puzzles yayıncı dizisi NoTriple-A Games
Yapımcı NoTriple-A Games
Tür Aksiyon
Boyut 50MB
Versiyon 1.02
Mod Sürümü 1.02
MOD Hileli
Orjinal Google Play
Okumak 560 Görüntüleme
Android Android Aksiyon
4( Puan ) 230 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (50MB)

A Way To Smash APK indir

Bu minimalist bulmaca oyununda göreviniz savaş alanındaki tüm rakipleri parçalamaktır. Oyunun mekaniği sıra tabanlıdır, yani rakipler ancak siz yaptıktan sonra hamle yaparlar. Haritadaki tüm cam düşmanları ezin ve size yaklaşmalarına izin vermeyin.

1. İmha
Bir bakıma oyun, rahatlatıcı bir bulmaca olarak sunulan bir meditasyon biçimidir. Oyundaki tüm rakipler kırılgan, kırılgan malzemeden yapılmıştır. Yıkıma, bir akış durumuna giren ve durmadan birbiri ardına geçmenizi sağlayan kırık cam gibi hoş sesler eşlik eder.

2. Karakterler
Birkaç karakterden biri olarak oynayabilirsiniz. Her birinin kendi saldırı animasyonu ve dövüş stili vardır. Katanalı bir savaşçı düşmanlarını keserken, sopalı bir fedai onları parçalara ayırır. Kendi yolunu seç. Savaşları kazanmak için kılıcınızı, sopanızı veya yumruklarınızı kullanın.

3. Seviyeler
150 farklı zorluk seviyesi oluşturduk. Her seviye, geçmek için belirli taktikler gerektirir ve farklı rakipler benzersiz bir yaklaşım gerektirir. Örneğin, sıradan bir düşman bir vuruşla yok edilir, ancak patronun üç canı vardır.

A Way To Smash Hileli indir

Glory Ages – Samurais ve Slash of Sword’un geliştiricilerinden yeni bir oyunda kendinizi bu meditatif bulmacalar ve savaşlar dünyasına bırakın.

A Way To Smash: Puzzles indir


Şimdi indir (50MB)

Artık indirmeye hazırsınız A Way To Smash: Puzzles ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.