A Way To Smas v1.02 APK ( MOD Menu ) indir 2021

Android Android Aksiyon
Uygulama ismi A Way To Smash: Puzzles A Way To Smash: Puzzles en ünlü versiyonudur A Way To Smash: Puzzles yayıncı dizisi NoTriple-A Games
Yayıncı NoTriple-A Games
Tür Aksiyon
Boyut 50MB
Son Sürüm 1.02
Mod Sürümü 1.02
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Hileli
Orjinal Google Play
İndirme Sayısı 296
5( Puan ) 315( Oylama )
Ücret: ₺0
Şimdi indir (50MB)

A Way To Smash APK indir

Bu minimalist bulmaca oyununda göreviniz savaş alanındaki tüm rakipleri parçalamaktır. Oyunun mekaniği sıra tabanlıdır, yani rakipler ancak siz yaptıktan sonra hamle yaparlar. Haritadaki tüm cam düşmanları ezin ve size yaklaşmalarına izin vermeyin.

1. İmha
Bir bakıma oyun, rahatlatıcı bir bulmaca olarak sunulan bir meditasyon biçimidir. Oyundaki tüm rakipler kırılgan, kırılgan malzemeden yapılmıştır. Yıkıma, bir akış durumuna giren ve durmadan birbiri ardına geçmenizi sağlayan kırık cam gibi hoş sesler eşlik eder.

2. Karakterler
Birkaç karakterden biri olarak oynayabilirsiniz. Her birinin kendi saldırı animasyonu ve dövüş stili vardır. Katanalı bir savaşçı düşmanlarını keserken, sopalı bir fedai onları parçalara ayırır. Kendi yolunu seç. Savaşları kazanmak için kılıcınızı, sopanızı veya yumruklarınızı kullanın.

3. Seviyeler
150 farklı zorluk seviyesi oluşturduk. Her seviye, geçmek için belirli taktikler gerektirir ve farklı rakipler benzersiz bir yaklaşım gerektirir. Örneğin, sıradan bir düşman bir vuruşla yok edilir, ancak patronun üç canı vardır.

A Way To Smash Hileli indir

Glory Ages – Samurais ve Slash of Sword’un geliştiricilerinden yeni bir oyunda kendinizi bu meditatif bulmacalar ve savaşlar dünyasına bırakın.


A Way To Smash: Puzzles indir

Şimdi indir (50MB)

Artık A Way To Smash: Puzzles 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız.

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir