Adguard v4.0.69 APK + MOD (Premium)

İsim Adguard Adguard en ünlü versiyonudur Adguard yayıncı dizisi
Yapımcı Adguard
Tür Araçlar
Boyut 16MB
Versiyon 4.0.69
Mod Sürümü 4.0.69
MOD Premium
Orjinal Google Play
Okumak 1.3K Görüntüleme
Android Android Araçlar
5( Puan ) 270 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (16MB)

 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analiz devre dışı bırakıldı;
 • Yerel Sentry kodu kaldırıldı ve devre dışı bırakıldı;
 • Devre dışı başlangıç ​​ekranı;
 • Yamalı filigran yok;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.

Günümüz insanı teknolojiye giderek daha fazla bağlanıyor. Bu nedenle, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için birçok uygulama doğar. Ancak tüm bilgiler, kullanıcılarının almak istediği bilgi teknolojisi değildir. Peki teknoloji kullanıcılarının görmeleri gerekmeyen reklamları atlamalarının bir yolu var mı? Android için AdGuard’ın doğmasının nedeni de budur. Kullanıcıların görmek istemedikleri reklamları engellemelerine yardımcı olan bir uygulama.

KULLANICILAR İÇİN PRESTİJ ZAMAN TASARRUFU

İş ve yaşam yoğunluğundan dolayı herkesin akıllı cihazları kullanmak için boş vakti olması kolay değildir. Ama zaman kısıtlıysa cihazlarında her hoşunuza giden şey yapmak istediğinizde nefret dolu reklamlarla karşılaşmanız gerekecek. Herkes çok rahatsız olacak değil mi? Yayıncının bu uygulamayı oluştururken önemsediği ve ilk sıraya koyduğu şey de budur.

Kullanıcıların gereksiz şeyleri kısmen ortadan kaldırmasına ve zamandan tasarruf etmesine yardımcı olmaktır. Hiç kimse, özellikle değersiz şeylere bakarak zamanını harcamak istemediğinden, kullanıcılar istedikleri her türlü reklamı engelleyebilecekler. AdGuard APK herhangi bir yerde görünen reklamları da engelleyebilir. Her yerde görünen ve kullanıcıların rahatlatıcı anlarını engelleyen reklamlardan gerçekten nefret edenler için gerçekten denemeye değer bir uygulama.

KESİNLİKLE GÜVENLİK BİLGİLERİ

Bunun gibi bir yardımcı program uygulamasına gelindiğinde kullanıcıları memnun eden şeyin basit ve kullanımı kolay bir arayüz olduğu söylenebilir. AdGuard for Android, reklam engelleme uygulaması olma özelliği ile işini çok iyi yapıyor. Ayrıca uygulama, oyunculara rahatlık ve kullanım kolaylığı da sağlıyor. Uygulamanın tüm işlevleri, yeni kullanıcılar için çok düşünceli bir şekilde sistem tarafından tanıtılacak ve yönlendirilecektir.

Uygulama deneyimini başlatırken, sistem kullanıcı referansı için bazı işlevleri görüntüleyecektir. Spesifik olarak, reklamları engelleme, bilgileri filtreleme ve kullanıcı ihtiyaçlarına uygun içerik gibi ana işlevler olacaktır. Aynı zamanda, kullanıcıların gizliliğini güvende tutmayı taahhüt ve garanti eder. Bu nedenle, herhangi bir içerik veya uygulamanın reklamı engellenecek ve tamamen gizli tutulacaktır.

Ardından sistem, kullanıcıların doğru ihtiyaçlarını sağlamak için reklamları engellemek istedikleri uygulamaları seçmeleri için kullanıcılara rehberlik edecektir. Sonuç olarak, kullanıcılar artık reklamları atlamadan veya yanlışlıkla cihaza zarar veren bilgilere dokunmadan vakit kaybetmeden tüm uygulamalara rahatça katılabilecekler. Ve bunun tersi, bazı uygulamalarda, kullanıcılar reklamları engellemek istemezlerse, kendi ayarlarıyla özelleştirmeyi de seçebilirler.

HER YERDE REKLAM SEÇİN

Belki de bu, kullanıcıların coşkuyla desteklemesini sağlayan bu uygulamanın bir özelliği ve çekiciliğidir. Ancak, iyi bir gün, kullanıcı işten bir gün izin alır ve gazete okumaya karar verirse, istemediği reklamlar çıkar. Belki de bu, kullanıcının duygularını çok fazla aşağı çekecektir. Ancak endişelenmeyin çünkü bu sorun AdGuard APK tarafından hemen çözülecektir.

Kullanıcı bu uygulamayı kullanırsa, tüm reklamlar engellenecek ve asla görünmeyecektir. Ayrıca, kullanıcıların her gün kullandığı favori oyunlardaki veya uygulamalardaki reklamları da engeller. Kullanıcı nereye gitmek isterse, uygulama can sıkıcı ve zaman alan reklamları tamamen ortadan kaldıracaktır. Kullanıcıların sörf yapması, oyun oynaması ve alışveriş yapması için mükemmel bir zaman yaratın ve kişisel bilgilerin tam olarak korunmasını sağlayın.

 KOLAY BİLGİ KONTROLÜ

Bu uygulamanın getirdiği harika şeylerden biri, kullanıcıların kullandıkları cihaz için kötü amaçlı bilgileri kaldırmasına ve engellemesine yardımcı olmasıdır. Çeşitli ve gelişmiş filtreler ile kullanıcılar, kötü niyetli kaynaklar hakkında endişelenmeden herhangi bir uygulamayı güvenle deneyimleyebilir. Filtreler, yayıncı tarafından belirli bir süre içinde sürekli olarak geliştirilip güncellenir. Ve tüm reklamları tamamen ve güvenli bir şekilde engelleme garanti edilir.

Aynı zamanda, kullanıcılar bilgileri kontrol etmeyi ve bilgi almayı da daha kolay bulacaktır. Kullanıcıların tüm verileri ve özel bilgileri mutlak güvenlik taahhüt edilecektir ve herhangi bir cihaz tarafından ihlal edilmeyecektir. Bu uygulama, kullanıcıların bilgilerinin güvenliğini ve kullanıcıların ihtiyaçlarını ilk sıraya koymayı önemser.

İğrenç reklamlardan rahatsız olmaktan endişe etmeden kendinizi eğlence anlarına bırakın veya çalışın. Kullanıcılar, Android için AdGuard’ı deneyimlerken harika anların tadını çıkaracaklar.

Adguard indir


Şimdi indir (16MB)

Artık indirmeye hazırsınız Adguard ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.