AirBrush: Kolay Foto Editörü v4.14.2 APK + MOD (Premium)

Uygulama ismi AirBrush: Kolay Foto Editörü AirBrush: Kolay Foto Editörü en ünlü versiyonudur AirBrush: Kolay Foto Editörü yayıncı dizisi PIXOCIAL TECHNOLOGY (SINGAPORE) PTE. LTD.
Yayıncı PIXOCIAL TECHNOLOGY (SINGAPORE) PTE. LTD.
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 90MB
Son Sürüm 4.14.2
Mod Sürümü 4.14.2
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Premium
Orjinal Play Store
Okumak 729 Görüntüleme
Android Android Fotoğrafçılık
4( Puan ) 417 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (90MB)

AirBrush APK, doğrudan telefonunuzda size profesyonel bir resim düzenleyici getirecektir. Bir fotoğrafçı, bir fotoğraf editörü iseniz ve her zaman telefonunuzda en iyi fotoğraf editörüne ihtiyacınız varsa, bu uygulama oldukça uygun olacaktır. Bu uygulama ile olağanüstü profesyonel ve kullanıcı dostu resim düzenleme özelliklerine erişebileceksiniz. Uygulamaya kendi fotoğrafınızı koymayı deneyin ve mükemmel sonuçlar elde edin.

İNSAN ÖZELLİKLERİNİ DÜZENLEME

Fotoğrafçıların sıklıkla hedef aldığı konulardan biri de portredir. Ancak kimse mükemmel bir güzelliğe sahip değildir ve herkes kendini daha güzel kılmak için fotoğraflarındaki bazı kusurları düzeltebilmek ister. Kullanıcıların bu temel ihtiyacını anlayan uygulama, portreler için birçok özel düzenleme özelliği ekledi.

İlk bahsedilecek şey kesinlikle birçok insanın yüzünde çokça var olan sivilce ve morluklar olacaktır. Bu uygulamaya gelince, sadece birkaç hafif dokunuşla morluklar veya sivilceler hızla çözülecektir. Yüzünüzdeki kusurları giderdikten sonra artık kendinize yeni, ışıl ışıl bir cilde kavuşabilirsiniz. Sadece birkaç kaydırma ile değişikliği hemen görebileceksiniz. Yüzünüzün cildinize gerçekten ne yakıştığını görmeye çalışın ve ardından yüzünüzü her zamankinden daha parlak hale getirmek için biraz allık ekleyin.

HER KULLANICI İÇİN TEMEL DÜZENLEME ÖZELLİKLERİ

Uygulama üreticileri, en profesyonel görüntü düzenleme uygulamasını oluşturabilmek için temel düzenleme özelliklerinin de en iyi yatırıma ihtiyacı olduğunu fark ettiler. Bu nedenle, uygulama birçok temel düzenleme özelliğini entegre etti ve herhangi bir kullanıcı onu hızlı bir şekilde kullanabilir. Selfie’lerle, birkaç kaydırma hareketiyle fotoğrafınızın farklı alanlarını tamamen rötuşlayabilecek, inceltebilecek, uzatabilecek veya şekillendirebileceksiniz.

Bununla birlikte, gerçek zamanlı görüntü düzenleme özelliği de gündelik fotoğrafçılar için kullanışlı bir özellik olacak. Kullanıcının temel işi, sadece bu özelliği başlatmak, fotoğraf parametrelerini filtreye göre düzenlemek ve fotoğrafı çekmeden hemen önce diğer birçok şeyi yapmak olacaktır. Gerçekten tatmin edici bir görüntüyü hizaladıktan sonra, çek düğmesine basmanız yeterlidir; cihazınıza kaydedilen görüntü, düzenleme sırasındaki efektlere ve filtrelere sahip olacaktır.

PROFESYONEL KULLANICILARIN KULLANABİLECEĞİ BAZI GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

Temel fotoğraf düzenleme özelliklerine ek olarak, bazı kullanıcıların çalışmalarını desteklemek için gelişmiş özelliklere ihtiyacı olacaktır. Ve kullanıcıların farklı gereksinimleri sayesinde, uygulama, farklı düzenleme işlerini optimize etmek için profesyonel özellikler ekledi. Bunlardan biri, fotoğraflarınızın derinliğini artırma yeteneğidir. Fotoğrafınız arka planı bulanıklaştırabilir, böylece görüşünüzü tamamen fotoğrafın ana konusuna odaklayabilirsiniz.

Ayrıca AirBrush, kullanıcılar için birçok özel filtre de eklemiştir. Farklı fotoğraflar ile bazen görüntünüz için istediğiniz ışık ve renk koşullarından gerçekten memnun kalmayacaksınız. Ardından, fotoğraflarınıza doğru rengi vermek için en profesyonel standartları temel alan renk filtreleriyle uygulamanın size yardımcı olmasına izin verin.

Bir düzenleme uygulaması bulmak artık nispeten kolay. Yine de, AirBrush’ı bulduysanız, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir resim düzenleme uygulaması çok fazla olmayacak, saygın bir site bulduğunuz için tebrikler. Uygulama size çok kolay kullanım ile en profesyonel görüntü düzenleme özelliklerini sağlayacaktır. Yardım uygulamasının fotoğraflarınızı daha parlak hale getirmesine izin verin!

AirBrush: Kolay Foto Editörü indir


Hemen indir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız AirBrush: Kolay Foto Editörü ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir