Art of War: Legions v5.1.8 APK MOD (Sınırsız Asker/Tanrı Modu) 2021

Art of War: Legions v5.1.8 APK MOD (Sınırsız Asker/Tanrı Modu) 2021

Android Android 4.0 ve üzeriOyun
5 ( 771 Puan )
Price: $0
İsim Art of War: Legions
Yapımcı Fastone Games HK
Tür Oyun
Boyut 154MB
Versiyon 5.2.2
MOD Bilgisi Sınırsız Asker/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Art of War: Legions is the most famous version in the Art of War: Legions series of publisher Fastone Games HK
Mod Version 5.2.2

indir (154MB)
  • Sınırsız Asker
  • Tek atışta öldürmek
  • Tanrı modu

Savaşlara katılmak için küçük orduları kontrol edebilen ve komuta edebilen yetenekli bir komutan olmak ister misiniz? Gerçekten istiyorsanız, Art of War: Legions APK ‘ya bakın. Bu, oyunculara zihinsel ferahlık ve eğlence veren heyecan verici ve eğlenceli bir oyundur. Pek çok karmaşık ama bir o kadar da eğlenceli zorluklarla karşı karşıya kalarak, onlardan zevk alma ve deneyimleme fırsatını yakalayın, hemen bu oyuna hemen katılın!

OYUNCULARIN DENEYİMİ İÇİN TEŞVİK EDİLEN ZORLUKLARLA SAVAŞ

Oyuncular bu oyuna katılırken minik savaşçıları ile eğlenceli oyunlar yaşayacaklar. Ancak, oyuncuların işini zorlaştıracak sayısız zorluk olacak. Bu yüzden ustaca stratejiler ve bir ordunuzu komuta etmenin doğru yollarını bulan anlayışlı ve kıvrak zekalı bir oyuncu olursunuz. Sübjektif olmayın çünkü tüm tehlikeler her zaman her an başınıza gelecektir; dikkatli olmazsan, her an yok olacaksın. Yaşadığınız zorluklar sayesinde, bu oyundan daha değerli bilgi ve deneyimler öğrenmek ve unutulmaz, eğlenceli anlar yaşamak gibi hissedeceksiniz.

BİRÇOK MUHTEŞEM ÖDÜL SİZLERİ BEKLİYOR

Savaştıktan ve kazandıktan sonra oyundan birçok değerli ve çekici hediyeler alacaksınız. Bu bonuslar, özellikle de bonuslarınız varsa, birkaç farklı işte size yardımcı olacaktır. Bu durum oyuncuları çok mutlu etti ve fazlasıyla şaşırttı. Bu sayede birçok insanı maçlara katılmaya ve deneyimlemeye çekmiştir. Ayrıca oyunda her oyuncunun yeteneğine ve seviyesine göre kolaydan zora kadar birçok farklı seviye bulunuyor. Tecrübeniz ve oynama teknikleriniz yoksa düşmanla hızlı bir şekilde savaşmak için oyun yeteneğinize uygun yönetilebilir bir seviye seçmelisiniz.

MUHTEŞEM KARAKTERLER YAPIN VE TASARIMLAYIN

Yapımcı, karakter görüntülerinin yanı sıra çevredeki manzarayı yaratmada çok yaratıcıydı. Eşsiz ve akıllı bir kombinasyonla, çok sevimli karakterler ve askerler yarattılar ve oyuncuları ilk katıldıkları andan itibaren aşık ettiler. Hepsinin farklı bir şekli olduğu gibi renk ve özellikleri de sıra dışı ve çeşitlidir.

Başarılı grafik tasarım, yapımcının yaratıcılığına dayanır, heyecan yaratır ve oyuncuların çoğunu çeker. Katılımcıları güçlü bir şekilde çekecek, ödüllendirilmesi kolay ve sevimli karakterler sayesinde özellikle çocuk nesiller bu tür arayüzlere çok düşkündürler. Sadece bu değil, arka plan müziği oyuncuları daha heyecanlı ve mutlu edecek. Orduyu daha iyi yönetebilmek için kolayca uyum sağlayabilirler.

OYUNDA EĞLENCE VE KEYİF

Bu oyunda mevcut olduklarında, oyuncular onları test etmek için heyecan verici maçlarla karşılaşacaklar. Rakibin barbar terörü ile birlikte binlerce maç ile klasik maçlar yaratmıştır. Eşit bir eşleşme, oyuncuların daha fazla eğlence ve eğlence anları yaşamasını sağlayarak, yaşam ve işteki yorgunluğu, stresi ve baskıyı azaltır. Her maçın kendi stratejisi olacak; Oyuncular, onlara karşı doğru oyun stratejilerini vermeyi seçmek için bunu iyi bilmelidir.

BU OYUNA KİMLER KATILMAKTADIR?

Bu çok popüler bir oyundur; birçok kişi tarafından bilinmekte ve güvenilmektedir. Bu nedenle, bu oyuna kimlerin katılabileceği konusunda birçok soru olacaktır. O zaman cevap, bu oyunun herkes için olduğudur. Herkesin oynama hakkı vardır; Eğlenmek ve düşmanlarla savaşmak için bir tutkunuz olduğu sürece katılma hakkınız vardır. Öğrenci, öğrenci ve hatta yetişkin olun, unutulmaz anların tadını çıkarmak için bu oyunu oynamaya katılabilirsiniz. Ayrıca, birlikte eğlenmek için daha fazla arkadaşınızı veya akrabanızı birlikte oynamaya davet edebilirsiniz,…

BU OYUNU OYNADIKTAN SONRA FAYDALARI

Oyuna katıldıktan sonra oyuncular çok fazla deneyim öğrenecek ve daha fazla bilgiye sahip olacak, daha fazla yeni taktik öğrenecek ve daha sonra düşmanla daha kolay ve daha akıllıca savaşacaklar. Bu aynı zamanda tamamen ücretsiz bir oyundur; oyuncular kullanmadan indirmek için ücretsizdir. Oyunun getirdiği özel şey, oyuncuların işten yorucu günlerin ardından eğlenmelerine yardımcı olabilmesidir.


Art of War: Legions v5.1.8 APK MOD (Sınırsız Asker/Tanrı Modu) 2021 indir


indir (154MB)

Artık indirmeye hazırsınız Art of War: Legions ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan Fastone Games HK

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.