BAD 2 BAD: EXTINCTION v2.9.7 APK + MOD (Sınırsız Para)

Uygulama ismi BAD 2 BAD: EXTINCTION BAD 2 BAD: EXTINCTION en ünlü versiyonudur BAD 2 BAD: EXTINCTION yayıncı dizisi DAWINSTONE
Yayıncı DAWINSTONE
Tür Oyun
Boyut 97MB
Son Sürüm 2.9.7
Mod Sürümü 2.9.7
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Sınırsız Para
Orjinal Play Store
Okumak 939 Görüntüleme
Android Android Oyun
5( Puan ) 766 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (97MB)

BAD 2 BAD Extinction APK

◆ Dikkat

Cihazınızı değiştirirseniz veya oyunu silerseniz verileriniz sıfırlanacaktır. Lütfen oyuna giriş yapın ve bunu yapmadan önce oyun verilerini kaydedin.

◆ Özellikler

– İlginç karakterler ve hikayeler – Hayatta kalma, açık dünya stili – Çeşitli karakter süslemeleri ve silah modifikasyonları – 20’den fazla oynanabilir karakter – Gerçek hayattaki referanslara dayalı 60’tan fazla silah ve zırh – Rastgele oluşturulmuş haritalar ve alt görevler – Birliklerini oluştur ve büyüt – AI ve dronları kullanarak fütüristik savaşlar.

▶ Kötü 2 Kötü:

Yok Olma Ayrıntıları Bad 2 Bad: Extinction, Bad 2 Bad: Delta’nın devamı niteliğinde, daha fazla hikaye ve çeşitli içeriklerle geri döndü. Extinction, Gorat al-Llama’nın terör örgütü Al-Qatala’yı yendikten ve arkasındaki insanları keşfettikten sonra hikayeyi kapsıyor. Burada B2B Delta Ekibi olarak Tailless Legion – insanlara – karşı bir savaşa gireceksiniz.

■ 5 kuvveti tanıtmak

Bad 2 Bad: Extinction’da yeni düşmanınız olarak toplam 5 farklı güç tanıtılıyor – Wilders(WD), Purebloods(PB), Underdogs(UD), Amazoness(AZ) ve Tailless Legion(TL) adlı zombiler. Her gücün kendine has özellikleri ve hikayeleri var.

BAD 2 BAD Extinction Premium APK

■ Hayatta Kalma Mücadelesi

Wilders ile dolu görev alanında, zorla seferlere devam etmek için ana hedefinizi ararken, oyunu rastgele oluşturulmuş haritalarda daha özgürce oynayabilir ve öğeleri toplamak ve/veya ödül almak için alt görevleri temizleyebilirsiniz.

■ Karakter ve Ateşli Silah Kişiselleştirme

Silahını modifiye edebilir ve karakterini istediğin kadar süsleyebilirsin. Yakında daha fazla silah, ekipman, kostüm ve daha fazla karakter geliyor.

■ Kendi Özel Kuvvetlerinizi Oluşturun

Extinction’da kendi biriminizi düzenleyebilir ve büyütebilirsiniz. Her düşmanın farklı saldırı desenleri ve özellikleri vardır. Sıkışırsanız, ekipmanınızı yükseltmeyi ve taktikleri değiştirmeyi deneyin.

BAD 2 BAD Extinction APK Hile

■ Silah Becerileri ve Yeterlilik

Ana silahınız dışındaki silahları etkin bir şekilde kullanabilmek için ilgili silah becerilerini öğrenmelisiniz. Artan saldırı gücü, daha az dayanıklılık↓, yeniden yükleme hızı artışı ve kafadan vuruş doğruluğu gibi güçlendirmeler elde etmek için beceriyi öğrenin ve yeterlilik seviyelerini artırın.

■ Yoğun Birleşen Yangın ve Drone Saldırıları

Krizin üstesinden gelmek için Yakınlaşan Ateş ve Drone(DR-6L) saldırılarını etkili bir şekilde kullanın. Air Drone(DR-2A) saldırı özelliğine sahip değildir, ancak kesinlikle kullanışlı olacaktır.

 

BAD 2 BAD: EXTINCTION indir


Hemen indir (97MB)

Artık indirmeye hazırsınız BAD 2 BAD: EXTINCTION ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir