Calculator Lock Apk indir v3.0.8.40 – HideX

0

Calculator Lock – HideX Apk indir ( )

Akıllı telefonlar, insanların hayatlarını yönetmelerine yardımcı olmak için doğdu. Ama hayatı yönetirse, onu ne yönetecek ? Kullanıcı genellikle bilgi yönetiminden sorumlu kişidir ve kullanıcı için bu önemli bir roldür. Ancak bunu yapacak vaktiniz yoksa, Calculator Lock indir uygulaması kullanıcılara yardımcı olacak bir araçtır.

Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak bedava hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.  Calculator Lock indir ve  Calculator Lock MOD daha fazla güncel  Calculator Lock Premium ve Android uygulama APK, ulaşabilmek için APK indir kategorisine göz atmayı unutmayın..

Calculator Lock - HideX Apk indir
Calculator Lock – HideX Apk indir

Calculator Lock MOD Nedir ?

Calculator Lock APK indir fotoğrafları, videoları, notları ve daha fazlasını yönetmek için yapılmıştır. Bu sebeple kullanımı kolaydır. Varsayılan koşullarda, bu şeylerin depolama ve yönetim için varsayılan uygulamalar olacaktır. Kullanıcı bunlara her erişmek istediğinde, ilgili uygulamayı açması gerekir. Ancak bu uygulamayı kullanırsanız, kullanıcıların yalnızca tek bir uygulamayı başlatması gerekir.

Kullanıcılar, Android Fotoğraf Gizle tarafından kolay yönetim için uygulamanın klasörüne fotoğraf ve video koyabilir. Düğmeyi seçmeniz ve basmanız gerekir. Bunlar otomatik olarak hızla uygulama klasörüne taşınacaktır. Kullanıcıların tüm bunları görebilmesi için yalnızca Android Video Gizle ‘e erişmesi gerekir.

Calculator Lock - HideX Apk indir
Calculator Lock – HideX Apk indir

HideX Apk indir

Kullanıcının telefonda başkalarının bilmesine izin vermek istemeyeceği birçok fotoğraf, video, bilgi var. Ancak bunu saklamanın bir yolu yok! Birisi kullanmak için telefonunuzu ödünç aldıysa veya çalındıysa, içerdiği bilgilere büyük olasılıkla ulaşacaktır. HideX Apk indir‘in ekstra bir özelliği var; bilgi çalınmasını önlemek için kullanıcının ekranındaki uygulamaların simgelerini ve adlarını gizlemek. Diğer görüntü veya belge yönetimi uygulamalarının aksine, bunun bir avatarı ve adı var. Başkalarını kandırmak için bir bilgisayar görseli. Yalnızca bunu bilenler uygulamaya erişebilir.

Calculator Lock - HideX Apk indir
Calculator Lock – HideX Apk indir

HideX Full Apk indir ayrıca, başlattığınızda yalnızca normal bir hesap makinesi olan başka bir güvenlik katmanına sahiptir. Bunu bir belge yönetim aracı olarak değil, hesaplama aracı olarak da kullanmanız mümkün. Kullanıcıların; HideX Apk indir özelliklerinin kilidini açmak için birkaç özel eylemden geçmesi gerekir. Uygulama, uygulama söz konusu olduğunda herhangi bir ön hazırlık yapmadan herkesi aldatabilir.

Calculator Lock - HideX Apk indir
Calculator Lock – HideX Apk indir

HideX Premium Şifre Metodu

Kullanıcı HideX Apk indir‘in gizlenmesi olan ilk adımdan geçtiğinde, kullanıcının başka bir adımdan geçmesi gerekir. Bu uygulama, kullanıcıların güvenliği artırabilmesi için HideX Apk indir belgeleri için bir şifre belirlemelerine olanak tanır. Bu şifreleme metodu ile kullanıcı HideX Apk indir kullandığında, hiç kimse kullanıcının uygulamada sakladığı şeylere erişmeyecektir.

MEDİAFİRE İNDİR DOSYACO İNDİR DOSYAUPLOAD İNDİR
Cevap bırakın

Mail yayınlanmayacak yeğen.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku