Call of Duty: Mobile v10.0.32 APK (CP Hilesi) indir 2022

Call of Duty: Mobile v10.0.32 APK (CP Hilesi) indir 2022

Android Android 4.0 ve üzeriAksiyon
4 ( 884 Puan )
Price: $0
İsim Call of Duty®: Mobile
Yapımcı Activision Publishing
Tür Aksiyon
Boyut 95MB
Versiyon 1.0.32
MOD Bilgisi CP Hilesi
Orjinal Google Play
Call of Duty®: Mobile is the most famous version in the Call of Duty®: Mobile series of publisher Activision Publishing, Inc.
Mod Version 1.0.32

indir (95MB)

Call of Duty Mobile APK adında birçok farklı oyun modunun bulunduğu bir FPS oyunu, nihayetinde oyuncuların ilgisini çekecek. İçerisinde bulunan farklı modları ve heyecan verici özelliklere sahip silahları deneyimleyeceksiniz. Yukarıdaki unsurlara ek olarak, oyuncuların görmezden gelemeyeceği yeni silahlar, yeni bir harita ve yeni modlar eklendi. Bu nedenle oyuncular kesinlikle her farklı maçta mekaniği ve silahları kavramak için zaman ayıracaklar.

ETKİLEYİCİ FPS BAŞLIĞINI DENEYİN

Oyuncular, herkesin seveceği, tamamen etkileyici bir şekilde tasarlanmış. Call of Duty: Mobile dünyasında hayranlık uyandıran savaşlara girecekler. Bu oyunun içindeki öğretici seviyeyi deneyimlemek ve mekaniği kavramak için zaman harcayacaksınız. Ek olarak, bir FPS oyununun tipik kontrollerine alışmaya çalışacaksınız. Bu, her maçta becerilerinizi ve sonuçlarınızı etkileyen bir faktör olacaktır. Birçok güçlü düşman sizi bekliyor.

Deneyimlediğiniz ilk seviye, Team Deathmatch adlı bir modda diğer oyuncularla bir maça katılmaktır. Her takımın belirli sayıda oyuncusu olacak ve oyuna erişim tamamen hızlı. Aynı zamanda, bu modun amacı tamamen anlaşılabilir ve gerekli puana ulaşmak için düşmanı yenmeye çalışmak olan oyuna girerken oyuncunun gözlerinin önünde beliriyor. Başka bir deyişle, en çok düşmanı öldüren kazanır.

Bu moddaki ortamın özellikleri orta menzillidir ve oyuncular haritanın ortasında birbirlerini rahatlıkla görebilirler. Bu, tam çatışmaların hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar ve oyuncular saldırıları koordine etmek için birlikte hareket eder. Aynı zamanda, bir harita ile, oyuncu, bir hançerle sürpriz bir şekilde onlara saldırmak. Düşmanın sitesine gitmek gibi, oyun ekranının içindeki her alanı keşfedebilir.

BİRÇOK ETKİLEYİCİ PVP MODU

Yukarıdaki birincil modun yanı sıra, bu oyunun içindeki diğer tamamen etkileyici oyun modlarını kesinlikle görmezden gelemezsiniz. Her modun, deneyimlemek veya yeni bir deneyim için modu değiştirmek için zaman ayıracağınız benzersiz özellikleri vardır. Aynı zamanda Call of Duty: Mobile’daki oyun sayısı hiç sabit değil. Bazen her yeni güncelleme ile yeni heyecan verici modlar ortaya çıkacak.

Her oyuncunun deneyimlemek için zaman alacağı oyun pazarında her zaman sıcak olan modlar arasında battle royale modunu da göz ardı etmemeliyiz. Oyuncular, diğer 100 oyuncuyla bu modun tipik bir hayatta kalma maçına katılacaklar. Aynı zamanda oyuncular, Sınıf öğesi gibi bazı yeni öğeler bulacaklar. Her Sınıfın kendine has özellikleri ve önünüzdeki düşman sayısını belirlemenize yardımcı olabilecek Hacker gibi bir yeteneği vardır.

Orada durmayan oyun, son güncellemede Capture the Gold olan yeni bir mod da başlattı. Bu mod, haritadaki temel hedefleri bulmaya ve onları almaya çalışacağınız Bayrağı Ele Geçirme moduna benzer. Aynı zamanda Return kelimesi ile birçok farklı düşmanı alt ederek onları belirtilen konuma getireceksiniz. Bu nedenle iki taraf sürekli hareket edecek, harita üzerinde farklı hedefler bulacak ve ulaşım sürecini sonlandırmak için birbirini yok edecek.

FARKLI SİLAH TÜRLERİNİ DENEYİM

Bir FPS oyununa geldiğinizde, şüphesiz her seviyede kuşanabileceğiniz birçok farklı silah türünü deneyimleyebileceksiniz. Maçtaki tercihlerinize ve becerilerinize bağlı olarak tüfekten keskin nişancıya kadar seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda, her seviyede etkinliğini yükseltmek için zaman harcayacak ve farklı deneyimler kazanacaksınız. Farklı silahları deneyimlemek, onların sizin için neler yapabileceğini keşfetmenin yalnızca ilk adımıdır.

Her maçtan sonra kullandığınız silahın yanında kazanabileceği tecrübeyi de göreceksiniz. Ayrıca, silah için yeni bir seviyeye ulaştığınızda, onunla ilişkili bir yükseltme öğesi elde edersiniz. Yani kullandığınız silahın performansını arttırmak istiyorsanız gerekli yükseltmeleri yapıp yeni seviyeler kazanmasına izin verin. Zamanınızı alan ve becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olan bir süreç olacaktır.

YENİ BİR OYUN SEZONUNUN BAŞLANGICI

Her yeni güncelleme, her zaman size yeni bir oyun moduna erişmenizi sağlamak gibi birçok heyecan verici öğe getirir. Aynı zamanda, oyuncular için zorluklarla birlikte birçok heyecan verici ödül de getiriyor. Yeni bir dereceli sezona girecekler ve aynı yeteneğe sahip insanlarla yoğun maçlar yaparak onu yükseltmeye çalışacaklar. Oyun sırasında, her sezonun Savaş geçişinde de belirli ödüller alırlar.


Call of Duty: Mobile v10.0.32 APK (CP Hilesi) indir 2022 indir


indir (95MB)

Artık indirmeye hazırsınız Call of Duty®: Mobile ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.