Car Simulator 2 v1.38.7 APK + MOD (Sınırsız Para)

Uygulama ismi Car Simulator 2 Car Simulator 2 en ünlü versiyonudur Car Simulator 2 yayıncı dizisi Oppana Games
Yayıncı Oppana Games
Tür Oyun
Boyut 40MB
Son Sürüm 1.38.7
Mod Sürümü 1.38.7
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Sınırsız Para
Orjinal Play Store
Okumak 557 Görüntüleme
Android Android Oyun
5( Puan ) 761 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (40MB)

  • MENÜ MODU
  • sınırsız para
  • Sınırsız Gaz
  • Reklamsız
  • Oyun hızını 3 kat artırın

Car Simulator 2 APK , en son sürümüyle piyasaya sürülen inanılmaz gerçekçi sürüş ekranlarıyla ilgili bir simülasyon oyunudur. Oyuncuları son derece heyecan verici ve rekabetçi seviyelere getirmeyi vaat eden benzersiz ve çekici bir yarış dünyasının kapılarını açtı. Yeni süper arabalardan oluşan bir filo ve ilgi çekici oynanışla, burada birçok yeni şeyi keşfetme ve deneyimleme fırsatına sahip olmak için şimdi denemekten çekinmeyin.

HER YERDE OYUNCULARLA ÇEVRİMİÇİ OYNAYIN

Car Simulator 2’ye gelince, dünyanın her yerinden diğer oyuncularla çevrimiçi olarak pazarlayabilirsiniz. Birlikte yarışabilir ve en heyecanlı yarış deneyimini yaşayabilirsiniz. Kazanabilirseniz, benzersiz ödüller alacak ve biraz para kazanacaksınız. Parayı yeni bir araba almak, bir ev almak ve ne istersen satın almak için kullanabilirsin.

BENZERSİZ TASARIMLARLA 45’DEN FAZLA YARIŞ ARABA TEMİNİ

Car Simulator 2, oyunculara farklı renk ve şekillerde 45’ten fazla süper araba verdi ve yarış boyunca sizinle birlikte deneyimlemek için en beğendiğinizi kendiniz seçebilirsiniz. Ayrıca, mükemmel bir süper araba olmak için arabanızı bazı orijinal destek ekipmanlarıyla yükseltmeli ve donatmalısınız. Aracınızın içi modern bir şekilde monte edilmiş ve dekore edilmiştir ve birçok oyuncunun ilk görüşte aşık olmasını sağlar.

KOMPLE TEMSİLCİLER

Her gün oyunun getirdiği kritik bir görev alacaksınız. Belirlenen son tarihe kadar tamamlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu nedenle her zaman süre dolmadan önce bitirmeye çalışmalısınız. Her görev sizin için zor bir mücadele olacak. Ancak, çabalayan, azimli ve tahammülü olan biriyseniz, bunlar sizin için hiçbir şey değildir. Rakibinizi yenmek için akıllı oyunu bulmak için biriktirdiğiniz bilgi ve deneyimin bir kısmını da kullanmalısınız.

TRAFİK UYUMLULUĞU VE POLİSİN ÖNLENMESİ

Güvenilir bir sürücüsünüz ve her zaman trafik kurallarına uymayı, kırmızı ışıkta geçmemeyi ve kazaları önlemek için yanlış yola girmemeyi biliyorsunuz. Ayrıca polise dikkat etsen ve çok hızlı koşsan iyi olur. Aksi takdirde polis tarafından yakalanır ve para cezasına çarptırılırsınız. Sadece bu değil, her yolculukta en önemli şey, arabanıza yakıt ikmali yapmayı unutmamanızdır. Bir benzin istasyonuyla karşılaşırsanız, yolun ortasında aracın benzininin bitmesi gibi durumlardan kaçınmak için hemen boşaltmalısınız.

TAKSİ SÜRERKEN DAHA FAZLA PARA KAZAN

Bu oyunda en heyecan verici şey, gelirinizi artırıp görevleri tamamlayabilmeniz; taksi şoförü de var. Bu güzel bir iş ve para kazanmanıza yardımcı oluyor. Ana işiniz, müşterileri gitmek istedikleri yere çekmek. Bu, şehirde dolaşmanıza ve varlığından asla haberdar olmadığınız yerleri keşfetmenize olanak tanır. En iyi sürücü olun, bu şehirdeki tüm yollar avucunuzun içinde olsun. Direksiyonunuz çok sağlam olduğu için herkes sizi seviyor, müşterilerin can güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Car Simulator 2 indir


Hemen indir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız Car Simulator 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir