Cine Spor Pro v11.0 APK + MOD (Şifresiz)

İsim Cine Spor Pro Cine Spor Pro en ünlü versiyonudur Cine Spor Pro yayıncı dizisi
Yapımcı Cine Spor
Tür Sosyal Ağ
Boyut 10MB
Versiyon 11.0
Mod Sürümü 11.0
MOD Şifresiz
Orjinal Google Play
Okumak 1.6K Görüntüleme
Android Android Sosyal Ağ
4( Puan ) 624 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (10MB)

Cine Spor Pro APK , parasız maç izlemenizi elde eden, bir oldukça kanal ve filme erişim imkanı veren uygulamadır. Meydana getirilen hususi yazılım yardımıyla, maç saatleri dilediğin mobil, yüksek kalitede canlı TV izlemenize olanak sunan bu son dakika maç seyretme uygulaması, telefonunuzda bu uygulama indireceğiniz en iyi canlı yayınları uygulaması olabilir, istediğiniz her yerde kesintisiz maç takip edeni yapabileceksiniz. Bir oldukça kanalı bünyesinde bulunduran Cine Spor Pro APK uygulaması, bir oldukça kişinin beğenisini toplayan görkemli bir uygulamadır. Direkt orijinal yayınları çektiğinden dolayı bir oldukça kalitede yayınlanma icra eden ve siz kendi internetinize göre isterseniz en kaliteli yayını seçerek sorunsuz bir halde kesintisiz canlı izleyebilir ve günlük maçlar listesini takip edebilirsiniz.

Cine Spor Pro v11 APK Son Sürüm

Yazılım ekibi ile kendini güncelleyen ve daha da oldukça gelişen Cine Spor Pro APK. Daha öncesinden Cine Spor  olarak paylaşılıyordu. Fakat o uygulamada maç zamanları donmalarından dolayı Pro sürümüne geçip hatayı ortadan kaldırdılar. Daha oldukça android uygulama için APK indir kategorisini ziyaret etmeyi dikkatsizlik etmeyin..En önemlisi ise şu anda kesintisiz ve canlı bir halde izleyebiliyor olmanız. Ultra HD kaliteye kadar destekleyen hususi kanalları yardımıyla kesintisiz izlemenin keyfini çıkaracaksınız.

Cine Spor Pro v11 Pro APK indir Parasız Maç izle

Bir oldukça kanalı parasız izleyebiliyorken daha bir oldukça özellik bulunuyor. Cebinizden istediğiniz tv kanalını ve belgesel yayınlarını sınırsız bir halde takip edebilmenizin yanında bir oldukça film ve diziyi de takip edebilme şansını sizlere tanıyorlar. Bünyesinde barındırdığı bir oldukça filmi reklamsız olarak izleyebilmeniz hakikaten büyük bir avantaj sağlıyor. Derbi günleri ise verdikleri yayınlanma ve kesintisiz izlemeniz bunun yanında balda kaymak oluyor. Filmlerdeki altyazılı ve dublajlı seçeneği yardımıyla istediğiniz seçeneği seçerek filmi kendi keyfinize bakılırsa izleyebiliyorsunuz. Ve istediğiniz filmi seyredebiliyorsunuz. Cine Spor Pro indir ‘in bunun benzer şekilde bir oldukça artısı bulunuyor. Daha öncesinden hata bildirme özelliği dahi olmayan uygulamaya son sürümüyle beraber hata bildirme özelliği eklendi. Eğer hata alırsanız istediğiniz benzer şekilde hatayı belirtebilir ve uzman ekibin çözümlemesi için onlara yollayabilirsiniz. Bu sayede aldığınız hata kısa süre içinde çözüme ulaşacak ve kesintisiz yayınlanma izlemeye devam edebileceksiniz. Türkiye’de bir oldukca insan maçları sorunsuz kovuşturmak istiyor, bilhassa de telefonlarından kovuşturmak istiyorsanız. Bir çok insan olduğundan bu şekil apklara başvuruyor ve kesintisiz yayınlanma deneyimi yaşamak istiyor. Bu yayınlanma deneyimini yaşamak için kesinlikle Cine Spor Pro APK ‘yı indirmenizi tavsiye ederim, ek olarak televizyona bağlamak isteyenler eğer televizyonunuz Android ’se uygulamayı oraya indirebilir, eğer değilse HDMI ile telefonunuzu televizyona bağlayarak görüntüyü yansıtabilirsiniz.

Cine Spor Pro APK indir

Uygulamanın özelliklerini merak edenler için, içinde bir oldukça maç kanalının yanında tv kanalı, diziler  bulunmakta. Bir oldukça diziye TR Altyazılı ve Dublaj olarak ev sahipliği icra eden bu uygulamada 3 sütundan  kategoriler bulunuyor. Bir oldukça bilgiyi kanal hakkında öğrenebilir ve istediğiniz diziyi istediğiniz sezondan başlayarak indirebilirsiniz. Sen de kesintisiz seyretmek için derhal bu uygulamayı indirebilirsiniz.

Cine Spor Pro indir


Şimdi indir (10MB)

Artık indirmeye hazırsınız Cine Spor Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.