Colorscapes v3.1.2 APK + MOD (Sınırsız İpuçları)

Colorscapes, oyuncuların renk ekleyebilecekleri ve kendi başlarına tamamlayabilecekleri birçok güzel resimden oluşan bir koleksiyondur. Görüntü ayrıntıları çeşitlidir ve farklı renkler boyarken oyuncunun titizliğini gerektirir.
İsimColorscapes Colorscapes en ünlü versiyonudur Colorscapes yayıncı dizisi Fuero Games Sp z o o
YapımcıFuero Games Sp z o o
TürBulmaca
Boyut65MB
Versiyon3.1.2
Mod Sürümü3.1.2
Toplam yükleme10,000,000+
Derecelendirme
MOD BilgisiSınırsız İpuçları
Orjinal Play Store
Okumak50 Görüntüleme
Android Android Bulmaca
4( Puan )333 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (65MB)

Colorscapes, görüntüleri farklı içeriklerle renklendirecekleri için oyunculara rahatlatıcı bir deneyim sunar. Tasarımları tamamen çeşitlidir ve doğru şekilde numaralandırılmıştır. Oradan, fotoğrafı tamamlamak ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için ilgili renkleri kullanacaksınız. Aynı zamanda tamamladığınız iş kaydedilebilir ve istendiğinde paylaşılabilir.

Colorscapes – Sayıya Göre Renk, Boyama OyunlarıColorscapes – Sayıya Göre Renk, Boyama Oyunları

İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE RENKLENDİRİN

Stresi unutup rahatlık bulmak istiyorsanız, sizin için ilginç olan seçenek Colorscapes. Tamamen anlaşılabilir bir renklendirme özelliğine sahip bir oyundur ve çok sayıda ayrıntılı önceden çizilmiş resme erişmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda önünüze çıkan tüm beyaz kutuları doldururken onları yeniden renklendirmeye çalışacaksınız. Yani zamanla, bu oyunun getirdiği zorluğu bulacaksınız.

Renklendirebileceğiniz resimlerle ilgili anahtar kelimeleri ve bulabileceğiniz günlük önerileri bulacağınız için uygulama arayüzünün kullanımı kolaydır. İstediğiniz bir görüntüyü bulmak için öncelikle bu işlevlerden yararlanmanız gerekir. Ardından temelden karmaşığa doğru renklendirme işleminize başlayacaksınız ve istediğiniz konuma hızlıca yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

DAHA ÖZEL VE ​​GÜZEL OLMAK İÇİN FOTOĞRAFA RENK EKLEYİN

Colorscapes’te beğendiğiniz bir görüntüyü seçtikten sonra, ilgili alanları doldurmak için doğru rengi seçmeniz gerekir. Rakamların farklı detaylarda göründüğünü görmek oldukça kolaydır ve bunlar kullanmanız gereken renklerdir ve bu sayılara karşılık gelir. Yani, bir kez bir sayı çizdikten ve resimle ilgili herhangi bir detayı olmadığında, seviyeyi tamamlayabilmeniz gerekir.

Fotoğrafların detayı, çeşitli eğlence ve meydan okuma kaynakları bulmak için fazla mesaiyi artıracaktır. Aynı zamanda, bazen çizimde hala belirli bir detay olduğu için bölümü tamamlayamamanız gibi bazı problemler de yaşayacaksınız. Çoğu, çok dikkat etmeniz ve büyük bir dikkatle aramanız gereken en küçük ayrıntılara iner.

Bu küçük detayları bulmaya sabrınız yoksa, görüşünüzü ilgili konuma kaydırmanızı sağlayan büyüteç özelliğinden yararlanabilirsiniz. Tabii ki, kullanım sayısında sınırlı olacaktır.

Colorscapes – Sayıya Göre Renk, Boyama OyunlarıColorscapes – Sayıya Göre Renk, Boyama Oyunları

BULABİLECEĞİNİZ ÇEŞİTLİ FOTOĞRAFLAR

Colorscapes’de oyuncular, farklı tasarımlara sahip birçok görsele erişebilecekler. Yumuşak renklere veya sanatsal renk şemalarına sahip görüntüler olabilirler. Yani bir sanat eserini tamamlayıp bu fotoğrafla ne yapacağına karar veren herkes mutlu oluyor. Bu görüntüleri cihazınızda kullanmak için kaydedebilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Oyunculara aşağıdakiler gibi birçok ilginç nokta getiren boyama çalışmaları:

  • Çeşitli renklerde renklendirebileceğiniz, güzel tasarlanmış kaçınmalardan oluşan devasa bir kitaplık.
  • Anahtar kelimeler veya uygulamanın önerileri ile istediğiniz görselleri rahatlıkla arayabilirsiniz.
  • Resimlerdeki detaylar tamamen farklıdır ve hiçbir küçük detayı kaçırmamak için onları gözlemlemeniz gerekir.
  • Oyun, eksik ayrıntıları tespit etmenize ve resmi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı olduğunda size biraz yardım sağlar.
  • Tam renkli olarak doldurduğunuzda çalışma tamamlanmış olacak ve istediğiniz kişiyle kaydedip paylaşabileceksiniz.

Colorscapes indir


Şimdi indir (65MB)

Artık indirmeye hazırsınız Colorscapes ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir