Construction Simulator 3 v1.2 MOD APK + OBB (Sınırsız Para) indir 2022
Construction Simulator 3 v1.2 MOD APK + OBB (Sınırsız Para) indir 2022

Construction Simulator 3 v1.2 MOD APK + OBB (Sınırsız Para) indir 2022

Android Android 4.0 ve üzeriOyun
4 ( 981 Puan )
Price: $0
İsim Construction Simulator 3
Yapımcı astragon Entertainment GmbH
Tür Oyun
Boyut 634MB
Versiyon 1.2
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Construction Simulator 3 is the most famous version in the Construction Simulator 3 series of publisher astragon Entertainment GmbH
Mod Version 1.2
Total installs 100,000+

indir (634MB)

Hiç yüksek binalara, devasa yapılara bakıp bunların nasıl yapıldığını merak ettiniz mi? Hiç böyle güzel binalar inşa etmeyi dilediniz mi? Harika bir bina oyunu mu arıyorsunuz? Harika bir inşaat yöneticisi olmak ve kendi başınıza inanılmaz yapılar inşa etmek için İnşaat Simülatörü 3’e gelin ve bunu yaparken rahatlatıcı, eğlenceli bir zamanın tadını çıkarın.

İnşaat Simülatörü 3

AMERİKA’YA YENİ DÖNÜŞ

Construction Simulator 3, harika yapılar inşa etme işini sevenler için benzersiz bir inşaat simülasyon oyunudur. Bu oyun, ünlü simülasyon oyunlarına sahip bir geliştirici olan astragon Entertainment GmbH’nin oyun serisinin üçüncü ürünüdür. Bu, önceki bölümlere kıyasla büyük iyileştirmeler ve olağanüstü özelliklerle yeni bir geri dönüş.

Oyuna başlayarak, küçük bir altyapıya ve sermaye araçlarına sahip küçük bir şirkete sahip olacaksınız. Firmanızın işletmecisi ve yöneticisi olarak firmanızı büyütmeli, daha gelişmiş bir altyapı ve inşaat araçlarına sahip olmalısınız.

İnşaat Simülatörü 3

70’DEN FAZLA FARKLI İNŞAAT SÖZLEŞMESİ İLE ADIMLAR GELİŞTİRİN

İyi bir yöneticiyseniz, her şirketin adım adım yavaş ve emin adımlarla ilerlemesi gerektiğini bilmelisiniz. Küçük ve orta ölçekli sözleşmelerden başlayarak, atanan her görevi tamamlayacaksınız. Müşteriler şirketiniz için önemlidir ve daha büyük sözleşmeler alabilmek için onların güvenini kazanmanız gerekir. Yollardan evlere, uçaklardan yüksek binalara kadar irili ufaklı inşaatlar da dahil olmak üzere bu oyunda 70’den fazla farklı büyüklükte kontrat sizlere sunuluyor. Bu oyun, bir menajerin azim ve akıllı stratejilerini gerektirir.

İNANILMAZ ARAÇ SİSTEMİ KEŞFEDİN

İnşaat Simülatörü 3’teki araç sistemi son derece büyük. Toplayabileceğiniz 50’den fazla farklı türde küçük ve büyük araç. Kamyondan ekskavatöre kadar çeşitli araçlar ve resmi lisanslı 14 dünyaca ünlü markanın çeşitli araçları, çarpıcı görsel yatırımıyla nefesinizi kesecek. İş yerinize giderken herhangi bir arabanın kokpitinde oturabilir, otantik sürüş hissinin tadını çıkarabilirsiniz.

İnşaat Simülatörü 3

ALPS KOLLARININ RÜYA GÜZEL MANZARASI İLE RAHATLAYIN

Bu oyunda güzel manzarayı keşfetmek için inşaat yapım aşamasındayken boş zamanınızı harcayın. Şirketiniz huzurlu bir köy, geniş ve ferah bir sanayi parkı, güzel ve modern bir kasabaydı. Arabanızın kokpitinde oturmaktan, radyoda hafif bir müzik açmaktan, tüm manzarayı görmek için kapıyı açmaktan daha harika bir şey yoktur.

Kokpitten görünüm, bu oyunun piyasadaki birkaç oyunda sahip olduğu en iyi özelliklerinden biridir. Ne kadar meşgul olursanız, dinlenmek için o kadar az zamanınız olacak ve bu çağda meşgul olmanın değeri hakkında daha özgün bir fikir edineceksiniz. Avrupa Alpleri’nin pastoral etekleri gibi tasarlanmış 10 km²’lik haritaları bir araba prizmasından geçerek sonsuz rahatlamanın keyfini çıkarın.

İnşaat Simülatörü 3

YÜKSEK GRAFİKLER

Construction Simulator 3 ürünlerinde en iyi grafiklere sahip oyun bu. Gerçekçi grafikler ve ayrıntılara gösterilen özen ile, manzaralar, binalar ve araçlarla Alpin etekleri sahnesi çok yakın ve güzel bir şekilde yeniden üretilir. Renkler, görsel ve ses efektleri, basit ama destansı bir bina oyununun mükemmel seviyesine ulaşır.

İnşaat firması sahibi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Özel kelimeler veya bilgiler bilmenize gerek yok. Sadece parmak uçlarınızla sürükleyip bırakın. Bununla birlikte, oyun çok fazla düşünmeyi gerektirmese de strateji önemli bir faktördür. Doğru olduğunu düşündüğün her şeyi yapmalısın. Oradan, istediğiniz her şeyi inşa edebilir, toplayabilir ve harika binalara ve araçlara sahip olabilirsiniz.

Büyük ya da küçük eserler inşa eden insanlar harika sanatçılardır. Boyama araçları taş, çimento, demir, çelik ve bu birinci sınıf yapıları çizmek için harika bir akıl. İnşaat Simülatörü 3’e geldiğinizde de bu duyguyu yaşayabilirsiniz. Bu oyun, istediğinizi bir inşaat oyununa entegre ediyor. Yönetmek, inşa etmek, satın almak ve satmak, müşterileri çekmek veya rahatlamak olsun, bu oyunda bunu sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Hala keşfetmenizi bekleyen birçok ilginç şey ve sürpriz var.


Construction Simulator 3 v1.2 MOD APK + OBB (Sınırsız Para) indir 2022 indir


indir (634MB)

Artık indirmeye hazırsınız Construction Simulator 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.