ContraCam v2.6.33 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022
ContraCam v2.6.33 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

ContraCam v2.6.33 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

ContraCam, kullanıcıların hızlarını takip etmelerine ve tehlikeleri gerçek zamanlı olarak haritalamalarına ve en güvenli yolculuk deneyimlerini yaşamaları için daha fazlasına yardımcı olan olağanüstü özelliklere sahip üst düzey bir GPS uygulamasıdır.

Android Android 4.0 ve üzeriNavigasyon
4 ( 904 Puan )
Price: $0
İsim ContraCam
Yapımcı Dmitry Cherevko
Tür Navigasyon
Boyut 35MB
Versiyon 2.6.33-Google
MOD Bilgisi Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
ContraCam is the most famous version in the ContraCam series of publisher Dmitry Cherevko
Mod Version 2.6.33-Google
Total installs 5,000,000+

indir (35MB)

ContraCam, kullanıcıların daha sorunsuz hareket etmelerine ve farklı yol türlerinde yaygın olarak görülen birçok rahatsızlıktan kaçınmalarına yardımcı olan çok yönlü ve üstün bir GPS’tir. Ayrıca, kullanıcıları hız kameraları veya tehlikeli yollar konusunda uyarmak için çevredeki arazi ve dinamik yapay zeka ile ilgili daha değerli verileri bütünleştirir. Tabii ki, bir hız ölçer görevi görebilir ve daha iyi görünürlük istiyorlarsa kullanıcıların hızı gerçek zamanlı olarak takip etmelerine yardımcı olabilir.

ContraCam – Hız Kameraları, HUDContraCam – Hız Kameraları, HUD

BENZERSİZ EKRANLI ENTEGRE YEREL HARİTALAR

Yerleşik ContraCam’in haritaları, kullanıcı adına belirli alanlarda otomatik olarak güncellenir ve haritaları profesyonel bir 3D bakış açısıyla görüntülemenin yaratıcı bir yoluna sahiptir. Harita ayrıca, kullanıcıların çok geç olmadan kaçınması veya tanımlaması için belirli öğeler için birçok ayrıntı veya işaretle birlikte gelir. Ayrıca birçok yeni değişiklikle haritanın kalitesini güncelleyebilir ve tüm verileri başka bir GPS uygulamasının yerini alacak şekilde senkronize edebilirler.

EN İYİ DENEYİMİ İÇİN ÇEŞİTLİ GÖRÜŞ MODLARI

Geliştirilmiş bir harita kullanmanın yanı sıra, uygulama kullanıcılar için birçok farklı harita görünümüne sahip olacak ve performansı artırmak için birçok öğeyi kişiselleştirebilecekler. Kullanışlı olan, kullanıcıların sürüş veya normal modlar arasında geçiş yapabilmeleri ve mümkün olan en iyi görünürlük için işleri önemli ölçüde değiştirebilmeleridir. İlginç bir şekilde, uygulama, GPS izleme veya haritadaki önemli değişiklikler için modern ve özgün bir his yaratmak için sanal bir görüntüleme moduna sahip olacak.

HIZLI KAMERADAN KAÇININ VEYA HIZ SINIRINI SAKLAYIN

Birçok şehir yolunun belirli hız sınırları olacak ve ContraCam, çok fazla hızlanmak isterlerse kullanıcıları otomatik olarak uyaracak. Ayrıca, uygulama birçok önemli veriyi güncelleyebilir ve hız kameralarının konumunu görüntüleyebilir, böylece kullanıcılar çok fazla hızlanmaları durumunda yakalanmaktan kurtulabilirler. Haritadaki belirli detay sayesinde, kullanıcılar istemeden hızı artırırken birçok sorundan kaçınabilir veya bilet için ödeme yapmaktan kaçınabilir.

ContraCam – Hız Kameraları, HUDContraCam – Hız Kameraları, HUD

KOLAYLIKLA KONUM VE SEYAHAT KAYDET

Bir uygulama, bilinmeyen alanlarda gezinmek için birçok özelliği aynı anda etkinleştirebildiğinden, GPS’in yerini tamamen alabilir. Harita, belirlenen konuma veya kullanıcının aracına bağlı olarak seyahat süresini en üst düzeye çıkarmak için ayarlanabilir bir görüş açısıyla en kısa yolları gösterecektir. Tabii ki, uzun mesafelere seyahat etmeyi planlıyorlarsa, seyahat günlüklerini veya önemli yerleri daha sonraki seyahatler için kaydedebilirler.

OLAĞANÜSTÜ ÖZELLİKLER HER YERDE, HER ZAMAN ÇALIŞIR

ContraCam’in temel yeteneği, kullanıcıların herhangi bir zamanda çevrimdışı ortamda kullanmaları için tüm olanakları ve işlevleri yüksek verimlilikle sağlamaktır. Tüm harita işlevleri de tamamen çalışır durumda ve kullanıcılar, kalabalık ortamlarda araç kullanırken mutlak güvenlik için sesli yardımcıları kullanabilir. Bunun da ötesinde, birden fazla harita veya imza stili için farklı bir kullanıcı deneyimi için tüm sistemi kişiselleştirebilirler.

ContraCam, hız kameraları veya belirli yollardaki hız sınırları gibi küçük ihlalleri önlemek için en önde gelen ve çok yönlü GPS uygulamalarından biridir. Bu arada, yoğun nüfuslu ortamlarda özgürce ve sorunsuz hareket etmek için 3B yerel haritaları mutlak doğrulukla bütünleştirir.

ContraCam – Hız Kameraları, HUD

ANA ÖZELLİKLER

– Kullanıcıların konumları hakkında mükemmel görseller ve bilgiler içeren entegre haritalar ve kolaylıkla gezinmelerine yardımcı olacak çeşitli ekstra ayrıntılar.
– Benzersiz harita görüntüleme deneyimi ve çeşitli belirli caddelerde ve daha fazlasında sürüş performansı için yenilikçi 3D harita görselleştirme.
– Kullanıcıların çevrimdışı bir ortamda bile her yere kolaylıkla gitmeleri için sorunsuz izleme ve yönlendirme sistemine sahip üst düzey GPS özellikleri.
– Yollardaki hız kameralarının konumları ve kullanıcıların istenmeyen hızlardan ekstra bilet almamaları için hız limitleri hakkında sanal uyarılar hızlanıyor.
– Haritalarla egzotik etkileşimler sunarken uygulamanın kapasitesini yeni zirvelere çıkarmak için çok çeşitli özelleştirmeler ve işlevler.


ContraCam v2.6.33 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022 indir


indir (35MB)

Artık indirmeye hazırsınız ContraCam ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.