Dark Riddle v6.6.0 APK + MOD (Sınırsız Para)

Uygulama ismi Dark Riddle Dark Riddle en ünlü versiyonudur Dark Riddle yayıncı dizisi PAGA GROUP
Yayıncı PAGA GROUP
Tür Macera Oyunları
Boyut 107MB
Son Sürüm 6.6.0
Mod Sürümü 6.6.0
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Sınırsız Para
Orjinal Play Store
Okumak 540 Görüntüleme
Android Android Macera Oyunları
5( Puan ) 537 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (107MB)

Dark Riddle , şimdiye kadarki en dikkat çekici aksiyon-macera serisinin devamı. Karakter yaratma yolunda yeni ve süslü bir görünümün ardından bu oyunun başarılı olmasına yardımcı oldu. Oyun yavaş yavaş oyuncular için güçlü bir sevgi kazandı, aksiyon gösterileri ve hatta heyecan verici maceralardan bahsetmiyorum bile. Bu oyunda oyuncular oyunla sınırlı kalmayacak ve istedikleri her yeri özgürce keşfedecekler.

MACERALAR

Aslında Dark Riddle ‘ın başlığı ve çizimleri de size çekiciliğin bir kısmını anlatıyor. Yeni bir macera rengi getirmek, oyunun ulaştığı güçlü noktadır. Oyunun hikayesi, yaşlılara yardım etmekten sokakları temizlemeye ve insanlardan güçlü bir sevgi yaratmaya kadar her şeyi yapan amatör bir adam hakkında. Daha da güzeli, şehirdeki her vatandaş onlara iltifat ederse değerli eşyalar alacaklar.

Oyunun modern görünümündeki bu sokak köşesi, buranın dostane bir mahalle olduğunu açıkça gösteriyor. Kendi hedeflerinize ulaşmak için yapılması gereken çok iş var. Oyuncular, eşyaları toplarken, kendilerini etkili bir film ekibinde heyecan verici bir rol oynayabilir ve alabilirler. Ama iyi yaşamak ve çalışmak istiyorsanız, komşuya yardım etmek ve onu tanımak da bir tercih meselesidir.

BİRÇOK FARKLI İNSANLA TANIŞMAK

Yeni bir mahalleye taşındığınızda buradaki hayata alışmak zorunda kalacaksınız. Dark Riddle’ daki arkadaş canlısı komşuların yanı sıra tacizcilerle veya sokak satıcılarıyla da tanışıyorsunuz. Şehir soyguncuları da olacak ve o zaman onu yakalayıp yerel polise teslim etme cesaretine sahip olacaksınız. Senin işin hem mahalleni korumak hem de çevrendeki insanların kalbini kazanmak.

SADECE ZORLUKLARA KATILIN

Zorluklar art arda verilecek ve her birini tamamlayan sizsiniz. Her meydan okuma farklı bir renk ve anlam getirecek; Dark Riddle  sizin için her zaman heyecan verici bir oyun alanı yaratacaktır. Zorluklardan gücünüzü ortaya koyabilir ve herkese harika olduğunuzu gösterebilirsiniz. Üstelik her meydan okuma, sadece sizin için değerli bir eşya olan bir ödülle sona eriyor.

Dark Riddle indir


Hemen indir (107MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dark Riddle ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir