Dark Riddle APK MOD 6.6.0 (Sınırsız Para) indir 2021

Dark Riddle APK MOD 6.6.0 (Sınırsız Para) indir 2021

Android Android 4.0 ve üzeriMacera Oyunları
4 ( 446 Puan )
Price: $0
İsim Dark Riddle
Yapımcı PAGA GROUP
Tür Macera Oyunları
Boyut 107MB
Versiyon 6.6.0
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Dark Riddle is the most famous version in the Dark Riddle series of publisher PAGA GROUP
Mod Version 6.6.0

indir (107MB)

Dark Riddle , şimdiye kadarki en dikkat çekici aksiyon-macera serisinin devamı. Karakter yaratma yolunda yeni ve süslü bir görünümün ardından bu oyunun başarılı olmasına yardımcı oldu. Oyun yavaş yavaş oyuncular için güçlü bir sevgi kazandı, aksiyon gösterileri ve hatta heyecan verici maceralardan bahsetmiyorum bile. Bu oyunda oyuncular oyunla sınırlı kalmayacak ve istedikleri her yeri özgürce keşfedecekler.

MACERALAR

Aslında Dark Riddle ‘ın başlığı ve çizimleri de size çekiciliğin bir kısmını anlatıyor. Yeni bir macera rengi getirmek, oyunun ulaştığı güçlü noktadır. Oyunun hikayesi, yaşlılara yardım etmekten sokakları temizlemeye ve insanlardan güçlü bir sevgi yaratmaya kadar her şeyi yapan amatör bir adam hakkında. Daha da güzeli, şehirdeki her vatandaş onlara iltifat ederse değerli eşyalar alacaklar.

Oyunun modern görünümündeki bu sokak köşesi, buranın dostane bir mahalle olduğunu açıkça gösteriyor. Kendi hedeflerinize ulaşmak için yapılması gereken çok iş var. Oyuncular, eşyaları toplarken, kendilerini etkili bir film ekibinde heyecan verici bir rol oynayabilir ve alabilirler. Ama iyi yaşamak ve çalışmak istiyorsanız, komşuya yardım etmek ve onu tanımak da bir tercih meselesidir.

BİRÇOK FARKLI İNSANLA TANIŞMAK

Yeni bir mahalleye taşındığınızda buradaki hayata alışmak zorunda kalacaksınız. Dark Riddle’ daki arkadaş canlısı komşuların yanı sıra tacizcilerle veya sokak satıcılarıyla da tanışıyorsunuz. Şehir soyguncuları da olacak ve o zaman onu yakalayıp yerel polise teslim etme cesaretine sahip olacaksınız. Senin işin hem mahalleni korumak hem de çevrendeki insanların kalbini kazanmak.

SADECE ZORLUKLARA KATILIN

Zorluklar art arda verilecek ve her birini tamamlayan sizsiniz. Her meydan okuma farklı bir renk ve anlam getirecek; Dark Riddle  sizin için her zaman heyecan verici bir oyun alanı yaratacaktır. Zorluklardan gücünüzü ortaya koyabilir ve herkese harika olduğunuzu gösterebilirsiniz. Üstelik her meydan okuma, sadece sizin için değerli bir eşya olan bir ödülle sona eriyor.


Dark Riddle APK MOD 6.6.0 (Sınırsız Para) indir 2021 indir


indir (107MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dark Riddle ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.