ExpressVPN v10.11.1 APK + MOD (Premium)

Uygulama ismi ExpressVPN ExpressVPN en ünlü versiyonudur ExpressVPN yayıncı dizisi
Yayıncı ExpressVPN
Tür Araçlar
Boyut 32MB
Son Sürüm 10.11.1
Mod Sürümü 10.11.1
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Premium
Orjinal Play Store
Okumak 1.2K Görüntüleme
Android Android Araçlar
5( Puan ) 934 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (32MB)

İnternet deneyimi birçok kişi için bir ihtiyaç haline geliyor ancak bazen bağlantıyı engelleyen web siteleri yüzünden de zorlanıyorlar. Basit ve uzun süredir devam eden bir çözüm, bir VPN uygulaması kullanmaktır. Spesifik olarak, bugün tanıtılan ve keyifli bir sörf deneyimi getirebilecek uygulama ExpressVPN APK ‘dır. Uygulamada bulabileceğiniz ve kesinlikle işinize yarayacak birçok fonksiyon olacak.

İNTERNETİ GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE DENEYİMLEYİN

Herhangi bir yere veya herhangi bir web sitesine bağlandığınızda ExpressVPN deneyiminiz tamamen güvenlidir. Böylece normal şartlar altında bloke olsa bile yaşamak istediğiniz sitelere gidebilmeniz için yeni bir IP alabileceksiniz. Uygulama üzerinden deneyiminizin güvenli bir şekilde korunabileceği ve bu sayede orijinal IP ile ilgili bilgilerin tamamen güvende olabileceği söylenebilir.

Yeni sürüm için uygulama, kullandığınız IP’yi ve uygulamayı ne kadar süredir kullandığınızı gösteren Koruma Özeti adlı yeni bir özellik sunar. Böylece kesinti sorunları yaşadığınızda bunu bileceksiniz ve sorun yaşadığınızda uygulama otomatik olarak yeniden bağlanacaktır. Sonuç olarak, uygulamanın IP’sini yönetme konusunda çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacak ve yalnızca tamamen uygulamayla ne yaptığınıza odaklanabileceksiniz.

BAĞLANTI ENGELLENMİYOR

Güvenlik, ağı kullanırken her zaman istediğiniz şeylerden biridir ve uygulama, farklı web sitelerine erişebilmeniz için bunu kesin olarak yapmanıza yardımcı olmayı taahhüt eder. Aynı zamanda, herkesin tek bir dokunuşla yapabileceği bir bağlantı kurmak tamamen basittir. Sadece bağlantı kurarak, IP’nizin değiştiğini ve istediğinizi yaşamaya başladığını kontrol edebileceksiniz.

Kullanıcılar hangi ülkelere bağlanabileceklerini öğrenebilir ve ExpressVPN 94’ün üzerinde farklı ülkeyi destekler. Böylece, herhangi bir ülkede herhangi bir sorun yaşamadan düzenli bir ziyaretçi olabileceğiniz için bağlantınız bir kez daha tamamen ücretsizdir. Bu bağlantıların hızı bazen eski IP ile normal internet deneyimine benzer. Uygulama, deneyiminizi tamamen garanti eder.

Kullanıcıların yaşayabileceği diğer bazı işlevler, kullanım sırasında uygulamanın bağlantısı kesildiğinde, boşuna kullanılmadığından emin olmak için internet kapasitenizin tamamen kesilmesidir. Aynı zamanda, kullanıcılar için tatmin edici ve alakalı bir deneyim sağlamak için uygulama, deneyimlemeleri için en uygun dili seçebilecekleri 17’den fazla dili de desteklemektedir. Bu nedenle, işlevselliği daha hızlı keşfedebileceğinizi söyleyebiliriz.

ETKİLEYİCİ SUNUCU SAYISI

Yukarıda belirtildiği gibi, dünya çapında herkesin seveceği birçok ülkeye erişiminiz olacak. Uygulama, kullanıcıların bağlanması için farklı ülkelerdeki sunucuları yerleştirir, böylece uygulamada ülkeye göre birden fazla sunucuyu hızla bulabilirsiniz. Aynı zamanda, bu uygulamayı deneyimlediklerinde birçok kişi için tamamen uygundur ve cihazın özelliklerine bağlı olarak bağlantı için doğru sunucuyu da seçebilir.

Kullanıcıların uygulamayı ve web’i olabildiğince sorunsuz kullanması bir zorunluluk olarak görülebilir. Özellikle uygulama, dünya çapındaki ülkelerde 3000’den fazla sunucu getiriyor ve kullanıcıların istikrarlı bir şekilde bağlanmasını sağlıyor. Böylece tek bir sunucuya erişim sorunu yaşamazsınız. Bunun yerine istediğiniz birçok yere gideceksiniz ve internete bağlanırken optimizasyonlar uygulama tarafından hızlı bir şekilde yapılıyor.

BİRÇOK FARKLI PLATFORMDA DENEYİM

Akıllı telefonunuzda ExpressVPN’i basit bir şekilde kullanabilirsiniz. Uygulama, çalışması ve deneyimlenmesi için yalnızca ortalama bir cihaza ihtiyaç duyduğu için çok fazla yapılandırma gerektirmez. Dolayısıyla herkesin bu uygulamayı sorunsuz bir şekilde deneyimleyebileceği söylenebilir. Aynı zamanda, bu deneyim, kullandığınız diğer platformlarda, yalnızca kaydolduğunuz tek bir hesapla yapılabilir.

Özellikle Android platformunun yanı sıra bilgisayarlar, televizyonlar ve diğerleri gibi başka platformlar da olacak. Böylece bu uygulamayı edinebilir ve birçok yönden farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Tabii ki, uygulamayı farklı platformlarda kendi başınıza nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz, ancak genel olarak uygulamanın işlevleri tamamen değişmedi. Böylece çeşitli şekillerde kullanıcılar için sınırsız bir bağlantı açar.

ExpressVPN indir


Hemen indir (32MB)

Artık indirmeye hazırsınız ExpressVPN ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir