FIFA Soccer

Android Android Oyun
Uygulama ismi FIFA Soccer FIFA Soccer en ünlü versiyonudur FIFA Soccer yayıncı
Yayıncı ELECTRONIC ARTS
Tür Oyun
Dosya Boyutu 90MB
En son sürüm 14.3.01
Mod sürüm 14.3.01
Son Güncelleme 24.05.2021 (2 ay önce)
MOD Açıklaması Sınrısız Para Hileli
Orjinal Google Play
4( Puan ) 599( Oylama )
Ücret: ₺0
Şimdi indir (90MB)

ELECTRONIC ARTS, Yepyeni oyun motoru ile daha iyi grafik ve oynanış mekanikleriyle Fifa 2021 Mobile Futbol‘u yayınladı. Bir çok yeni özellikleri ile beraber oynayacağınız yeni yayınlanan Fifa 2021 Mobile Futbol’u aşağıdaki paylaştığım linklerden full apk olarak indirerek hemen oynamaya ve takımınızı zirveye ulaştırmak için gerekli çalışmalara başlayabilirsiniz.

EA, oyun motorunu yenileyerek FIFA Mobile Futbol‘da bizlere daha iyi bir oyun deneyimi sunuyor. Çok daha iyi grafikler ve oynanışlar ile daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayacağımız FIFA 2021 Mobile Futbol‘da farklı oyun modları ile maçlar yapacağız. İster tüm bir takımı yönetmeye başlayıp, antremanlar ile geliştirerek ligde takımımızı yükseltmeye çalışabilir, ister sadece tek bir oyuncu üzerinden giderek oyuncumuzu yıldız bir oyuncu haline getirmeye çalışabiliriz.

550’den fazla takım arasından dilediğinizi seçebileceğiniz FIFA Mobile Futbol‘da istediğiniz takımla başlayarak online olarak diğer insanlara karşı maçlara çıkabilir ve onları yenerek online lig sıralamasında lider konuma gelmeye çalışacaksınız. 2019 Sezonunda takımınıza istediğiniz oyuncuyu transfer edin, oyuncularınızın saha içerisindeki pozisyonlarını belirleyin ve takımınızın maçlarda galibiyet alması için gerekli ayarlamaları yaparak ligde yükselin.

Yenilenen oyun motoru ile daha gerçekçi bir deneyim sunan FIFA Mobile Futbol oyununu aşağıdaki paylaştığım bağlantıdan full apk olarak indirerek hemen oynamaya başlayın ve takımınızı yönetip, maçlarda oynayışınızla boy göstererek takımınızı lider konuma getirin.

FIFA Soccer Hileli Apk uygulamasını sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz. FIFA Soccer Hileli APK ve daha fazlası için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın..

FIFA Soccer Sınrısız Para Hileli indir

Şimdi indir (90MB)

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir