FIFA Soccer v14.8.01 APK + MOD (Sınrısız Para Hileli)

Uygulama ismi FIFA Soccer FIFA Soccer en ünlü versiyonudur FIFA Soccer yayıncı dizisi
Yayıncı ELECTRONIC ARTS
Tür Oyun
Boyut 90MB
Son Sürüm 14.8.01
Mod Sürümü 14.8.01
Son Güncelleme 04.10.2021
MOD Özellikleri Sınrısız Para Hileli
Orjinal Play Store
Okumak 2K Görüntüleme
Android Android Oyun
5( Puan ) 600 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (90MB)

Tüm dünyanın neden futbol sporunu güzel bir isimle kral sporu olarak adlandırdığını hiç merak ettiniz mi? Kesin olarak tanıyabileceğimiz en basit şeylerden biri, insanlara en özel duyguları veren sporun bu olduğudur. Seyircinin tüm duygusal seviyeleri, oyuncuları, yorumcuları, sahadaki her hareketi izliyor. Ve en ilginç şeyleri açıklamak için, üretici ELECTRONIC ARTS, araştırma ve geliştirme için çok zaman harcadı. Böylece, dünyanın dört bir yanındaki hayranların tutkulu tutkusunu tatmin etmek için FIFA Futbol APK adlı benzersiz bir oyun doğdu. Özel bir oyun hakkında bilgi edinmek için oyunu hızlıca kurun!

Yalnızca oyunun sunduğu benzersiz deneyimler

FIFA Football, eleştirmenler tarafından farklı şekillerde çok beğenilen bir oyuna geldiğinde gerçekten ne yapacak? Ve üreticinin tanıtımına göre bu, futbol dünyasının rotasyonunu içeren bir oyun olacak. Oyun, gerçek bir koç olma deneyimini yaşamanıza yardımcı olacak. Artık herhangi bir kısıtlama olmayacak ve favori takımınıza rahatça sahip olabilirsiniz. Eksiksiz ve favori bir takıma sahip olduktan sonra, bir sonraki hedef kesinlikle önümüzdeki zorlu zorlukların üstesinden gelmek olacaktır. Birçok engel düzenlendi ve sizin için birçok zorluğa neden olmaya hazır. Kendine güvenle gel, yüzleş ve süper takımın gerçek gücünü göster!

Tüm Süper Yıldızlarla bir Süper Kadro kurun

Bu oyunun dünya çapında bu kadar çok oyuncuyu kendine çeken özelliklerinden biri de kadro oluşturma özelliğidir. Bu oyuna gelince, “FIFA Futbol” kendinize sevdiğiniz süper yıldızlardan oluşan bir takım kurmanıza izin verecek. Sahadaki farklı pozisyonlara, tüm farklı oyuncular sizin tarafınızdan seçilecek, özenle inşa edilecek. Kalecilerden, defans oyuncularından orta saha oyuncularına kadar, forvetlerin hepsi, Süper Kadronuzda bir araya gelen dünyaca ünlü isimler olacak. Ancak oyunun oyuncu limitleri konusunda endişeli misiniz? Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesliga, Serie A, ML gibi birçok farklı şampiyonadan tüm ünlü oyuncuların orada olacağından emin olun. Artık elinizde en güçlü kartlara sahip olduğunuza göre, onları en uyumlu takıma bağlı kalmaları için eğitmeye çalışmalısınız!

Şiddetli maçlar sahada yanmaya söz veriyor

Bunun yanında oyunun oyunculara kazandırabileceği bir özellik de ilginç bir yüzleşme. Oyun, farklı oyun modlarını tamamen destekledi. Ancak oyunculardan çok yüksek puanlar alanlardan biri “HEAD TO HEAD OYNA” oldu. Bu oyun moduna gelen oyun, oyuncularının doğrudan arkadaşlarıyla yüzleşmesine olanak tanıyacak. Ve bu aynı zamanda, oyuncularını gerçek zamanlı olarak 11vs11 mücadele maçına getirerek “FIFA Football” tarafından başarıyla atılan önemli bir adımdır. Artık kimin daha güçlü, kimin arkadaştan daha iyi olduğu konusunda sonsuz tartışmalar olmayacak. Yeteneklerinizi ve becerilerinizi göstermek, çabucak meydan okumak ve arkadaşlarınızı seyircileri beklemekle dolu stadyumda yenmek istiyorsunuz.

Büyük oyun alanları sizi bekliyor

Arkadaşlarla yarışmak için pratik uygulamaya ek olarak, oyuncular yeni deneyimlerin de tadını çıkaracaklar. Kesinlikle güçlü bir tutkusu olan herkes UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ adını duymuştur, değil mi? Evet ve Avrupa’nın en kaliteli takımlarının kupayı kazanmak için yarıştığı yer burası. Artık maçı izleyen seyirci olmayacak; doğrudan buna dahil olan insanlardan biri olacaksınız.

Oluşturduğunuz özel kadroya artık Avrupa’nın en üst düzey oyun alanlarından ikisinde meydan okunacak: UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi kendilerini göstermek için. Tüm Superstar oyuncularla en güçlü takıma sahip insanlardan biri olduğunuzu kanıtlamak istiyorsanız, neden bu alanlarda denemiyorsunuz? Prestijli kupaları kazandığınız an aynı zamanda dünyaya bu oyunun gerçek kralının kim olacağını söylediğiniz an olacaktır. Harika bir futbol oyunu yükleyin ve deneyimleyin!

FIFA Soccer indir


Hemen indir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız FIFA Soccer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan Diğerleri

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir