Flip Skater v2.31 APK + MOD (Sınırsız Para/Kilitsiz)

Uygulama ismi Flip Skater Flip Skater en ünlü versiyonudur Flip Skater yayıncı dizisi
Yayıncı Miniclip.com
Tür Oyun
Boyut 80MB
Son Sürüm 2.31
Mod Sürümü 2.31
Son Güncelleme 12.10.2021
MOD Özellikleri Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Play Store
Okumak 377 Görüntüleme
Android Android Oyun
5( Puan ) 434 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (80MB)

Flip Skater APK oyuncuların kontroller ve fizik kombinasyonu ile birinci sınıf kaykay tekniklerini sergiledikleri bir spor oyunudur. Yarım boru ortamıyla sınırlı olmasına rağmen, oyuncunun dünyayı benzersiz bir bakış açısıyla keşfetmesini sağlar. Bunun da ötesinde, oyuncular arkadaşlarını davet edebilir ve birlikte en iyi paten tekniklerini sergileyebilir ve sayısız büyük etkinlikte harika ödüller kazanabilir.

YENİLİKÇİ PATEN DENEYİMİ İÇİN BENZERSİZ KONTROL

Flip Skater’daki kontrol mekanizması, normal bir spor oyunundan birçok farklılığa sahiptir ancak her teknik için mükemmel zamanlama gerektirir. Bu, belirli içerik için daha fazla başarı puanı almak için farklı kombinasyonlardan yeni stratejiler tasarlarken oyuncuları daha yaratıcı hale getirir. Ayrıca, oyuncu sadece yarım borulu arazide teknikler uygulayabilir, ancak keşfedilmesi için sonsuz bir potansiyele sahiptir.

KOMBİNASYON İÇİN MÜKEMMEL TEKNİKLER

Kaykay sanatı yaygınlaştı ve insanların en büyük yeteneklerini sergilemeleri için birçok etkileyici teknik yarattı. Yarım borulu arazi türü en çok kullanılanıdır ve oyun, oyuncuların bunları rahatça bir araya getirebilmeleri için ekranda bir dizi teknik içerecektir. Ancak, her şeyi gerçekçi ve çekici kılmak için sadece havada teknikler uygulayabilir ve fizik sistemini uygulayabilirler.

Tekniklerin kombinasyonunun yanı sıra, oyunculara daha olumlu sonuçlar vermek için derin bir bağlantıya sahip olduklarından, oyuncular her şeyi mükemmel bir şekilde zamanlamalı. Oyuncu, atlamalar sırasında başarılı bir şekilde çoklu kombolar gerçekleştirirse, göz alıcı ve çekici efektlerin kilidini açsa bile, puan büyük ölçüde çarpılacaktır. Bu, oyuncuların paten kaymanın keyfini sonuna kadar çıkarması için oyun deneyimini daha canlı ve eğlenceli hale getirecek.

GÜZEL KOSTÜMLER VE KAYKAY TASARIMI

Moda her ayrıntıda önemlidir, bu nedenle Flip Skater, oyuncuların rahatlıkla kişiselleştirmeleri için göz kamaştırıcı bir cilt özelleştirme sistemi sunar. Oyuncular ayrıca öne çıkan etkinlikler veya kapsamlı ve şık özelleştirme ile gelen yerleşik ödül sistemi aracılığıyla daha özel görünümler toplayabilirler. Bu arada kaykaylar, oyuncuların her kombinasyonda şık anlar yaratmaları için birçok etkileyici tasarıma sahiptir.

PATENLE DÜNYAYI GEZİN

Her kişinin yeteneğine bağlı olarak, hepsi kaykay sanatıyla uçsuz bucaksız dünyayı keşfetme ve hatta dünyanın en sıcak noktalarında becerilerini sergileme fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca, patenciler için canlı ve hareketli bir atmosfer oluşturmak için diğer oyuncularla çevrimiçi olarak kayabilirler. Oyun, deneyimlerini bir sonraki seviyeye çeşitlendirmek için her kişinin ilerlemesine bağlı olarak kademeli olarak daha fazla yeni yerin kilidini açacak.

YENİ PERFORMANSLAR İÇİN MUHTEŞEM NUMARALARIN KİLİDİNİ AÇIN

Bir patencinin yolculuğu neredeyse sonsuzdur, bu nedenle Flip Skater, oyuncuların öğrenmeleri ve performanslarını geliştirmeleri için daha heyecan verici numaralar sunacak. Oyun içi para birimi ile hileler satın alabilirler ve oyuncular her seviye için gerekli hileleri kişiselleştirerek bu sanatta büyük bir çeşitlilik yaratabilirler. Ayrıca, oyuncu kariyerinde daha gelişmiş numaraların kilidini açtıkça, takipçi sayısı veya elde ettiği başarılar zamanla önemli ölçüde artacak ve bu da yeni paten teknikleri ile sonuçlanacaktır.

Flip Skater APK buz pateninde daha akılda kalıcı numaralar öğrenmek isteyenler için eğlenceli bir buz pateni oyunudur. Ayrıca, yarım boru stilini vurgulayarak oyunculara profesyonel bir patencinin eşsiz ve egzotik anlarını gerçekleştirmeleri için daha fazla seçenek sunar.

Flip Skater indir


Hemen indir (80MB)

Artık indirmeye hazırsınız Flip Skater ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir