Fortnite Battle Royale v18.10.0-17662529 APK + MOD (Kilitsiz)

Uygulama ismi Fortnite Battle Royale Fortnite Battle Royale en ünlü versiyonudur Fortnite Battle Royale yayıncı dizisi
Yayıncı Fortnite
Tür Hayatta Kalma
Boyut 150MB
Son Sürüm 18.10.0-17662529
Mod Sürümü 18.10.0-17662529
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Kilitsiz
Orjinal Play Store
Okumak 567 Görüntüleme
Android Android Hayatta Kalma
4( Puan ) 155 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (150MB)

Fortnite APK , her gün farklı oturumlarda çevrimiçi olarak bir milyardan fazla oyuncu ve milyonlarca insanla dünya çapında en trend ve en popüler oyunlardan biridir. Ayrıca, çapraz platform bir oyundur ve her mobil oyuncuya sonsuz yaratıcılık için en iyi hissi vermek için mobil platformlarla birlikte geldi.

Oyun, etkileyici BR oynanışı ile ünlüdür, ancak büyüklüğü, oyunu anlaşılır ve eğlenceli hale getiren diğer alt modları da içerir. Sadece bu da değil, oyun her zaman diğer ünlü franchise veya serilerle işbirliği yapıyor ve dev olaylar veya diğer franchise’ların ikonik karakterlerinin görünümüne sahip.

MOBLE GELEN EN YARATICI VE BÜYÜK OYUN

Fortnite’ın içeriği sonsuz ve yaratıcıdır, her hafta düzenli olarak güncellenir ve oyunculara her zaman arkadaşlarıyla eğlenmeleri ve keşfetmeleri için yeni içerikler sunar. Diğer platformlardaki popülaritesi bu sürüme kadar devam edecek ve oyun bu platforma uyum sağlamak için en temel mekanizmaları basitleştirecek. Ayrıca, oyunun çeşitliliği ve zenginliği, öğeler, ekipman, silahlar ve haritadaki özel mekanikler de dahil olmak üzere oyuncular için her zaman yeni bir izlenimdir. Oyun, oyunculara yalnızca kaynak sağlar, ancak yaratıcı olmak ve oyunda sevdikleri her şeyi inşa etmek için birçok farklı kullanımları vardır.

BOL MALZEMELERLE İNTERAKTİF BİR ORTAM

Fortnite aslında bir sandbox aksiyon-macera oyunuydu, ancak BR modunun başarısı her şeyi değiştirdi ve oyunculara birçok etkileyici unsur verdi. Bu, oyuncuların kaynakları kullanabileceği, siper alabileceği, inşa edebileceği ve tüm düşmanlara doğrudan karşı saldırı yapabileceği etkileşimli bir ortam içerir. Oyun ayrıca canlı hologram oluşturma mekanizmasıyla bütünleşir ve oyuncular hem inşa edebilir hem de savaşabilir, her zaman, her yerde siper oluşturabilir ve bina taktiklerinde yaratıcı olabilir. Bu aynı zamanda oyunun gelişmesini sağlayan ve aynı zamanda çeşitli oyuncuları barındıran ana faktördür.

HAFTALIK YENİ İÇERİK VE MEKANİZMA GÜNCELLEMESİ

Battle Royale, oyunun ana oyun modudur, ancak yeni haritanın içindeki içerik ve öğeler en çok göze çarpmaktadır. Ayrıca, savaş haritası her zaman genişliyor ve özel efekt öğelerini ve çeşitli silahları birleştirerek yeni ortamlar sunuyor. Oyun ayrıca karakterin her tür ortam için esnekliğini artırarak daha sert, daha hareketli savaşmalarına olanak tanır ve her karşılaşma aksiyon doludur. Sadece silahlar değil, oyun, savaş alanını bunaltabilecek gizemli öğeler verebilen tedarik damlaları da dahil olmak üzere, ortamda rastgele görünen özel araçlara sahip olacak.

GÜZEL KARAKTERLER VE MUHTEŞEM KOSTÜMLER

Moda faktörü, Fortnite’ın en belirgin trendidir ve sürekli olarak birçok etkileyici ve göz alıcı karakter veya kıyafet sunar. Tüm kostümler karakterin istatistiklerini etkilemez, ancak etkileri canlı ve eğlencelidir, bu da oyunu daha keyifli hale getirir. Oyun ayrıca kostüm ödülleriyle birlikte birçok olağanüstü aktivite ekleyerek tüm oyuncuların kalabalığın içinde veya savaş alanında öne çıkması için fırsatlar yaratacak. Kostüm unsuru Fortnite APK için önemli bir şey ve savaş alanını diğer atış aksiyon oyunlarından çok daha heyecanlı ve eğlenceli hale getiriyor.

ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI, AKILLI OLAYLAR

Fortnite’ın birkaç videosunu izlediyseniz, etkinlik oluşturma yeteneği mükemmel ve etkileyicidir, oyunculara her zaman heyecan ve sayısız çekici ödül verir. Sadece bu değil, çoğu etkinlik ünlüler veya diğer franchise, tipik olarak Avengers, Travis Scotts ve daha fazlasıyla işbirliklerini içeriyor. Tüm etkinlikler her zaman ayrı bir modla gelir, özel kurallar ve oyunu daha zengin ve daha eğlenceli hale getirmek için ortaya çıkan yeni şeyler.

GÜZEL ETKİLERLE DEĞERLİ İFADELER KAZAN

Fortnite’ın bu kadar güçlü bir topluluk olmasının ana nedenlerinden biri, oyuncuların başkalarıyla etkileşime girmesine izin veren özel bir işlev olan ifadedir. Tüm ifadelerin bir anlamı vardır, hatta oyuncuların toplaması için özel içerikler içerir. Bununla birlikte, ifadelerin büyüklüğü, oyuncuların savaş alanında diğer oyuncularla alay etmesine veya onlarla etkileşime girmesine ve dostça hareketler göstermesine yardımcı olan sestir. İfadelerin moda sistemiyle benzerlikleri vardır, çeşitli nadirliklere ayrılmıştır ve oyuncular onları birçok farklı oyun etkinliğinden geçirebilir.

İYİ OPTİMİZE EDİLMİŞ UNREAL MOTOR GRAFİKLERİ

Oyun herkes için o kadar erişilebilir ve platformlar arasıdır ki, Unreal Engine 4 mükemmel bir şekilde optimize edilmiştir. Bu, orta düzeyde cihazlara sahip oyuncuların oyunun istikrarlı bir şekilde keyfini çıkarabilmeleri için üstün optimizasyon sergilerken mobil platformda uygulanacak. Grafikler, gerçekçilik hissi verdiğini ancak bir süreliğine çocuksu olduğunu. Ancak efekt oluşturmada güçlü olduğunu ve her karede her şeyin mükemmel ve canlı görünmesini sağladığını vurguluyor.

Fortnite’ın büyüklüğü, tüm oyunlarda sınırsızlığı ve yaratıcılığıdır, bu nedenle her zaman tüm platformlarda birçok oyuncuyu kendine çeker. Sadece bu da değil, etkinlikleri her zaman göz alıcıdır ve büyük ölçekte gerçekleşir ve oyuncular sürekli olarak oyunun içeriğinin tadını çıkararak gerçek hayattan ödüller kazanabilirler. Oyun ayrıca oyuncuların ve arkadaşların savaş alanında dolaşıp en çılgın şeyleri yaptıkları bir manga işlevine sahip olacak.

Fortnite Battle Royale indir


Hemen indir (150MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fortnite Battle Royale ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir