FRAG Pro Shooter v1.9.2 APK + MOD (Sınırsız Para/Cephane)

Uygulama ismi FRAG Pro Shooter FRAG Pro Shooter en ünlü versiyonudur FRAG Pro Shooter yayıncı dizisi
Yayıncı Oh BiBi
Tür Aksiyon
Boyut 113MB
Son Sürüm 1.9.2
Mod Sürümü 1.9.2
Son Güncelleme 07.10.2021
MOD Özellikleri Sınırsız Para/Cephane
Orjinal Play Store
Okumak 552 Görüntüleme
Android Android Aksiyon
5( Puan ) 264 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (113MB)

 • Tanrı modu
 • Tek Atışta Öldürme
 • Duvar Hack
 • Sınırsız mermi
 • Sınırsız Yetenek
 • Botları Dondur
 • Hız
 • Sınırsız Elmas [ 4.500'de Sabit – Yüklemeden Önce Etkinleştir Ekranı]
 • Sınırsız Para [ 10.000'de Sabit – Ekranı Yüklemeden Önce Etkinleştir]
 • Sınırsız Joker Kartı [Her Sandık Açtığınızda 10.000 Ekler] [YENİ]
 • Toplu Öldürme [YENİ]
 • Tele Öldürme [YENİ]
 • Yüksekliği Değiştir [YENİ]
 • Oyuncu Boyutu [YENİ]
 • Reklam Yok [YENİ]
 • Oyunu başlatmak
 • Sınırsız Elmas / Madeni Parayı Etkinleştir
 • Sonra Madeni Para / Elmas ile Bir Şey Satın Alın
 • Şimdi 4.500 Elmas, 10.000 Madeni Paranız Olmalı

Tüm platformlar için oyun pazarında, atış, strateji, yarış, bulmaca ve daha fazlası gibi çok çeşitli klasiklerden birçok farklı oyuna sahiptir. Ancak, atış aksiyon türü hala sıcak konulardan biri, hatta oyuncuları eğlendirmek için sürekli olarak sayısız değişkene dönüşüyor. Tabii ki, daha zengin bir oyun için diğer birçok faktörle birleşiyorlar ve oyunculara sayısız yeni şey getirmeyi vaat ederek oyunların sınırlarını aşıyorlar. FRAG Pro Shooter olduğunu veya FRAG olarak anıldığını gösteren bir oyun, tamamen yeni bir oyun oluşturmak için MOBA unsurlarıyla birleştirilmiş bir aksiyon oyunudur. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda herkesin kazanmak için takım arkadaşlarıyla birlikte çalışması gereken rekabetçi bir oyundur.

İLK ATIŞÇI İÇİN REKABETÇİ BİR OYUN

Çoğu atış aksiyon oyunu tam aksiyon dolu bir oyun sunar, bu nedenle her maçın hızı hızlıdır ve oyuncu en iyi sonuçları elde etmek için esnek olmalıdır. Ancak “FRAG” farklıdır çünkü oyuncunun takım arkadaşlarıyla koordineli hareket etmesini, dikkatli davranmasını ve hatta araziyi, haritaları, karakterleri vb. bilmesini gerektirir. Bu nedenle, MOBA unsuru vurgulanır, oyuncular bile çeşitli oyunlardan keyif alacaktır. takım dövüşü, rekabet, bayrak ele geçirme vb. modlar. Oyuncular arkadaşlarıyla oynayabileceği ve hatta sayısız heyecan verici etkinliğe katılmak için profesyonel ekipler oluşturabileceği için FRAG’ın oyun çeşitliliği öne çıkıyor. Oyun aynı zamanda canlı bir 3D grafikler sunarak oyunculara birinci şahıs nişancı aksiyon türünde birçok heyecan verici deneyim sunuyor.

ESNEK BİR KONTROL MEKANİZMASI

FRAG’ın oynanışı çeşitli ve zengindir; temposu bile aniden değişerek oyuncuyu takım arkadaşlarına veya düşmanlarına ayak uyduramaz hale getirir. Bununla birlikte, oyuncunun en rahat kontrol deneyimine sahip olması için birçok destek işleviyle bile mükemmel bir kontrol mekanizmasına sahiptir. Her karakterin beceri seti ve bireysel istatistikler gibi özellikleri olacaktır, bu nedenle kontrol mekanizmaları farklıdır, hatta beceri sisteminden etkilenir. Oyun ayrıca mükemmel, kullanıcı dostu bir kontrol arayüzüne sahiptir ve hatta her oyuncunun tarzına uyacak şekilde özelleştirilebilir. Sadece esnek kontroller değil, oyun aynı zamanda oyuncuların düşmanı yenmesi için otomatik ateşleme ve otomatik nişan alma gibi birçok kullanışlı özelliği de destekliyor.

Atış aksiyon türünün oyun mekaniği, kontroller, özellikler vb. gibi birçok benzerliği vardır. Ancak onları öne çıkaran şey oyun modlarının çeşitliliğidir, çünkü “FRAG”ın oyuncuları eğlendirmek için birçok farklı modu vardır. Sadece bu da değil, oyuncular 5 kişiye kadar bir takım oluşturabilir ve arkadaşlarını veya klan arkadaşını savaşa davet edebilir. Her oyun modunun, her maç için kurallar, hedefler ve zaman sınırları gibi özellikleri vardır. Oyuncular beceri savaşları aramak isterlerse, rekabetçi moda katılabilirler ve daha fazla ödül kazanabilirler.

EKİPMANINIZI OLUŞTURUN, ÖZELLEŞTİRİN VE YÜKSELTİN

FRAG oyununu diğer oyunlara göre daha çekici hale getirmek için devasa, çeşitli ve zengin bir karakter sistemi eklenecek. Oyuncular, becerilerden silahlara kadar oyunlarına uygun karakterleri bulma konusunda daha fazla seçeneğe sahip olacak. Evet, her karakter ayrı bir beceri seti ile sadece bir silah kullanır ve kendilerini maçın odak noktası haline getirir. Beceriler değişiklik gösterecek ve karakterin sınıfına bağlı olacak, dolayısıyla etkileri ve performansı farklı olacaktır. Tabii ki, oyuncular daha yüksek bir kazanma oranına sahip olmak için takım arkadaşlarıyla birlikte çalışabilir ve hatta oyuncuların seçilen karakterlerle mükemmel bir performans sergilemesi gerekir.

ARKADAŞLAR, RAKİPLER YAPIN VE SÜPERSTAR OLUN

Şu anda FRAG’ın dünya çapında 50 milyondan fazla oyuncusu var ve her oyun maçında kimin usta veya güvenilir beceri olduğunu tespit etmek zor olacak. Bu nedenle oyun, oyuncuların dövüş becerileri sayesinde ünlü olmasını kolaylaştıran bir sistem sunacak. Oyuncular etkinliklere veya maçlara katılıyorsa ve her maçta MVP statüsüne ulaşıyorsa, bireysel başarı büyük ölçüde artacaktır. Toplam başarı puanı ne kadar yüksek olursa, oyuncunun itibarı o kadar yüksek olur ve hatta her sunucudaki büyük klanlar tarafından davet edilir. Tabii ki oyun, kostümler, efektler ve daha iyi oyun deneyimi için diğer şeyler gibi oyuncunun başarı puanına karşılık gelen ayrı bir ödül sistemine sahip olacak.

FRAG Pro Shooter APK ayrıca oyuncuların keşfetmesi için birçok yeni şeye sahiptir ve etkileyici bir oynanışa, birçok gelişmiş özelliğe sahiptir ve oyuncunun deneyiminin her zaman en iyi olmasını sağlar. Ayrıca, insanların dövüş becerilerini kolayca gösterebilecekleri veya en sevdikleri karakterlerden herhangi biri ile popüler hale gelebilecekleri bir yer.

FRAG Pro Shooter indir


Hemen indir (113MB)

Artık indirmeye hazırsınız FRAG Pro Shooter ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir