Funimate v11.19 APK + MOD (Premium)

İsimFunimate Funimate en ünlü versiyonudur Funimate yayıncı dizisi AVCR Inc.
YapımcıAVCR Inc.
TürUygulama
Boyut180MB
Versiyon11.19
Mod Sürümü11.19
Derecelendirme
MOD BilgisiPremium
Orjinal Play Store
Okumak927 Görüntüleme
Android Android Uygulama
5( Puan )755 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (180MB)

Funimate APK PRO

Funimate, mobil cihazlarda bulabileceğiniz en iyi video düzenleme uygulamasıdır! Kolayca gelişmiş video düzenlemeleri oluşturan milyonlarca Funimate kullanıcısına katılın. Funimate ile sahip olduğumuz benzersiz ve gelişmiş düzenleme özellikleri sayesinde çok hızlı bir şekilde PRO düzenlemeleri oluşturabileceksiniz.

Harika Hayran Düzenlemeleri oluşturun veya geçişler, özel animasyonlar, video ve metin efektleri ve filtreler gibi benzersiz video özellikleriyle serbest stil videolarınızı renklendirin.

Yaratıcılığınızı sergilemek ve binlerce seçenekle öğe kitaplığımızdan arkadaşlarınızı şaşırtmak için videonuza çıkartmalar, arka planlar ve bindirmeler ekleyin.

Funimate üzerinde oluşturduğunuz videoları TikTok, Instagram, Snapchat, Musically üzerinde paylaşabilir, arkadaşlarınızı şaşırtabilir ve takipçi kazanabilirsiniz! Funimate topluluğuna katılmak ve öne çıkma şansı yakalamak için Funimate’te paylaşım yapmayı da unutmayın!

Funimate PRO APK Son Sürüm

Not: Funimate kullanıcıları, benzersiz Funimate video efektlerini kullanarak yaptıkları yaratıcı videolar sayesinde TikTok gibi sosyal medyada daha sık öne çıkıyor! Uzman olmasanız bile, Funimate, yalnızca cep telefonunuzla gerçekten PRO görünen gelişmiş çok katmanlı düzenlemeler oluşturmanıza olanak tanır. Funimate’te şunları bulabilirsiniz: Etkileyicilere ve ünlülere takdirlerini ve sevgilerini göstermek için Fan Edit videoları; Harika metin efektleri, AI efektleri ve video efektleriyle dudak senkronizasyonu, dans ve serbest stil videoları; Kullanıcılarımızın en sevdikleri anime ve manga karakterleriyle yaptıkları harika anime düzenlemeleri; Oyun becerilerinizi sergilemek için oyun düzenlemeleri; Ve daha fazlası…

EN İYİ VİDEO DÜZENLEME ÖZELLİKLERİ GEÇİŞLER: Düzenlemeleriniz için tek bir dokunuşla ekleyebileceğiniz harika geçişler! Takipçilerinizi şaşırtmak için en iyi video geçişlerine sahibiz. Sadece resimlerinizi ve videolarınızı ekleyin ve sadece birkaç dokunuşla profesyonel görünümlü video geçişleriyle harika bir video oluşturun.

Funimate Premium APK

ELEMENT KÜTÜPHANESİ: Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce öğeye sahip öğe kitaplığımızdan bindirmeler, çıkartmalar ve arka planlarla video düzenleme daha da eğlenceli. Ayrıca Funimate ile harika müzik videoları, dudak senkronizasyonu videoları veya ağır çekim videolar oluşturmak için yüzlerce emoji kullanabilir ve videolara metin ekleyebilirsiniz.

ANAHTAR KARELER: Videolarınızı benzersiz kılmak söz konusu olduğunda, efektlerimizle sınırlı değilsiniz. Telefonunuzdaki fotoğraflarla kendi efektlerinizi oluşturabilirsiniz. Ana kareleri kullanarak katmanlarınızı canlandırmak çok kolay! Yaratıcı becerilerinizi takipçilerinize göstermek için özel animasyonları keşfedin.

VİDEO MASKE VE AI ETKİLERİ: Videolarınızın arka planını değiştirebilir ve videolarınıza sadece bir tıklamayla harika maske efektleri ekleyebilirsiniz! Bunu denemek için bir dans/serbest stil videosu ekleyin, AI Efektleri düğmesine dokunun ve istediğiniz efekti seçin. Bu kadar!

Funimate APK Güncel Sürüm

EFFECT MIX: Videolarınıza profesyonel bir dokunuş katmak için tonlarca farklı efekt! Funimate video düzenleyicide 100’den fazla gelişmiş video efektini deneyebilirsiniz.

GİRİŞ & OUTRO ETKİLERİ: Yazılarınız, resimleriniz ve videolarınız için seçebileceğiniz onlarca intro ve outro animasyonu.

METİN ETKİLERİ: Neon ışıklar, renkler ve daha pek çok metin efektiyle videonuza müziğin sözlerini ekleyin. Onlarca farklı yazı tipi mevcut!

VİDEOLARA MÜZİK EKLEYİN: Yaratıcı efektlerle kısa müzik video klipleri yapmak için en sevdiğiniz müziği videolara ekleyin.

Funimate PRO APK Kilitsiz

VİDEO BİRLEŞTİRME, KESME ve KESME: Tüm harika özelliklerin yanı sıra, videoları kırpma, birleştirme, kesme, kırpma ve düzenleme gibi klasik video düzenleyici uygulaması özelliklerine de sahip olacaksınız. Funimate, ihtiyacınız olan tek video düzenleyicidir. Ayrıca sadece bir dokunuşla ters videolar ve ağır çekim videolar oluşturabilirsiniz!

FUNIMATE VİDEO DÜZENLEME TOPLULUĞUNUN BİR PARÇASI OLUN: Haftalık görevler için videolar çekin, video efektleri, sıcak müzik kullanarak yaratıcılığınızı gösterin ve Funimate’te hayran kitlenizi büyütmek için öne çıkın. Yaratıcılığınızı TikTok, Instagram, Youtube ve Musically’de paylaşın ve beğenilerinizi artırın: arkadaşlarınızı şaşırtmanın ve yeni takipçiler edinmenin en iyi yolu.

Funimate indir


Şimdi indir (180MB)

Artık indirmeye hazırsınız Funimate ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir