Google Play Store v27.3.17 APK + MOD (Root Gerekmez)

Uygulama ismi Google Play Store Google Play Store en ünlü versiyonudur Google Play Store yayıncı dizisi
Yayıncı Google
Tür Araçlar
Boyut 22MB
Son Sürüm 27.3.17
Mod Sürümü 27.3.17
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Root Gerekmez
Orjinal Play Store
Okumak 992 Görüntüleme
Android Android Araçlar
5( Puan ) 174 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (22MB)

Google Play Store APK indir

Günümüzde insan eğlence ihtiyaçları çok popüler hale geldi. Oyunlar ve uygulamalar en iyi seçimlerdir ve hemen hemen her telefon buna sahiptir. Bununla birlikte, geliştiricilerin kendileri tarafından yüklenen orijinal ürünleri almak için oyunlar ve uygulamalar nerede aranmalı? Önemli oyunlar ve uygulamalar nerede sağlanmalı ve size çok sayıda seçkin ürün sunulmalı ve sizin için her zaman yeni içerik güncellenmelidir? Cevap, geliştiriciler tarafından yüklenen ve sağlanan en büyük uygulama pazarı olarak kabul edilen bir Google ürünü olan Google Play Store ‘dur . Şu andan itibaren, Google Play Store’a sahip olduğunuzda, uygulamaları çevrimiçi olarak indirmenize ve virüsler veya kötü amaçlı bağlantılardan ödün verme konusunda endişelenmenize gerek yok.

Google Play Store APK

Büyük içerik havuzuna erişim

Tanıtıldığı gibi, Google Play Store kullanıcılara birçok koleksiyon sunar: uygulamalar, oyunlar, müzik, e-kitap, filmler, gazeteler,… 40’tan fazla popüler kategori bulabilirsiniz. Çoğu, Google Play Store tarafından tüm aile, ebeveynler ve çocuklar için bile farklı kriterlere, içeriğe ve kullanıcı nesnelerine göre kategorize edilmiştir. Burada, tüm favori etkinliklerinizi, 450.000’den fazla uygulamayı, milyonlarca şarkıyı ve binlerce başlığı ve en iyi filmi arayabilirsiniz. Google Play Store indir ayrıca kullanıcılar için bulut desteğine sahiptir ve her yerde eğlenmelerine olanak tanır. Kitap veya film satın almak gibi istediğiniz içeriği satın almanız veya indirmeniz yeterlidir ve istediğiniz zaman izlersiniz. Bulut desteği yeterlidir, güvenli bir bağlantı oluşturur ve tamamen ücretsizdir.

Google Play Store APK

Kitaplar, filmler, oyunlar, uygulamalar

Ayrıca kitaplar da her zaman içerik olarak tutulur. Yeni kitaplar sürekli olarak güncellenir ve korku, komedi, keşif, romanlardan yemek kitaplarına kadar sevdiğiniz her türü bulabilirsiniz. Ayrıca, göz hasarını önlemek için gündüz veya gece okuma modunu değiştirmenize ve görünümü yatay / dikey modda özelleştirmenize, yazı tiplerini, boyutları, yüksek boyutları seçmenize ve okuma deneyiminizi iyileştirmenize olanak tanıyan özel bir özellik sunar. Aynı zamanda Google+, e-posta, mesajlar vb. Aracılığıyla sevdiğiniz her şeyi paylaşabilirsiniz. Oyunlar ve uygulamalar hakkında, Google Play Store son sürüm ‘de aralarından seçim yapabileceğiniz birçok kategori vardır: taktikler, dinamik soğan, rol yapma, atari salonu, bulmaca, … Aramanızı daha kolay hale getirmek için kategorize edilmişlerdir. Ayrıca, uygulamanın en iyi ücretli oyunlar, en iyi ücretsiz oyunlar, en sevilen oyunlar gibi başka kategorileri de vardır.

Google Play Store APK

Ayrıca, her biri harika ödüllere sahip binlerce en güzel film, HD film başlığı, yeni çıkan film veya klasik eserle film mağazasını deneyimleyebilirsiniz. En sevdiğiniz albümlere film başlıkları ekleyebilir, bunları indirebilir veya doğrudan web’de izleyebilirsiniz.

Google Play Store APK

Bazı sorular

Bu resmi bir uygulama mı?
– Bu, Google’ın resmi uygulamasıdır; uygulamanın en son sürümünü almak için APK dosyasını Google’ın Pixel cihazlarından kurtararak çıkardık.

Hangi cihaza kurabilirim?
– Google Play Store’u çoğu cihaza yükleyebilirsiniz, çoğu resmi ROM’un Play Store’u vardır, ancak bazı değiştirilmiş ROM’lar ile mevcut Google Play Store olmayacaktır, bu nedenle APK dosyasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Nasıl kurulur
– Çok basit bir şekilde aşağıdaki APK dosyasını indirin, ardından Ayarlar -> Uygulamalar -> Bilinmeyen kaynaklar uygulamasına gidin. Daha sonra uygulamaların dışarıdan yüklenmesine izin vermeyi seçmeniz gerekir.

Kaynaklar tamamen ücretsiz mi?
– Çoğu oyun ücretsiz olarak indirilir ancak “uygulama içi satın alımlar” vardır. Web sitemizde ayrıca birçok ücretsiz mod vardır; lütfen aradığınız uygulamayı önce “apkreis.com” üzerinde arama yapın.

Google Play Store APK

Sonuç

Genel olarak, Google Play Store APK indir bir yardımcı araçtır ve son derece çok yönlüdür. Burada müzikten oyunlara, en sevdiğiniz kitaplara kadar tüm eğlence kategorilerini bulabilirsiniz. Google Play Store’un arayüzü özenle tasarlanmış ve keşfetmeniz için net kategorilere ayrılmıştır. Tüm içerik kaliteli ve birçok farklı konu için uygundur. Dahası, Google Play Store ile artık eğlence kataloğunuzda çevrimiçi arama yapmakla uğraşmanıza gerek yok, cihazınızda kötü amaçlı yazılım olduğundan endişelenmenize gerek yok.

Google Play Store indir


Hemen indir (22MB)

Artık indirmeye hazırsınız Google Play Store ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir