Grow Empire Rome Hileli Apk İndir – Mod Para v1.4.41

0

Grow Empire Rome Android Hileli Mod Apk İndir, Büyük Roma imparatoru Sezar olarak oynayacağınız Grow Empire Rome’da siz İtalya adasının ortasında küçük bir cumhuriyetle oyuna başlayacak ve becerilerinizle stratejilerinizi kullanarak büyük bir Roma imparatorluğu olmak için mücadele edeceksiniz. Bünyenizde bulunan askerler, silahlar ve paralı barbar askerleri yöneterek, bir strateji oluşturacak ve bu strateji doğrultusunda diğer antik Avrupalı medeniyetlere saldırarak, ganimetler elde edecek ve krallığınızı geliştireceksiniz. Barbar kavimler sürekli size saldırmayı deneyerek köyünüzü yağmalamayı deneyecek. Siz ise askerlerinizle bunlara karşılık vererek, onları geldikleri gibi postalayacaksınız. Sığınağınızı yükselterek gelen saldırılara karşı daha güçlü savunmalar yapacaksınız.

120’den fazla fethedilecek toprağın bulunduğu Grow Empire Rome Android oyununda 1000’den fazla bina yükseltmesi bulunuyor. Binaları yükseltip, geliştirerek yeni araştırmalar yapabilecek ve yeni askeri birlikler ile yeni kahramanların kilitlerini açarak, ordunuza daha güçlü askerler katacaksınız. Özel yeteneklere sahip 7 kahraman ile saldırdığınız krallıklarda büyük yıkımlar yapacaksınız. Ayrıca kilidi açılacak 18’den fazla beceride sizleri bekliyor. Bu beceriler ile önünüzde kimse duramayacak.

Grow Empire Rome’da krallığınızı ve ordunuzu geliştirmek için çok paraya ihtiyacınız olacak. Oyunda para kazanıp, biriktirmesi de oldukça uzun uğraş gerektirebiliyor. Bu sebeple oyunu aşağıdaki linklerden sizlere para hileli mod apk ile paylaşıyorum. Böylece oyunu aşağıdaki linklerden apk indirerek, sınırsız para hilesiyle oynamaya başlayabilir ve en güçlü rakiplerinize hızlı bir şekilde yetişip, kafa tutabilirsiniz. Ayrıca bu gibi bir çok Android oyunu hileli oynamak için Apk İndir bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

Mail yayınlanmayacak yeğen.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku