GTA 5 Los Angeles Crimes Apk İndir Hileli v2.1

0

GTA 5 Apk indir Los Angeles Crimes Hileli v2.1

GTA 5 Los Angeles Crimes Apk İndir – Oyuncunun Crimes City’nin doğu kıyısına gitmesi ve orada suç dünyasının kontrolünü ele geçirmesi gereken GTA serisinin bir sonraki bölümünün mobil versiyonu. Rockstar Games oyunu Android’e taşıdığında, oyunu mümkün olduğunca tamamen aktarmaya çalıştılar. 

Bununla birlikte, konfor uğruna görevler kısaldı, ancak dokunmatik ekranın kontrolleri olarak grafik kısım geliştirildi. Şimdi yerli topraklarına dönme ve sevgili kasabalarındaki suçla ilgili konumlarını ve güçlerini yeniden kazanmaya çalışma zamanı.

Geniş GTA oyun dünyasını keşfedin: Liberty City, ilgi çekici bir hikayeyi izleyerek yüzlerce ilginç görevi tamamlayın. Görevler arasında, gösteriş yapabilir, birinin arabasını çalabilir, yüzünüzü rahat bir yoldan geçenle doldurabilir ve haydutlar veya polislerle bir çatışmaya başlayabilirsiniz.

Kalıp saatlerce eğlenin, bunun için sadece oyun APK’sını ve önbelleğini indirip Android akıllı telefonunuza veya tabletinize ücretsiz olarak yüklemeniz gerekir.

Oyun Haritası

Hikaye, Leone suç ailesi için zor bir dönemden bahsediyor. Uzun yıllar boyunca Liberty City’yi yönettiler, ancak zamanla, düşman bir çete onları “suçlu” tahttan kaldırana kadar etkileri azaldı.

Android kullanıcıları, şehirde uzun bir aradan sonra, yakalamak ve eski büyüklüğünü Leone ailesine geri vermek için mümkün olan her şeyi yapmak zorunda olan Tony için oynamak zorunda.

Oyun işleyişi

Hikaye boyunca oynayan kullanıcılar çeşitli görevleri yerine getirmeli, çatışmalara ve akıncı nöbetlerine katılmalı, araba çalmalı ve insanları ve depoları soymalı, şehirlerinde yeni siparişler oluşturmalı ve elbette para kazanmalı ve kendi konutlarını donatmalıdırlar. Ayrıca, APK indirdikten sonra GTA: Los Angeles City Stories geleneksel olarak tam bir hareket özgürlüğü sunar.

Görevler arasında (ve hatta birçok görev sırasında), araba sürebilir, yoldan geçenleri vurabilir, polisten saklanabilir, spor salonunda sallanabilir, bonus toplayabilir, ana hikaye ile ilgili olmayan ek görevleri tamamlayabilirsiniz. Tek kelimeyle, yapacak bir şeyiniz olacak!

.Oyunun şuanki sürümünde arabalar,parkurlar ve motorlar eklenmiş.Ayrıca göze güzel gelen görsel eklentilerde oyunun içerisine eklenmiş.Fakat deneyimlerime göre oyunda buglar mevcut maalesef.

Malum,sonuçta insan yapımı ve Rockstar Games gibi büyük bir firma tarafından yapılmamış.Bunları düzeltecekler diye umuyorum diğer sürümlerde.

Hilelere geçicek olursak telefon hileleri şu şekilde

Motorsiklet 1-999-1111

Araba (Audi) 1-999-2222
Gökyüzünden aşağıya düşme 1-999-759-3255
Ay çekimi 1-999-356-2837
Ağır Çekim 1-999-756-966 ( Enter’a 3 kere basarsanız kalıcı olur )
Ölümsüzlük 1-999-72-654-5537
Süper Zıplama 1-999-467-8648

hileli apk indir grand theft auto 5
gta 5 apk indir hileli los angeles city

Cevap bırakın

Mail yayınlanmayacak yeğen.