Hill Climb Racing 2 v1.46.3 APK + MOD (Sınırsız Para/Elmas)

İsim Hill Climb Racing 2 Hill Climb Racing 2 en ünlü versiyonudur Hill Climb Racing 2 yayıncı dizisi
Yapımcı Fingersoft
Tür Oyun
Boyut 139MB
Versiyon 1.46.3
Mod Sürümü 1.46.3
MOD Sınırsız Para/Elmas
Orjinal Google Play
Okumak 2K Görüntüleme
Android Android Oyun
5( Puan ) 508 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (139MB)

  • Alışveriş yaparken paranız sınırsız yükselir.

Hill Climb Racing 2 Hileli Apk indir Para-Elmas ve Benzin Hilesi Mod v1.46.3 (2021 Sürekli Güncel)

Hill Climb Racing 2 Hileli Apk indir Mod Android, Farklı araç çeşitlerinin direksiyonuna sizi koyan bir 2D sürüş oyunudur. Amacınız aracınızı ters döndürmeden bitiş çizgisinin diğer tarafına geçirmektir. Ancak parkurların çoğunun komplike dizaynları hesaba katıldığında, basit olmayacağını bilmelisiniz. Hill Climb Racing 2‘deki oyun kurgusu pratikte bu oyunun (500 milyondan fazla indirilen bir oyun) ilk bölümüne çok benzer. Bir fren ve gaz pedalı mevcuttur, ikisi arasında değişim yaparak aracınızı yönetmek zorundasınız. Hill Climb Racing 2 Hileli Mod Apk yarışlar arasında aracınızın özelliklerini geliştirebilir ve yenilerini satın alabilirsiniz. Başlangıçta, yalnızca bir arabanız olur; yalnız oynadıkça daha çok araba ve motosiklet alabilirsiniz. Ayrıca farklı boya, tekerlek ve diğer ayrıntılarla her bir aracı özelleştirebilirsiniz. Oyunda online modu ve para ve elmas hilesi mevcut sitemizden hızlı ve full mod bir şekilde indirebilirsiniz.

Hill Climb Racing 2 Hileli Apk indir Mod Sınırsız Para/Elmas ve Benzin Hilesi Full Android sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz.  Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Hill Climb Racing 2 Hileli Apk indir Mod Sınırsız Para/Elmas ve Benzin Hilesi Full Android ve daha fazla Android hileli oyun apk mod indirmek için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Hill Climb Racing 2 indir


Şimdi indir (139MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hill Climb Racing 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Mert

Çok iyi

Cevapla-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir