Hızlı PRO TV v6.0 APK + MOD (PRO)

İsim Hızlı PRO TV Hızlı PRO TV en ünlü versiyonudur Hızlı PRO TV yayıncı dizisi
YapımcıHızlı PRO TV
TürEğlence
Boyut12MB
Versiyon6.0
Mod Sürümü6.0
MOD BilgisiPRO
Orjinal Play Store
Okumak2.9K Görüntüleme
Android Android Eğlence
5( Puan )974 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (12MB)

Hızlı PRO TV APK İndir

İnternet kota dostu ve donmadan canlı yayın ve TV izleme için Hızlı PRO TV APK indir seçeneği ile karşınızdayız. Tüm mobil cihazlar ve bilgisayarlar için geliştirilmiş olan bu program ile birlikte kısa zaman içerisinde çok ciddi bir deneyime ortak olma şansına sahip olacaksınız. Uygulama her anlamda çok yönlü.

Android TV APK programları içerisinde son dönemlerin %100 yerli altyapıya sahip ve en çok ilgi gören alternatifleri arasında demek yanlış olmaz. Hızlı, modern ve bir o kadar da kapsamlı içeriği ile birlikte günümüzün Beinsports izleme uygulaması olarak da ön planda olduğunu söyleyebiliriz.

Hızlı PRO TV Premium APK

Öncelikle internet kotası dostu bir uygulama. İster canlı yayın izleyin, ister uygulama içerisinden film ya da dizi izleyin farketmez. Uygulama, sizin için en iyi görüntü kalitesi ve en düşük internet tüketimi ile birlikte bu alandaki lider uygulamalardan birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz. %100 Türkçe olması ve IP TV deneyimini en iyi şekilde sunması da diğer bir alternatif.

Anlaşılır ve pratik arayüzü sayesinde herkes tarafından güven içerisinde kullanılabilir. Bununla birlikte donmadan İP TV izleme uygulaması olarak da sınırları ciddi şekilde zorluyor. Kategorili seçenekleri ile de sınırları aşan bir uygulama. Bu neden dolayısı ile herkes için indirilebilir bir uygulama.

Uygulama içerisine girdiğinizde yalın ve anlaşılabilir bir arayüz sizleri karşılıyor. Bazı alternatif özelliklerini yakından inceleyecek olursak;

Hızlı PRO TV Canlı TV izle

%100 Türkçe, Anlaşılır ve Modern Arayüz
Film, Dizi ve Canlı TV İzleyebilme
Türk ve Avrupa Spor Kanalları, TV İzleyebilme
İnternet Kotası Dostu Yayın Kalitesi
Yedek Yayınlar ile Kesintisiz İzleme Deneyimi
Yeniliklerden Anında Haberdar Olabilmeniz için Bildirim Sistemi

Uygulamanın başlıca özelliklerinden bazıları olarak dikkatleri çekiyor. Bu neden dolayısı ile kısa süre içerisinde sizlerin arayışlarına son verecek kaliteye sahip bir uygulama alternatifi. Hızlı PRO TV APK dosyasını ücretsiz ve güvenli indir seçeneği sayesinde telefonlarınızda sorunsuz şekilde kullanabileceksiniz. Sorularınızı ve deneyimlerinizi yorum alanlarımızdan tüm üyelerimiz ile paylaşabilirsiniz.

Hızlı PRO TV indir


Şimdi indir (12MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hızlı PRO TV ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir