Honkai Impact 3 v5.4.0 APK + MOD (Menü/Hasar/Ölümsüz)

İsim Honkai Impact 3 Honkai Impact 3 en ünlü versiyonudur Honkai Impact 3 yayıncı dizisi miHoYo Limited
Yapımcı miHoYo Limited
Tür Aksiyon
Boyut 740MB
Versiyon 5.4.0
Mod Sürümü 5.4.0
Toplam yükleme 10,000,000+
Derecelendirme
MOD Bilgisi Menü/Hasar/Ölümsüz
Orjinal Play Store
Okumak 7 Görüntüleme
Android Android Aksiyon
5( Puan ) 363 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (740MB)

  • Menü Modu
  • Dmg Çoklu
  • Savunma Çoklu
Cre: Blackmod

Honkai Impact 3, oyuncuların etkileyici becerilere sahip düşmanlara karşı savaşmak için Valkyries karakterleriyle takım oluşturabileceği bir RPG oyunudur. Becerilerini ayrıntılı olarak kontrol edebilecek ve potansiyellerini kademeli olarak geliştirebileceksiniz. Aynı zamanda, her karakter ekibinizde farklı çağırma yöntemleriyle görünebilir. Yani, bu oyunun getirdiği deneyimi kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz.

Honkai Etkisi 3

KAÇIRMAYACAĞINIZ İLGİNÇ KARAKTERLER VE ETKİNLİKLER

Honkai Impact 3’ün yeni versiyonunda oyuncular, kimsenin gözden kaçırmaması gereken bazı çekici bilgilere erişecek. En son sürümdeki etkinlik sırasında oyuncular Herrscher of Reason’ın parçalarını toplayabilecekler. Tüm parçalarını toplarsanız bu karakteri çağırabilirsiniz. Aynı zamanda, kaçıramayacağınız Sweet ‘n’ Spicy adlı yeni bir karakter piyasaya sürüldü ve kesinlikle çekmeniz için bir gacha afişi olacak.

Honkai Etkisi 3

GÖZ ALICI SAVAŞLARA KATILIN

Honkai Impact 3’ü deneyimlemeye başlayan herkesin grafikleri ve dövüş efektlerinden tamamen etkileneceği söylenebilir. Farklı özelliklere sahip düşmanlarla savaşacak ve farklı görevlerde takım arkadaşlarınızla onları yeneceksiniz. Aynı zamanda kapsamlı öğretici yönergeler ile oynanışa kolayca yaklaşabileceksiniz. Bu nedenle, zamanla, karakterin gücüyle birleşen kontrol becerileri, düşmanı yenmeniz için anahtar olacaktır.

Honkai Etkisi 3

TAM SEVİYELER VE VALKİRİLERİ GÜÇLENDİRİN

Honkai Impact 3’te kontrol ettiğiniz karakterlere, görevi dönüştürülmüş canavarlarla savaşmak olan Valkyries denir ve dönüşümün nihai amacı Herrschers’ı seçmektir. Yani üç farklı Valkyrie’ye sahip bir ekiple onlarla savaşacaksınız ve her seviyenin yerine getirmeniz gereken belirli bir gereksinimi var. Tamamlama seviyesine bağlı olarak, alacağınız elmas sayısı da daha fazla olacaktır.

Honkai Etkisi 3

Her karakterin, tamamen şarj olduğunda kullanılabilecek saldırıları, atlatmaları ve nihai becerileri vardır. Bu enerji çubuğu, sağlık çubuğunun altında bulunur ve karakterlerin saldırıları ile doldurulur. Aynı zamanda Mech, Bio ve Psy dahil olmak üzere üç farklı özellik arasında bir karşı üçgen mekanizması da bulabilirsiniz. Önceki eleman bir sonrakini kesecek ve bu sırayla bir daire oluşturacaktır.

İlgili düşmanlara karşı mantıklı bir şekilde savaşlarda Valkyrie’yi gözlemlemeniz ve seçmeniz gerekecek. Aynı zamanda, her seviyeden sonra belirli sayıda kaynak ve silah alacaksınız. Seviye ve silah, kontrol ettiğiniz karakterlerin gücünü belirler. Bu nedenle, güçlü düşmanlarla savaşma ve güçlü kadronuzu oluşturmaya devam etme şansına sahip olmak için bu iki unsuru yükseltmeniz gerekecek.

Honkai Etkisi 3

GÜÇLÜ KADIN KARAKTERLERİ ÇAĞIR

Yukarıda belirtildiği gibi, karakter sistemi bir karşı ilke izler ve Honkai Impact 3’te seviye boyunca bir mangadan yararlanamayacaksınız. Böylece onları zaman içinde çağırmak için karakter sancakları bulacaksınız. Kısa bir süre sonra karakter kartlarını alıp takıma ekleyebileceksiniz. Ayrıca, yalnızca parça alıyorsanız, yeterli sayıda gerekli sayıyı toplamak için gacha’ya devam etmeli veya göreve katılmalısınız. Bu parçaları toplayabileceğiniz yeri de biliyorsunuz.

Honkai Impact 3 indir


Şimdi indir (740MB)

Artık indirmeye hazırsınız Honkai Impact 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir