Hungry Dragon v3.20 APK MOD (Sınırsız Para) 2021

Hungry Dragon v3.20 APK MOD (Sınırsız Para) 2021

Android Android 4.0 ve üzeriAksiyon
4 ( 125 Puan )
Price: $0
İsim Hungry Dragon
Yapımcı Ubisoft Entertainment
Tür Aksiyon
Boyut 133MB
Versiyon 3.20
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Hungry Dragon is the most famous version in the Hungry Dragon series of publisher Ubisoft Entertainment
Mod Version 3.20

indir (133MB)
  •  MENÜ MODU
  • Sınırsız Kan
  • Sınırsız Mana
  • sınırsız para
  • Sınırsız Mücevher

Hungry Dragon APK oyuncuların küçük yaratıkları yok etmek için ejderhalarını kontrol ettiği eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Oyun, “büyük balık küçük balığı yer”e oldukça benzer bir oynanışa sahiptir. Oyuncunun asıl görevi, bu ejderhaların, görüşlerinde görünen her şeyi yok ederek ve daha fazla dev yaratıktan kaçınarak açlıklarını gidermelerine yardımcı olmaktır. Oyun, oyunculara tamamen yeni bir deneyim alanı sağlayan yeni bir arayüze sahip.

EJDERHANIN İMKANSIZ AÇLIĞINI SÜR

Aksiyon oyunlarından biri olan Hungry Dragon, son zamanlarda geliştirilen en son oyun olarak kabul ediliyor. Oyuncular, büyük balıklar küçük balıkları yer oyunuyla daha önce harika deneyimler yaşadıysa, şimdi bu oyunla yeni bir oyun alanı yaşayabilirler. Oynanışı neredeyse tamamen aynı ama yerini uçan ejderha karakteri alıyor.

Oyunda, oyuncu aç ejderhanın şiddetli öfkesini gidermek için her şeyi yapmalıdır. Bunun size bir sürü yeni eğlence getiren çılgın, eğlenceli bir aksiyon oyunu olduğu söylenebilir. Dahası, oyun görevi basittir ve oyuncuların yalnızca vahşi ejderhaları kontrol etmeleri, uçmaları, etraftaki her şeyi yakmak için ateş yakmaları ve geçerken macera sürecinde küçük avları yutmaları gerekir. Ortaçağ toprakları zengin faunaya sahiptir.

BİRÇOK ATEŞ YANGIN YANGIN EJDERHA TOPLA

Oyun, süper komik, güzel görüntülerle oyuncularla hızlı bir şekilde puanlanan süper keskin grafiklerle tasarlanmıştır. Hungry Dragon sonsuz bir koşu stiline sahiptir, bu nedenle oyuncular açlık her geldiğinde ejderha karakterlerini sürekli beslemelidir. Ayrıca oyun, oyunculara on farklı şiddetli ateş püskürten ejderha türü sunuyor. Oyuncular, hızla daha fazla puan toplamak ve yeni ejderhaların kilidini açmak için daha fazla fırsata sahip olmak için birçok farklı düşman türüyle savaşma sürecinden geçmelidir. Yeni ejderhanın kilidini açtığınızda, hasar seviyesi eskisinden çok daha vahşi ve güçlü olacak.

SİHİRLİ MALİYETLERİ AÇMAK

Oyun boyunca oyuncular, benzersiz büyülü kostümlerin kilidini açmak için diğer karakterlerle savaşmak için birçok fırsata sahip olacaklar. Hungry Dragon’da oyuncular bu tür kostümlerin kilidini açtığında daha hızlı uçmanıza, daha büyük yanmanıza ve orijinal seviyeden daha fazla yemenize yardımcı olacak. Ayrıca oyuncular birçok köyü, ormanı, mağarayı ve daha fazlasını keşfedebilir ve yok edebilir. Orada durmayın, ejderhalarınızın hepsinin dipsiz mideleri var; durmadan yerler ve asla durmazlar. Ancak, oyuncular çok daha fazla ödül getirecek. Birlikte savaşalım ve büyük bir kıyafet toplayalım.

GÜÇLENDİRME İÇİN MÜKEMMEL PET EKİPMANI

Daha hızlı savaşlarda başarılı olmak için oyuncular, Hungry Dragon’da birden fazla düşman türüyle başa çıkmak için çeşitli hayatta kalma becerileri ve güçleri ile donatılmalıdır. Destansı 3D’de büyük ve özgür bir dünyada eğlenceye katılabilirsiniz. Aynı zamanda, yolunuza bir cehennem ateşi salmak için Ateşe Hücum modunu da etkinleştirmelisiniz. Ayrıca, daha fazla hedef yakmak için evcil hayvanınızı çeşitli güçlerle donatın.

EFSANEVİ EJDERHA EFSANESİ

Oyun aynı zamanda efsanevi ejderhaları ve vahşi dinozorları uzaktan evcil hayvanlara dönüştürerek sizinle yan yana savaşmanızı sağlar. Oyuncu giderek daha fazla ejderha karakteri eğitirse, güçleri en güçlü ejderha olmak için şiddetle artacaktır.


Hungry Dragon v3.20 APK MOD (Sınırsız Para) 2021 indir


indir (133MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hungry Dragon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan Ubisoft Entertainment

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.