Idle Miner Tycoon Para Hileli Mod Apk İndir v2.96.0

0

Idle Miner Tycoon Android Hileli Mod Apk İndir, Zengin bir iş adamı olmaya hazır mısın? Yada olabilecek misin? Bakalım ne kadar iyi bir CEO olacak ve tüm işleri yöneteceksin? Idle Miner Tycoon sizlere, iş kurup, işinizi büyütme fırsatı tanıyor. Sizde 20 farklı maden kurarak, oyundaki en zengin kişi olmaya çalışacaksınız. Tabi ki ilk etapta 20 tane maden kurmayacaksınız. Hepsi sırayla olacak. İlk olarak bir maden kur, işçi al ve onu en iyi şekilde yönetip, para kazanmaya başla. Sonra yönetici atayarak, yeni bir işe giriş. Para kazandıkça çeşitli yatırımlar yaparak, gelirini katlayacaksınız. 15 farklı maden çıkaracağınız oyunda, elmas, altın, kömür, kristal gibi madenleri çıkararak, tonla para kazan! Her kurduğun madene işçi alıp, yönetici aktararak, kazançlarınızı otomatikleştirecek ve siz oyunda yokken bile işçileriniz size para kazandıracak. Oldukça eğlenceli bir para kazanma oyunu olan Idle Miner Tycoon’da bir nevi finansal tecrübe de kazanabilirsiniz.

Oyun, sizlere iş kurup para kazandırıyor. Tabi oyun içerisinde para kazanmakta öyle kolay olmuyor. O kadar para kazanacaksınız ki, bir sürü maden kuracaksın. Ama kolay bir yolu yok değil. Paylaştığım para hileli mod apk ile dilediğin kadar maden kur, işçi çalıştır ve yönetici al. Hızlı bir şekilde oyundaki en başarılı ve zengin iş adamı olmak için hemen oyunu apk indirin.

Cevap bırakın

Mail yayınlanmayacak yeğen.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku