Image Combiner v2.0434 APK MOD (Optimize Edilmiş/Reklamsız) indir 2022
Image Combiner v2.0434 APK MOD (Optimize Edilmiş/Reklamsız) indir 2022

Image Combiner v2.0434 APK MOD (Optimize Edilmiş/Reklamsız) indir 2022

Image Combiner, sanatsal bir görüntüde birleştirmek için en iyi fotoğrafları seçen basit bir fotoğraf kolaj uygulamasıdır.

Android Android 4.0 ve üzeriFotoğrafçılık
5 ( 267 Puan )
Price: $0
İsim Image Combiner
Yapımcı ZomboDroid
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 16MB
Versiyon 2.0434
MOD Bilgisi Optimize edilmiş/Reklamsız
Orjinal Google Play
Image Combiner is the most famous version in the Image Combiner series of publisher ZomboDroid
Mod Version 2.0434
Total installs 1,000,000+

indir (16MB)

Görüntü Birleştirici, güzel işler oluşturabilmeniz için görüntü düzenleme ve kesme araçlarını destekler. Mükemmel fotoğraflar oluşturun ve aranjmanınızla yaratıcı olun; bir kolaj halinde birleştirmek için iki veya daha fazla fotoğraf seçin. Destek araçları, görüntü için düzeni seçmenize, kırpmanıza, döndürmenize, uzatmanıza, boyutu özelleştirmenize ve çok daha fazlasına olanak tanır. Kendi benzersiz fotoğraflarınızı tasarlayın ve kendi benzersizliğinizi yaratmak için sosyal ağlarda paylaşın.

Resim BirleştirmeResim Birleştirme

KENDİ GÖRÜNÜMÜNÜ TASARLA

Kolaj ve fotoğraf düzenleme artık herkese yabancı değil ve özellikle gençler için vazgeçilmez bir ihtiyaç haline geldi. İzleyicileri çeken canlı, göz alıcı efektler oluşturmak için fotoğrafları bir araya getirerek benzersiz fotoğraflar tasarlayın. En iyi fotoğraflara sahip olmak ve nasıl fotoğraf çekileceğini bilmek için, benzersiz fotoğraflar oluşturmak için fotoğrafları nasıl düzenleyeceğinizi ve birleştireceğinizi de bilmelisiniz.

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ

Lütfen en sevdiğiniz fotoğrafları seçin ve sanatsal fotoğraflar oluşturmak için bunları birleştirin. Yüksek kaliteli fotoğraf dışa aktarma özelliğine sahip uygulama, görüntüleri arkadaşlarınızla paylaşmanızı desteklemek için en iyi fotoğrafları getirir. Şimdi, Image Combiner sizin için mükemmel görüntü birleştirme araçlarıyla doğduğunda fotoğrafları birleştirmek artık zor değil gibi görünüyor. Yaratıcılığınızı serbest bırakabilir, boyutu özelleştirebilir, düzeni düzenleyebilir ve daha birçok olağanüstü özellik sağlayabilirsiniz. Birlikte benzersiz fotoğraflar oluşturun ve en iyi anlarınızı sosyal medyada paylaşın.

BİRÇOK DOSYA FORMATINI DESTEKLEYİN

Uygulama, ihtiyacınız olan dosyayı özgürce seçebilmeniz için birçok farklı dosya biçimini destekler. Kolaj dosya boyutunu tercihlerinize göre özelleştirebilir, mükemmel HD kalitesinde fotoğraflar depolayabilir ve oluşturabilirsiniz. Görüntü düzenleme ile uğraşanlar, tasarımcılar, fotoğrafçılar ve size harika deneyimler yaşatmak için mükemmel fotoğraf düzenlemeyi destekleyen birçok araç sunanlar için mükemmel bir seçim olacaktır.

Resim BirleştirmeResim Birleştirme

ANA ÖZELLİKLER

  • Çeşitli görüntü ayarlama seçenekleri, benzersiz bir fotoğraf oluşturmak için diğer birçok görüntüyle birlikte kompozisyonu düzenler.
  • 12’ye kadar farklı kolaj düzeni, fotoğrafları yaratıcı bir şekilde birleştirmeyi seçebilirsiniz.
  • Kolayca bulmanıza yardımcı olmak için ada göre sıralanmış, mükemmel fotoğraflar elde etmek için makul görüntü kalitesi kontrolü.
  • Fotoğrafa vurgular getirmek için yaratıcılığınızı serbest bırakın, farklı boyutlardaki görüntülerle birlikte kendi resimlerinizi tasarlayın.
  • En iyi deneyim için fotoğraflarınızı kristal netliğinde HD kalitesiyle sosyal ağlarda paylaşın.

Image Combiner v2.0434 APK MOD (Optimize Edilmiş/Reklamsız) indir 2022 indir


indir (16MB)

Artık indirmeye hazırsınız Image Combiner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan ZomboDroid

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.