Infinity Ops v1.12.3 APK + MOD (Sınırsız Mermi)

İsim Infinity Ops Infinity Ops en ünlü versiyonudur Infinity Ops yayıncı dizisi
Yapımcı Azur Interactive Games Limited
Tür Aksiyon
Boyut 430MB
Versiyon 1.12.3
Mod Sürümü 1.12.3
MOD Sınırsız Mermi
Orjinal Google Play
Okumak 731 Görüntüleme
Android Android Aksiyon
5( Puan ) 245 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (430MB)

 • PROFİL KATEGORİ
 • ÜCRETSİZ/SINIRSIZ PREMIUM
 •  
 • SİLAH KATEGORİ
 • SINIRSIZ MERMİ
 • YANGIN TÜPÜ YOK
 • KAMERA SALLAMASI YOK
 • ÇEKİM SESİNİ DEVRE DIŞI BIRAK
 •  
 • GÖRSELLER MENÜSÜ
 • KAMERA GÖRÜŞÜNÜ ARTIRIN
 • SİLAH GÖRÜŞÜNÜ ARTIR
 • Hitmarker'ları Devre Dışı Bırak
 •  
 • JETPACK MENÜSÜ
 • JETPACK BEKLEME SÜRESİNİ DEVRE DIŞI BIRAKIN
 • JETPACK SES YOK

Fantezi rol yapma oyunlarını sever misiniz? Cevabınız evet ise Infinity Ops sizin için mükemmel bir seçim çünkü bilim kurgu temalı birçok kişinin oynadığı bir FPS oyunu. Oyunda harika bir silahlı adam olarak oynuyorsunuz, şiddetli PvP takım savaşlarına giriyor, düşmanları alt ediyor ve Dünya’yı kurtarıyorsunuz. ‘Infinity Ops’, oyuncuları sürekli savaşların meydana geldiği garip bir dünyaya götürecek. Oyun, insanlığın teknolojik gelişmenin sınırlarını aştığı ve dünyanın gezegenler arası savaşın kaosuna düştüğü uzak bir gelecekte bir dünya perspektifi açıyor. Silahı alıp yola çıkmaya, Dünya’yı kurtarmak için savaşmaya hazır mısın, değil misin?

Oyun büyüleyici bir hikaye getiriyor

Binlerce yıl sonra dünyamızın nasıl olacağını hiç hayal ettiniz mi? Infinity Ops APK bunu cevaplamanıza yardımcı olacaktır. Oyun, teknolojinin gelişiminin kontrolü aştığı ve insanların sonsuz savaşlara sürüklendiği bir gelecekte geçiyor. Oyuna katılın, oyuncular Recruit, Sabotajcı, Tank ve Assault gibi gruplarda savaş PvP oyunlarıyla karşılaşacaklar. Her grubun kendi özellikleri ve yetenekleri olacaktır, bu yüzden bir seçim yapmadan önce düşünün. Aksiyon ve fantazi yönünde oyun geliştirme ile oyunlar bu türe tutkulu olanları fethetmek çok kolay olacak.

Oyun, kullanıcıların birçok seçenekle deneyim yaşamasını sağlar

Birincisi, takım kurma gücü, kazanabilmek için kaçırılmaması gereken şeylerden biridir. Kendi takımınızı oluşturun ve diğer oyuncuları veya arkadaşlarınızı katılmaya ve birlikte savaşmaya davet edin. Dayanışmanın gücü, son derece güçlü bir güçle karşılaştığınızda size birçok fayda sağlayacaktır. Ardından, Infinity Ops’taki devasa cephaneliği atlamak bir hata olur. Atış oyununda saldırı tüfeklerinden plazma silahlarına, lazer makineli tüfeklerden bombaatarlara kadar birçok farklı silahtan birini kolayca seçebilirsiniz. Her silahın kendine has özellikleri ve özellikleri vardır. Bu nedenle, lütfen doğru seçmeyi düşünün. Savaşlar, oyuncuların çok yükseğe ve uzağa zıplamasına izin veren düşük yerçekimi ortamlarında gerçekleşecek, ancak bu faktör koşu hızını etkileyebilir. Ayrıca, operasyonları daha hızlı ve etkili bir şekilde dağıtmak için kişisel uçuş ekipmanlarını kullanmanıza izin verilir.

Oyun, güzel 3D grafiklerle mükemmel bir dünya çiziyor

Oyunda oyuncuya güzel, basit ve bilimsel bir arayüz sağlamadaki başarıdan bahsetmemek mümkün değil. “Infinity Ops” oyununun karakterleri, ortamı ve 3D haritaları çok detaylı bir şekilde tasarlanmıştır ve oyun deneyiminizi büyük ölçüde geliştirecektir. Eski nesil bir makineniz varsa ve bunun desteklenmeyeceğinden korkuyorsanız. Oyun, düşük profilli cihazlar için optimize edilmiştir ve akıcı bir oyun sağlar. Ek olarak, oyuncular durumu kolayca kontrol edecek. Durumu görsel olarak kontrol edecek ve en makul stratejiyi hesaplayacak ve ana hatlarıyla belirleyecektir. Oyun, iki takımın hakimiyet için savaştığı anlamına gelen bir “Team Deathmatch” oyun modu sunuyor. Zafer turunun sonunda en yüksek puana sahip takım. Oyun, savaşa katılırken size en gerçekçi ve canlı hissi getirecek. Kullanıcılar çifte hasarla daha gerçekçi bir mücadele yaşayacaklar. Kendi kurallarınızla bir oyun oluşturun. Arkadaşlarınızı oyun lobisine davet edin ve birlikte savaşın ve sevinci birlikte paylaşın.

Sezgisel kontroller

Güzel grafikler ve mükemmel kontrol ile gelecekteki savaşların heyecan verici ve yoğun atmosferine dalacaksınız. Her savaşın ön cephesine gidin ve kazanın. Ayrıca oyun, karakterinizi geliştirebileceğiniz, silahları yükseltebileceğiniz, yeniden yükleme süresi, zırh ve hareket edebileceğiniz gelişmiş özellikleri de destekliyor. Her karakterin kendine has özellikleri vardır. Savaş gücünü artırmak için mayınlar, el bombaları, ilaç takımları ve şok bıçakları gibi ek araçlar satın alın. Oyuna günlük giriş yaptığınızda ücretsiz hediyeler, görevler ve ücretsiz araçlar alacaksınız. Günlük görevlerinizi gerçekleştirin ve ekipmanınızı geliştirin.

Infinity Ops APK hem içerik, hem ticarilik hem de dünyada popülerlik açısından büyük bir başarı. Yeni bir hikaye ile aynı zamanda daha az çekici olmayan oyun, oyuncuları her gün yüksek düzeyde stresle savaşların yaşandığı yeni bir dünyaya götürüyor. Ayrıca, birçok kullanıcı bu eşsiz savaştan etkilendiği için oyun da büyük bir popülerliğe sahip. Dünyayı korumaya hazır mısınız?

Infinity Ops indir


Şimdi indir (430MB)

Artık indirmeye hazırsınız Infinity Ops ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.