Johnny Trigger v1.0.21 APK + MOD (Para/Kilitsiz/Vip)

İsim Johnny Trigger Johnny Trigger en ünlü versiyonudur Johnny Trigger yayıncı dizisi
Yapımcı Say Games
Tür Aksiyon
Boyut 76MB
Versiyon 1.0.21
Mod Sürümü 1.0.21
MOD Para/Kilitsiz/Vip
Orjinal Google Play
Okumak 667 Görüntüleme
Android Android Aksiyon
4( Puan ) 300 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (76MB)

Yapması gereken görevlerle Johnny Trigger adlı bir adamın rolünü oynamak istiyorsanız, o zaman Johnny Trigger APK Aksiyon Atıcılık Oyunu’na bakın. Bu, heyecan verici ve heyecan verici atış ekranlarına sahip bir aksiyon oyunudur. Oyuncular, bu oyunun getirdiği sürprizleri ve eğlenceyi deneyimleme fırsatına sahip olacaklar.

SEÇMENİZ İÇİN BİNLERCE FARKLI SEVİYE

Johnny Trigger, oyunculara katılım yeteneklerine en uygun seviyeyi seçme özgürlüğüne sahip olmaları için binlerce farklı seviye sağlayacaktır. Her grubun kendi zorluk derecesi vardır, ancak insanların fazla düşünmeden daha basit bir yol seçmelerini kolaylaştırmak için kolaydan zora doğru sıralanmıştır. Bu nedenle, kendiniz için belirli bir seviye seçmelisiniz. Her seviyede hızlı ve kolay çözümler bulmak için zekanızı ve hızlı düşünmenizi kullanmalısınız.

EVİNİZ İÇİN HER ZAMAN TEHLİKELİ OLAN BİRÇOK ŞEYİ YÖNETİN ve ÖLDÜRÜN

Johnny Trigger’a gelince, oyuncular her zaman fiziksel gücüyle topluma zarar vermek isteyen pislikleri yenmek ve yok etmek için savaşlara katılma fırsatına sahip olacaklar. Hızlı patlamalarla savaş stratejilerinize uygulayın. Ayrıca dikkatli olmalı ve etrafınızda sürekli pusuya yatan düşmanlara karşı dikkatli olmalısınız. Öznel olmayın ama dikkatli olun, doğru zamanda nasıl saldırılacağını bilin ve tüm farklı durumlarda tetikte olun.

BÜYÜK BİR SİLAH TRENİ

Johnny Trigger’da farklı şekil ve işlevlere sahip birçok silah var. Oyuncular, maçlara katılmalarına yardımcı olacak birincil silahı kendileri seçme hakkına sahiptir. Oyun size 11 tabanca, 12 SMG ve daha fazlasını içeren 57’den fazla benzersiz silah sunuyor. Bu silahları amacına uygun kullanın ve istediğiniz sonuçları elde etmeye çalışın.

TATLI GRAFİKLER VE İNANILMAZ ARKA PLAN MÜZİĞİ

Üretici, kullanıcılara inanılmaz derecede canlı, gerçekçi ve sofistike bir grafik ekran verdi. Bu, birçok oyuncunun ilk görüşte aşık olmasını sağlar. Eşsiz karakter görüntüleri ve çekici arayüzü sayesinde birçok oyuncunun ilgisini çekmiştir. Tüm farklı tarzlara sahip 20’den fazla arayüz ekranı içerir ve oyuncular en uygun olduğunu düşündükleri bir arayüz ekranını özgürce ve kolayca seçebilirler. Ayrıca, bu oyundaki arka plan müziği de hayranlık uyandırıyor, oyuncuların odaklanmalarına ve kendilerini oyuna kaptırmalarına ve daha kolay oynamalarına yardımcı oluyor.

MUHTEŞEM VE YETENEKLİ BİR KAHRAMAN OLUN

Johnny’s’in on temel odasının kilidini açmak için anahtarları bulabilir ve toplamaya çalışabilir, ardından onu önemli ve gizli bir saklanma yerine dönüştürebilirsiniz. Ava katılın ve bu şehrin her köşesinde gizlenen kötü gangsterleri yakalayın ve yasal olarak ele alın. En zeki oyuncu olun, bu oyuna başvurmak için oyun ve deneyimden nasıl yararlanacağınızı bilin.

BU OYUNU HERKESE TAVSİYE EDERİM

Bu herkesin keyif alabileceği bir oyundur; herkes eğlence ve rahatlamaya katılma fırsatına sahiptir. Hayatta kendinizi baskı altında ve yorgun hissediyorsanız, ruhunuzu ve yaşama motivasyonunuzu yeniden kazanmak için hemen bu oyuna katılın.

Johnny Trigger indir


Şimdi indir (76MB)

Artık indirmeye hazırsınız Johnny Trigger ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.