Johnny Trigger Hileli Apk İndir – Mod Para ve Elmas 1.9.3

0

Johnny Trigger Hileli Apk İndir Android Mod, Mafya dünyasını temizlemeye hazır mısın? O halde silahını kap ve engellerle dolu yolda ilerleyerek düşmanlarını tek tek bitir. Düşmanlarını öldürebilmek için hedefi tutturman ve doğru zamanda ateş etmen gerekiyor. Eğer ki ıskalarsan, ölürsün. Bölümün sonunda da sizleri bekleyen mafya lideri mevcut. Mafya liderini öldürerek, yeni bölüme geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca oyun içinde kazandığınız parayla yeni silah, skin ve kostüm alabilir ve karakterinizi farklı şekillere sokabilirsiniz.

Oyun içinde para ve elmas oldukça fazla lazım olabiliyor. Bu sebeple oyunu sizlere hem para hileli hemde elmas hileli olarak paylaşıyorum. Böylece oyun içinde dilediğiniz silahı, silah skinini ve kostümü alarak Johnny Trigger‘i daha keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu gibi popüler ve sevilen oyunların devamı için ve onları hileli oynamak için Apk indir bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

Mail yayınlanmayacak yeğen.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku