Just Snow – Photo Effects v6.2.1 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022
Just Snow – Photo Effects v6.2.1 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Just Snow – Photo Effects v6.2.1 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Just Snow, güzel kar yağışı efektlerine sahip yaratıcı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır; en iyi fotoğraflarınızı sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşın.

Android Android 4.0 ve üzeriFotoğrafçılık
5 ( 199 Puan )
Price: $0
İsim Just Snow
Yapımcı Yeffects
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 3MB
Versiyon 6.2.1
MOD Bilgisi Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Just Snow is the most famous version in the Just Snow series of publisher Yeffects
Mod Version 6.2.1
Total installs 500,000+

indir (3MB)

Just Snow, kar efektleri ve kullanıcılar için özel olarak oluşturulmuş 30’dan fazla benzersiz filtre sunarak harika fotoğraflar tasarlamak için yaratıcılığı serbest bırakır. Kar fırtınası tasarımlarından ilham alan canlı kar efektleri, bu kış için en gerçekçi fotoğrafları getiriyor. Uygulamanın yardımıyla güzel kar yağışı efektlerine sahip fotoğraflar oluşturacaksınız. Sosyal ağlarda daha kolay paylaşım için görüntüleri kaydedin ve bir animasyon dosyası olarak dışa aktarın.

Sadece Kar – Fotoğraf EfektleriSadece Kar – Fotoğraf Efektleri

CANLI KAR ETKİSİ

Maske aracıyla en sanatsal fotoğrafları oluşturun, fotoğrafınız için en canlı kar efektini seçin ve mükemmel fotoğraf için rengi değiştirin. Fotoğrafınızdaki kumları kaldıran ve onun yerine güzel bir kar efekti veren akıllı bir maske ile farklı kategorilerdeki filtreler arasından seçim yapın. Maskeyi düzenlemek istediğiniz nesneye taşıyın, istediğiniz boyutu ayarlayın veya fotoğrafınız için ideal şekli seçin.

GÖZ ALICI FİLTRELER

Canlı kar yağışı efektleri sağlamanın yanı sıra, uygulama 30’a kadar güzel filtreye sahiptir, böylece sıradan bir fotoğrafı en sanatsal fotoğrafa dönüştürerek görüntülerinizi özgürce oluşturabilirsiniz. Parlak, sıcak ve renkli renkler, uyumlu görünmesi için fotoğrafınıza istediğiniz rengi uygulayabilirsiniz. Dahası, güzel bir degrade efekti oluşturmak için iki veya daha fazla rengi birlikte karıştırabilirsiniz.

MÜKEMMEL DESTEK ARACI

En etkileyici fotoğrafları oluşturmanıza yardımcı olacak mükemmel bir destek aracıyla birlikte sadece birkaç temel adımda renkleri, basit efektleri değiştiriyorsunuz. Fotoğrafınızı daha kış gibi yapmak için arka planın doygunluğunu ve nemini değiştirebilirsiniz. Sert sis veya kar fırtınası efektleri oluşturun ve hatta opaklığı ayarlayarak filtreyi beğeninize göre özelleştirebilirsiniz. Dahası, mevcut standart filtreleri kullanmak yerine kendi filtrelerinizi bile oluşturabilirsiniz.

Sadece Kar – Fotoğraf EfektleriSadece Kar – Fotoğraf Efektleri

ANA ÖZELLİKLER

  • 30’dan fazla filtreyle canlı görsel efektler, benzersiz fotoğraflar oluşturmak için yaratıcılığınızı serbest bırakabilirsiniz.
  • Fotoğraf düzenlemeyi kolaylaştırmak için mükemmel araçlar sağlar; fotoğraflarınız için doğru filtreleri seçin.
  • Efekt, bulanıklığı düzeltmek için çok sertse, kış fotoğrafını daha atmosferik hale getirmek için doygunluğu ve nemi değiştirin.
  • Uygulamada bulunan standart filtreler ile can sıkıntısı yaşamamak için yeni filtrelerinizi oluşturun.
  • Efektin fotoğrafınızla eşleşmesini sağlamak ve arkadaşlarınızla paylaşmak için parlaklığı, rengi ve efekti kolayca özelleştirin.

Just Snow – Photo Effects v6.2.1 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022 indir


indir (3MB)

Artık indirmeye hazırsınız Just Snow ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.