Konuşan Tom Kedi 2 Apk indir Güncel Hileli Mod v5.4.1

0

Konuşan Tom Kedi 2 Apk indir Sınırsız Hileli Mod 5.4.1.46

Konuşan Tom Kedi 2 APK uygulama oyunu Konuşan Tom Kedi‘in devamı niteliğindedir. Bu Android oyununda Konuşan Tom ile konuşabilir, onunla oynayabilir, onu dürtebilir, tüm güzel kıyafetlerle süsleyebilir ve evini kişiselleştirebilirsiniz. Bu sanal evcil hayvanla biraz eğlenebilirsiniz.

Konuşan Tom Kedi iki’nin Özellikleri

Konuşan Tom Kedi 2’nin bazı harika özellikleri aşağıdadır.

  • Tom ile konuşabilirsin ve o bunu komik bir sesle tekrarlayacaktır. Size çok eğlenecek.
  • Tom ile oynayın, okşayın, onu dürtün, onunla bir kese kağıdı patlatın, yastığı yırtın ve çok daha fazlasını yapın.
  • Tom’u yeni şeyler, kıyafetler ve aksesuarlarla dekore edebilirsiniz. Tom’u farklı bir başlangıçta görmeyi çok isterdin.
  • Tom’un etkinliklerini kaydedin ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Bu harika uygulamayı kullanarak sanal kedi Tom ile harika zaman geçirebilirsiniz. Bu kadar iyi Tom sürümünü öncekinden çok daha iyi almak için Talking Tom Cat 2 APK oyununu en son ve güvenli sürüm için aşağıdan indirebilirsiniz.

Ayrıca bu gönderiyi sosyal medya ve whatsapp‘dan arkadaşlarınızla paylaşın. Çünkü onlar da bu oyunu sizin gibi oynamak istiyorlar yeğen.

Konuşan Tom Kedi 2 APK indir sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilir siniz iyi keyifler dileriz. Talking Tom Cat 2 ve Daha fazlası için apk indir kategorisine göz atmaya unutmayın.

Konuşan Tom Kedi 2 APK indirme Linkleri Full Türkçe

DOSYACO İNDİR DOSYAUPLOAD İNDİR MEDİAFİRE İNDİR
Cevap bırakın

Mail yayınlanmayacak yeğen.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku