LED Blinker Notifications Pro v8.6.1-pro APK (Yamalı) indir 2022
LED Blinker Notifications Pro v8.6.1-pro APK (Yamalı) indir 2022

LED Blinker Notifications Pro v8.6.1-pro APK (Yamalı) indir 2022

Android Android 4.0 ve üzeriAraçlar
4 ( 258 Puan )
Price: $0
İsim LED Blinker Pro
Yapımcı Mario Ostwald
Tür Araçlar
Boyut 5MB
Versiyon 8.6.1-pro
MOD Bilgisi Tam/Ücretsiz
Orjinal Google Play
LED Blinker Pro is the most famous version in the LED Blinker Pro series of publisher Mario Ostwald
Mod Version 8.6.1-pro
Total installs 100,000+

indir (5MB)

LED Flaşör Bildirimleri Pro -AoD-Manage ışıkları size yeni ve harika bir telefon deneyimi yaşatacak. Bazen telefon kullanıcıları, farklı uygulamalardan gelen önemli bildirimleri bilmeden kaçırabilirler. Bu, kaçırılan randevular, işte gecikmeler ve diğer birçok sonuç gibi ciddi sorunlara yol açabilir. Ancak aşağıda tanıtılacak olan uygulama ile tüm bu sorunlar hızlı bir şekilde çözülecektir.

TELEFON UYGULAMASINDAN BİLDİRİMLERİ ÇOK DOĞRU BİR ŞEKİLDE GÖSTERİN

Günümüzün hızlı gelişimi ile kullanıcılar, akıllı telefonları aracılığıyla hayatlarında sıklıkla iş veya hikaye alışverişinde bulunacaklar. Ancak bunun, kilit ekranı modundayken bazen bildirimlerin görüntülenmemesi veya bildirimlerin gerçekten göze çarpmaması ve kaybolması gibi birkaç sakıncası da vardır. Bu sorunları çözebilmek için bildirim çubuklarınızı kullanıma en uygun şekilde değiştirmeniz gerekecektir.

Ve bu değişikliği yapmak için gerçekten endişelenmenize gerek yok çünkü LED Flaşör Bildirimleri Pro size yardımcı olabilir. Bu uygulama ile farklı uygulamaların bildirimlerini simgeler veya ekran renkleri aracılığıyla ayarlayabileceksiniz. Uygulamada kurduktan sonra, telefon bir bildirim aldığında, kameranın flaşı sizi bilgilendirmek için yanabilir veya ekran aynı işlevi görür.

LED Flaşör Bildirimleri Pro -AoD-Manage ışıklarıLED Flaşör Bildirimleri Pro -AoD-Manage ışıkları

BENZERSİZ BİLDİRİM TÜRLERİ

Bu uygulamayı başarıyla indirdikten sonra, kişisel kullanımınıza uygun şekilde düzenleyebilmek için uygulamanın uzman ayarlarına erişebileceksiniz. Diğer geliştiricilerin birçok uygulamasını kullanan ve bildirimleri görüntüleyebilmek isteyen biriyseniz, bu da tamamen yapılabilir. Her farklı uygulama için, almaya uygun olması için lütfen farklı bir bildirim türü ayarlayın.

Ayrıca, ekranın görünürlüğü veya kamera ışığı aracılığıyla bildirimler ayarlayabilirsiniz; diğer yerleşik yolları da kullanabilirsiniz. Ayrıca farklı bir uygulamanın her bildirimi ile telefonunuzun kurduğunuz alarm sesi ile sizi bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz. Kurulumu tamamladığınızda, doğru gelmiyorsa bildirimi hemen özelleştirebilmeniz için önizleme özelliğini de tam olarak uygulayabilirsiniz.

LED Flaşör Bildirimleri Pro -AoD-Manage ışıklarıLED Flaşör Bildirimleri Pro -AoD-Manage ışıkları

FARKLI BİTKİLERİ DESTEKLEMEK

Bu kadar çok farklı kullanıcıyı barındırmak için üreticilerin gerçekten aşırı çeşitliliği destekleyen bir uygulama yaratması gerekecek. Dikkat edilmesi gereken ilk şey, kesinlikle işletim sistemidir, farklı üreticilerin her telefon cihazı ayrı bir işletim sistemini destekler. Bu nedenle, uygulama bugün Android Kitkat, Marshmallow, Nougat, Oreo, Lollipop, Pie veya en son Android 10 gibi çeşitli popüler işletim sistemlerini desteklemeye izin verdi.

Ayrıca uygulama, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için günümüzde birçok popüler ve popüler uygulama ile bağlantı kurmuştur. Birlikte kullanabileceğiniz bazı önemli uygulamalar arasında Talk, Google Mail, Hangouts, Skype Messaging, Twitter, Threema, Bluetooth Messaging, Facebook ve WhatsApp vb. sayılabilir. İşte başlıyorsunuz. Farklı uygulamaların çeşitliliği konusunda içiniz rahat olsun ve telefonunuzda bildirimleri etkinleştirebileceksiniz.

Eksik telefon bildirimleri, kullanıcılarla istenmeyen hikayelere yol açabilir. Ve bu durumu en aza indirmek için LED Flaşör Bildirimleri Pro’nun bunu yapmanıza yardımcı olmasına izin verin. Uygulamaya gelince, telefonunuzdaki hiçbir bildirimi kaçırmamanız için uygulamaları özellikle ve benzersiz bir şekilde yükleyebilecek, özelleştirebilecek ve bildirebileceksiniz.


LED Blinker Notifications Pro v8.6.1-pro APK (Yamalı) indir 2022 indir


indir (5MB)

Artık indirmeye hazırsınız LED Blinker Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.