LightX Photo Editor v2.1.5 APK + MOD (Premium)

Uygulama ismi LightX Photo Editor LightX Photo Editor en ünlü versiyonudur LightX Photo Editor yayıncı dizisi AndOr Communications Pvt Ltd
Yayıncı AndOr Communications
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 55MB
Son Sürüm 2.1.5
Mod Sürümü 2.1.5
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Premium
Orjinal Play Store
Okumak 666 Görüntüleme
Android Android Fotoğrafçılık
4( Puan ) 336 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (55MB)

LightX Premium APK , birçok farklı kitleye uygun çeşitli özelliklere sahip tamamen profesyonel bir görüntü düzenleme uygulamasıdır. Farklı özellikler ve fotoğraftaki bir nesne ile ilgili görselinizin rengini manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda, öğeyi kendiniz de kırpabilir ve düzenlemeler yapmak için diğer resimlerle birleştirebilirsiniz. Bu nedenle, bu kullanıcılar için tamamen etkili bir araçtır.

İSTEDİĞİNİZ ELEMANIN RENKİNİ DEĞİŞTİRİN

LightX’te kullanıcılar, keyif alacakları ve yapmaya zaman ayıracakları çok çeşitli renk düzeltme özellikleri bulacaklar. Spesifik olarak, amacınıza bağlı olarak kullanabileceğiniz kapsamlıdan ayrıntılıya kadar çeşitli özellikler bulabileceksiniz. Bir görüntü düzenleme uygulamasını deneyimlerken, sıcaklık düzeltme özelliklerini ve hatta pozlama, kontrast ve parlaklık gibi ışıkla ilgili faktörleri göz ardı etmek gerçekten imkansızdır.

Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz filtreler de bulabilirsiniz. Değişikliği görmek ve isteklerinize göre ayarlamak için her bir öğeyi seçeceksiniz. Aynı zamanda uygulamada Splash adında dokunduğunuz bir detayın parlaklığını ayarlamanızı sağlayan bir özellik bulunuyor. Belirli bir yerin diğerlerine kıyasla oldukça karanlık olduğunu hissediyorsunuz; sadece kaydırmanız gerekiyor. Yakında değiştiğini ve orijinal elementten daha parlak hale geldiğini göreceksiniz. Böylece herhangi bir kusurlu öğeyi iyileştirebilirsiniz.

ELEMANLARI BİRLİKTE KESİN VE BİRLEŞTİRİN

Kullanıcıların LightX’te sevdiği bir diğer özellik ise farklı öğelerin bir araya getirilmesidir. Bu faktör, bir görüntüdeki herhangi bir öğeyi kırptığınızda ve başka bir görüntüye geçtiğinizde tamamen anlaşılabilir. Ayrıca, seçilen öğenin etrafına belirli bir sınır çizerek herhangi bir öğeyi manuel olarak seçebilirsiniz. Daha sonra bunları başka bir görüntüye aktaracak ve diğer malzemeleri ekleyerek düzenleme işleminize devam edeceksiniz.

Bu özellikten nasıl yararlanabileceğinize bir örnek, bir görüntünün arka planını değiştirmektir. Güzel bir fotoğrafın var ama arka planını beğenmedin. Oradan fotoğraftaki karakteri kırpmanız ve hazırladığınız başka bir karaktere aktarmanız gerekiyor. Aynı zamanda, arka plan olarak seçtiğiniz görüntüye tam olarak uyması için karakterin durduğu zemin gibi bazı faktörleri de gözlemlemeniz gerekiyor.

BASİT BİR ŞEKİLDE PAYLAŞIN VE KAYDEDİN

LightX APK ile fotoğrafınızı bitirdikten sonra, onu kaydedip diğer platformlarla paylaşabileceksiniz. Bu uygulamada, aralarından seçim yapabileceğiniz format, günümüzde yaygın olarak kullanılan iki resim dosyası türü olan JPEG ve PNG’dir. Ayrıca, iki Kaydet ve Paylaş düğmesiyle birlikte kaliteli bir kaydırıcı da bulacaksınız. Fotoğrafınızı daha sonra kullanmak üzere arşivleyebilir veya düzenleyip sosyal platformlarda yayınlamaya devam edebilirsiniz.

Herhangi bir kullanıcının seveceği bir özellik, uygulamanın cihazınızdaki diğer birçok uygulamayla bağlantı kurmasıdır. Sadece sosyal ağ uygulamaları değildir ve resimlerinizi daha hızlı paylaşmanıza yardımcı olur, aynı zamanda diğer resim düzenleme uygulamalarına da yardımcı olur. Bu uygulamanın rengi tatmin etmediğini düşünüyorsanız, görüntüyü başka bir uygulamaya daha verimli bir şekilde aktarabilirsiniz. Düzenleme deneyiminin her zaman zaman alıcı olduğu söylenebilir.–

LightX Photo Editor indir


Hemen indir (55MB)

Artık indirmeye hazırsınız LightX Photo Editor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan Diğerleri AndOr Communications Pvt Ltd

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir