Loopify v171 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022
Loopify v171 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Loopify v171 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Android Android 4.0 ve üzeriMüzik ve Ses
4 ( 851 Puan )
Price: $0
İsim Loopify
Yapımcı Zuidsoft
Tür Müzik ve Ses
Boyut 40MB
Versiyon 171
MOD Bilgisi Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Loopify is the most famous version in the Loopify series of publisher Zuidsoft
Mod Version 171
Total installs 500,000+

indir (40MB)

Loopify APK telefonunuzda veya tabletinizde döngüleri kaydedebilen bir uygulamadır. Dikkat çekici olan, bu cihazların kullanabilmesi için Android’de olması gerektiğidir. Artık bir tekrarlayıcı satın almak için para harcamanıza gerek kalmayacak. Bunun yerine, bu uygulamanın güzel ve değerli özelliklerinden yararlanın. Birçok benzersiz ve heyecan verici özelliğe sahip olmak için hemen denemekten çekinmeyin.

döngüye aldöngüye al

ÇOK FARKLI KANAL

Loopify, oradaki büyüleyici içeriğin keyfini çıkarmanıza izin veren birçok farklı kanal içerir. Tercihlerinize bağlı olarak her kanalı farklı izleyebilirsiniz. Üstelik burada dokuz parça var ve istediğiniz gibi seçebilir ve kendiniz için olağanüstü hikayelerin keyfini çıkarmak için özgürce bir ortam seçebilirsiniz. Ek olarak, daha kolay görüntüleme için birkaç parçayı birleştirmeli ve birleştirmelisiniz.

ALETLER ESNEKTİR

Loopify’da, tıklamak ve istediğiniz sonuçları getirmek için döngü şablonlarını kullanma hakkına sahip olacaksınız. Ayrıca, kullanıcıların ritmi her zamankinden daha verimli bir şekilde yönetmelerine ve gözlemlemelerine yardımcı olmak için bir metronom da kullanabilirsiniz. Ayrıca bir de geri sayım makineniz var. Yukarıda yer alan yeni ve modern özellikler sayesinde döngüler hakkında endişelenmenize gerek yok.

döngüye aldöngüye al

ŞARKI KAYDEDİN VE ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN

Kullanırken, m4a veya waw’da icra ettiğiniz şarkıları kaydederek görünür, gürültüsüz bir ürün elde etme hakkınız vardır. Bitirdikten sonra, bu şarkıyı arkadaşlarınızla veya akrabalarınızla paylaşmalısınız, böylece sesinize hayran kalsınlar ve keyfini çıkarsınlar.

YENİ ÖZELLİKLER EKLENDİ

Bu uygulamayı kullandıktan sonra geniş bir kitleden destek almış ve birçok farklı kişiden birkaç öneri ve yorum almıştır. Hepsini okuduk ve herhangi bir sorunuzu düzeltmeye ve çözmeye çalıştık. Ayrıca, bir abonelik modeli ekleme, sayfayı düzenli olarak güncelleme ve yükseltme gibi bazı yeni özellikler ve keşfetmeniz ve deneyimlemeniz için daha birçok yeni şey eklendi. Ayrıca, her döngünün her zaman değişmeden aynı desene sahip olduğundan emin olmalısınız.


Loopify v171 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022 indir


indir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız Loopify ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan Zuidsoft

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.