Man or Vampire v1.6.3 APK + MOD (Sınırsız Para)

İsim Man or Vampire Man or Vampire en ünlü versiyonudur Man or Vampire yayıncı dizisi HIDEA
Yapımcı HIDEA
Tür Oyun
Boyut 85MB
Versiyon 1.6.3
Mod Sürümü 1.6.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Okumak 604 Görüntüleme
Android Android Oyun
5( Puan ) 757 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (85MB)

  • MENÜ MODU
  • Tek atışta öldürmek
  • Tanrı modu

Öfkeli ve egemen vampirlerin tüm ruhlarını yok edebilecek ve ortadan kaldırabilecek bir kahraman olmak veya başka bir şekilde cennetin kralı olarak tanınmak istiyorsanız, Man or Vampire APK . Bu bir macera oyunu ve oyuncular cesur ve dünyayı barışa getirmeye kararlı bir kahraman olma fırsatına sahip olacaklar.

AKILLI VE BENZERSİZ STRATEJİLERİ KULLANIN

Man or Vampire’e gelirken, oyuncular bu dünyayı yöneten ruhların yanı sıra tehlikeli hayaletlerle de yüzleşmek zorunda kalacaklar. Onları hızlı ve güvenli bir şekilde ele almak ve yok etmek için oyuncunun az çaba ve zaman ile yenilikçi ve çevik bir zihni olmalıdır. Keskin ve akıllı stratejiler bulmak için dövüş becerilerinizi ve birikmiş deneyiminizi kullanmalısınız. Ayrıca her savaşta farklı arazileri rahatça ve tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. Sadece bu da değil, aksiyonlar da grup modunda oynanıyor ve oyuncuların en iyi şekilde bir araya gelip el sıkışması gerekiyor.

Zindandaki YOLU KEŞFEDİN VE DENEYİMLEYİN

Man or Vampire APK özellikle oluşturulmuş ve yaratılmış bir dizi farklı zindana sahiptir. Buradaki karanlıktan çıkmak için oyuncuların haritayı keşfetmesi ve bulması gerekiyor ve bu bizim son cankurtaranımız. Buna güvenebilir ve çıkış yolunuzu esnek ve esnek bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca, sübjektif olmamalısınız, ancak zindan patronuna karşı dikkatli olmalısınız ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacak ve sizin için sürprizlere neden olacak, sizi korkunç bir şekilde tehdit edecek. Eğer öyleyse, korkmayın ve endişelenmeyin; işlemek zorunda olduğun eşyaları kullan ve onlara tekrar saldır.\

BU MACERADA BANA KATILACAK BİR ARKADAŞ SEÇ VE İŞE AL

Bu heyecanlı macerada birbirinize yardım etmek ve daha çok eğlenmek için kendinize bir yol arkadaşı seçmelisiniz. Man or Vampire’de görünen birçok karakterden, aşık olduğunuz birini seçmekte ve ardından onlara gerekli bilgileri öğretip eğitmekte özgürsünüz. Yol arkadaşınızı cesur, güçlü yapın, istediğiniz herhangi bir işte size yardımcı olabilir.

PROGRAMI YÜKSELTMEYİ VE GELİŞTİRMEYİ UNUTMAYIN

Bir sonraki savaşa katılmak için tüm yeteneklerinizi ve enerjinizi yükseltip kullanır mısınız? Ana karakteriniz, insanların sıklıkla bahsettiği barışçıl bir melek. Ölü ruhlardan uzaklaşmak için, oyuncu onları hızla yenmeye ve yok etmeye çalışmalıdır. Ayrıca, bu oyunu her hafta düzenli olarak güncellemelisiniz çünkü üretici periyodik olarak daha yeni ve modern özellikler ekleyip güncelleyecektir.

BU OYUNUN SİZE SUNDUĞU BAZI FAYDALAR

Maçlara katıldıktan sonra programdan çekici ödüller alacaksınız. Sadece bu değil, aynı zamanda dinlendirici ve eğlenceli bir alanınız var; depresif, üzgün ve kırgın ruh halinizi değiştireceksiniz. Bunun yerine, yeni bir neşe, yeni bir gülümseme alacaksınız. Ayrıca, daha fazla deneyim kazanacak ve daha fazla bilgi öğrenecek ve savaş seviyenizi geliştireceksiniz. Birlikte eğlenceli vakit geçirmek için arkadaşlarınızı ve ailenizi size katılmaya davet edin.

Man or Vampire indir


Şimdi indir (85MB)

Artık indirmeye hazırsınız Man or Vampire ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.