Maskgun v2.820 APK (Sınırsız Para-Elmas) indir 2021

Maskgun v2.820 APK (Sınırsız Para-Elmas) indir 2021

Android Android 4.0 ve üzeriAksiyon
5 ( 567 Puan )
Price: $0
İsim MaskGun
Yapımcı June Gaming
Tür Aksiyon
Boyut 100MB
Versiyon 2.820
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Orjinal Google Play
MaskGun is the most famous version in the MaskGun series of publisher June Gaming
Mod Version 2.820

indir (100MB)

Atış, günümüzde popüler bir eğlence oyunudur. Ve birçok ülkede popülerdi. Çünkü iyi biliniyor çünkü insanlar bu zorlu ama aynı derecede ilgi çekici deneyimleri istiyor. Maskgun APK böyle bir oyundur. Bu, benzersiz ve çekici özellikleri nedeniyle birçok kişi tarafından sevilen bir oyundur. Oyunculara benzersiz duygular, en iyi deneyimi veriyordu. Sıkı savaşın, kendinizi bu zorlu ve tehlikeli oyuna bırakın. Son derece yoğun savaşta bize katılın. Uygulamanın neden bu kadar çok insan arasında bu kadar popüler olduğunu bulmaya çalışın. Hepsi sizi bu benzersizlikten memnun ve güvenilir kılacaktır.

ÇEVRİMİÇİ MÜCADELE

Artık normal bir çekim tarzı değil. Elinizde dokunmatik telefonu veya akıllı bilgisayarı kullandığınız sürece, rekabet etmeye hazır birçok savaşçıyla çevrimiçi savaşa katıldığınızda her şey daha özel hale gelecek. Hissedin çünkü her savaş büyüleyici.

İyi kapasiteye sahip ağ ekipmanı veya wi-fi kullanın. Bu, oyunun daha pürüzsüz hale gelmesine yardımcı olacaktır. Mücadele daha şiddetli olacak. Dünyanın her yerinden birçok arkadaşınızla doğrudan katılın. En ölümcül savaşçı ol ve birçok heyecan verici ödül kazan. Haydi, diğer oyuncularla yenilmez olmak için maça başlayın. Maskgun: Çok Oyunculu FPS – Ücretsiz çevrimiçi çekim her zaman en yeni hissi verir

ÜCRETSİZ – GERÇEK GRAFİKLER

Bu bir çevrimiçi oyun setidir – bu oyunu oynamanın servis ücretine tabi olacağından endişelenmenize gerek yok. Kullanıcılara en eğlenceli ve özgün hissi vermek için bu oyunu yarattık ve tasarladık. Bir mobil ağ veya wi-fi olduğu sürece, tüm savaşlar her zaman başlatılabilir.

Bununla birlikte renk, ses, görüntüler inanılmaz canlı. Akıllı, gerçekçi bir 3D arayüz, oyuncuların hissettiği şey olacaktır. Oyuncuların bu sanal ama gerçek dünyaya bu kadar gerçekçi grafiklerle kendilerini kaptırmaları için iyi bir yol olacak. Ücretsiz bir birinci şahıs oyunu. Yukarıda gerçekten harika. Hadi, savaşa başla. Her şey hazır ve düşmanla savaşmak için seni bekliyor.

BİRÇOK OYUNCUYU ÇEKİN

Size söylemek istediğimiz bu. Kullanıcıların güvenini kazanmak. Çok fazla grafik çalışmak zorunda kaldık. Bununla birlikte, uzun süredir bu oyunu yaratan yetenekli, uzun zamandır tasarımcılar var. Ayrıca, her sezon yeni bir duygu getirmek için tüm yeni ve ilginç şeyleri her zaman güncelliyor ve yükseltiyoruz.

Bununla birlikte oyundaki tüm düğmelerin kolay kontrolü. Hızlı bir şekilde yükseltmek ve yetenekli bir savaşçı olmak için çok savaşın. Ayrıca, ölümlü modlar, sıralama ve zayıf beceri eğitimi içeren çeşitli maçlar gibi seçim yapabileceğiniz birçok oyun türü var. Oyuncuların atış seviyelerini kolayca yükseltmelerine yardımcı olur.

ARKADAŞLARLA OYNAMAK

Bu, arkadaşlarla kavga etmeyi deneyimlemek için çok harika bir şey. Birbirinizi destekleyin, uygun stratejiler bulun. Kolay işbirliği için kimlik arama yoluyla arkadaşlarınızla bağlantıda kalın. Arkadaşlarla savaşa katılmak, birbirleriyle unutulmaz bir deneyim olacak. Harika silahları görmek veya doğru yönde hareket etmek için haritayı ustaca kullanın. Daha iyi sonuçlar elde etmek için önceden belirlenmiş yönergeleri hedefleyin.

Hepsi bu mini haritada birleşecek. Sıkı savaşmayı unutmayın, ancak savaşmaya devam etmek için mevcut sağlığınızı ve enerjinizi unutmayın. Ryokan, GhostTown gibi haritalarda arkadaşlarınızla savaşın… tüm haritalar Maskgun’da olacak: Çok Oyunculu FPS – Çevrimiçi serbest atış. Üstelik bu uygulama daha az yer kaplar ve telefon için daha az pil tüketir. Makinenin daha pürüzsüz hale geleceği ve yalnızca çok az bellek kaplayacağı zaman büyüleyici olacak.

İndirmek için google play’e gitmeden neyi bekliyorsunuz? Çünkü Maskgun: Çok Oyunculu FPS – Ücretsiz çevrimiçi çekim size bir şeyi garanti eder: Bu şiddetli savaşta tutkulu ve meşgul olacaksınız. Kazanmak için her şekilde yaratıcı bir şekilde yapın ve düşünün. Becerilerinizi geliştirmek, daha kolay kazanmanız için bir koşul olacaktır. Bu oyuna kendimizi adadık, son derece çekici ve akıllıyız. Arkadaşlarına birlikte savaşmalarını söyle. Savaşlarda usta unvanına sahip en güçlü savaşçı olun. En son haritaları güncellemek için oy vermeyi ve bizi izlemeye devam etmeyi unutmayın. Oyuna daha özgün ve ustaca katılın. Oyuna olan güveniniz ve coşkulu desteğiniz için teşekkür ederiz.


Maskgun v2.820 APK (Sınırsız Para-Elmas) indir 2021 indir


indir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız MaskGun ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.