Mayday Memory v1.10.4 APK + MOD (Ücretsiz Premium Seçenekler)

İsimMayday Memory Mayday Memory en ünlü versiyonudur Mayday Memory yayıncı dizisi StoryTaco inc
YapımcıStoryTaco inc
TürOyun
Boyut193MB
Versiyon1.10.4
Mod Sürümü1.10.4
Toplam yükleme100,000+
Derecelendirme
MOD BilgisiÜcretsiz Premium Seçenekler
Orjinal Play Store
Okumak43 Görüntüleme
Android Android Oyun
4( Puan )543 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (193MB)

Mayday Memory, oyuncuların Dell adlı ana karakter olarak oynayacağı, güzel erkek karakterlerle anılarınızı geliştirmek için zaman harcayacağınız bir oyundur. Heyecan verici bir şekilde ortaya çıkan ve her zaman oyuncu keşfini teşvik eden çeşitli etkinlikler bulacaksınız. Aynı zamanda oyunun hikayeleri deneyimleme konusunda da belirli bir limiti var ve bu oyunu tamamlamaları uzun zaman alacak.

Mayday Belleği: SEÇİM SF OtomeMayday Belleği: SEÇİM SF Otome

2096 DÜNYASINDA HAYAT DENEYİMİ

Oyuncuların Mayday Memory’de yaşadıkları hikaye, Dell adında bir kızın etrafında dönüyor. Bu oyunun bağlamı, 2096’da Dünya’da uzak bir gelecekte geçiyor. Bu süre zarfında, biri insanlar arasındaki hatıra alışverişi olan belirli başarılar oldu. Ana karakterimiz bir odada çalışıyor ve tuhaf bir rüya görüyor ama çoktan unutmuş. Rüyasından uyandıktan sonra oyuncular da dünyayı keşfetmek için bir yolculuğa çıkarlar.

Gözlerini açtı ve önünde iki yakışıklı karakter belirdi, önemli davaların ele alındığı Vigil’in ofisinde çalışan Syd ve Jeff. Birkaç yıl birlikte çalıştıktan sonra, farklı karmaşık sorunları çözmek için birlikte olay yerine gittiler. Oradan, etkileşimler yoluyla sevdiğiniz karakterlerle güzel anılar bulma ve inşa etme yolculuğunuza başlayacaksınız. Bu, herhangi bir otome oyuncusunun keyif alacağı bir şey.

Mayday Belleği: SEÇİM SF OtomeMayday Belleği: SEÇİM SF Otome

HİKAYELERDE ETKİLEŞİMİ YAPIN

Mayday Memory’de oyuncular oyunda farklı hikayeler bulacaklar ve her biri kendilerine aktarılan heyecan verici bilgiler içeriyor. Bir otome oyununda bulacağınız birincil deneyim, okuyacağınız benzersiz kadın karakterler, güzel görünümlü erkek karakterler ve sürekli ortaya çıkan etkileşimlerdir. Aynı zamanda sizi sıkacak hiçbir unsur da olmayacak bu yüzden belli bir oranda bölümden bölüme okumaya devam edeceksiniz.

Bu oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken nokta enerji seviyenizdir. Her otome oyununun etkileyici sayıda bölümü vardır ve kendinizi onlara kaptırmak için zaman ayıracaksınız. Aynı zamanda, bir kişinin ilerlemesini belirleyen faktörlerden biri de enerjidir ve belirli bir hikayeye her eriştiğinizde, belirli bir miktarda enerji harcamanız gerekecektir. Oradan, farklı bölümlere ancak enerjiniz yenilendikten sonra erişebilirsiniz.

Mayday Belleği: SEÇİM SF Otome

İLGİNÇ BİR SEÇİME KARAR VERİN

Göz ardı edemeyeceğiniz bir sonraki özellik, Mayday Memory’de görünen etkileşimler. Spesifik olarak, sizin için karakterlerden şaşırtıcı sayıda soru bulacaksınız ve bunlardan sadece birini seçebileceğiniz bir seçim. Oradan çoğu zaman istediğiniz cevap türünü seçersiniz. Oyuncular bu seçeneklerin özelliklerini anlayacağından işler burada bitmiyor ve bazı seçenekler belirli bir gereksinimi karşılamanızı gerektiriyor.

Çok çeşitli seçeneklerle, daha iyi bir seçim yapmak için yeterli kaynak bulacaksınız, ancak eğer bir seçeneğiniz yoksa, diğer seçeneği seçmek zorunda kalacaksınız. Oradan, oyuncular için bazı deneyim ve merak yönleri de yaratır. Daha önce seçemedikleri unsurları yeniden deneyimlemeye ve neler olabileceğini öğrenmeye hevesli olacaklar. Bu nedenle, otome oyunları, oyuncuların gidebileceği tüm yolları anlamak için tekrarlanan deneyim gerektirir.

Mayday Memory indir


Şimdi indir (193MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mayday Memory ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Benzer StoryTaco inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir