Merge Islands v1.0.0 MOD APK (Ücretsiz Alışveriş) indir 2022
Merge Islands v1.0.0 MOD APK (Ücretsiz Alışveriş) indir 2022

Merge Islands v1.0.0 MOD APK (Ücretsiz Alışveriş) indir 2022

Kısa açıklamalar: Merge Islands – Merge 3 Puzzle, heyecan verici renkler içeren bir sanal dünya simülasyon oyunudur. Güzel arkadaşlarla birçok yeni ülkeyi keşfedelim.

Android Android 4.0 ve üzeriMacera Oyunları
4 ( 178 Puan )
Price: $0
İsim Merge Islands
Yapımcı Vahala
Tür Macera Oyunları
Boyut 102M
Versiyon 1.0.0
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Merge Islands is the most famous version in the Merge Islands series of publisher Vahala
Mod Version 1.0.0
Total installs 10,000+

indir (102M)
  • Madeni para ve elmaslar için ücretsiz satın alma

Merge Islands, kolay ve çekici oynanışa sahip heyecan verici bir oyundur. Büyük bir ada keşfedecek ve orada heyecan verici maceralar yaşayacaksınız. Göreviniz, yeni öğeler oluşturmak ve adanızı inşa etmek için öğeleri bir araya getirmektir. Ancak oyunda bazı tehlikelerle de karşılaşacaksınız ve doğru stratejiye sahip olmanızı gerektirecek. Bu nedenle, bu oyun benzersiz hale geldi ve tüm dünyada birçok oyuncuyu kendine çekiyor.

Adaları BirleştirAdaları Birleştir

BAZI YENİ ÖZELLİKLER

Bu oyunu oynamadan önce, oyuncular bir hesap açmalıdır. Bu fonksiyon ile oyuncular birçok benzersiz ayrıcalığın tadını çıkaracaklar. İlk olarak, Merge Islands’da yüksek seviyeli binaları sentezlerken, oyuncular onunla birlikte gelen ve o binanın kilidini açmak için elmas gerektiren başka bir yapı alacaklar. İkincisi, oyuncunun üst düzey sandıkları açtıktan sonra daha fazla elmas alması ve oyuncunun daha fazla elmas toplamasına ve ada inşasına hizmet etmesine yardımcı olmasıdır. Ayrıca oyun, oyunculara harika deneyimler sunmak için oyundaki bazı sorunları optimize etti ve düzeltti.

GİZEMLİ ADA

Canlandırıcı, heyecan verici maceralarla gizemli bir adada oynayacaksınız. Bu adayı keşfetmeden önce, oradaki yoğun sisi temizlemeniz ve ada çevresinde değerli hazineleri aramanız gerekiyor. Ne kadar uzun süre oynarsanız, o kadar çok sürpriz keşfedeceksiniz.

Adaları BirleştirAdaları BirleştirAdaları Birleştir

YOK ET VE BİRLEŞTİR

Oyundaki ana göreviniz, yeni bitkiler oluşturmak ve oyundaki dev Big Bob’u yenmek için farklı türde öğeleri birleştirmek ve zanaat yapmaktır. Ayrıca, adadaki diğer birçok oyuncuyla tasarruf edebilir ve arkadaş olabilirsiniz. Keşifiniz sırasında, yolunuza çıkan yabani ot, ağaç, kaya vb. gibi her şeyi yok etmelisiniz. Adada güzel bir barınak inşa etmek için gerekli kaynakları toplayın, örneğin ahşap, çiçek, metal,…

KOLAY VE EĞLENCELİ STRATEJİ

Yeni öğeler oluşturmak için öğeleri yatay veya dikey olarak birleştirmeniz yeterlidir. Ancak başarılı olmak için kendiniz için akıllı bir stratejiniz olması gerekir. Daha da büyük ödüller almak için birleştirmek için üç öğeyi bir araya getirebilir veya daha fazlasını (ikiden fazla öğe) toplayabilirsiniz. Birleştirme, oyun oynamanıza ve inşa stratejinize bağlıdır, bu nedenle görevi tamamlamak için birden fazla yolunuz olabilir.


Merge Islands v1.0.0 MOD APK (Ücretsiz Alışveriş) indir 2022 indir


indir (102M)

Artık indirmeye hazırsınız Merge Islands ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.