Mini World: CREATA v0.55.0 APK + MOD (Sınırsız Para)

Uygulama ismi Mini World: CREATA Mini World: CREATA en ünlü versiyonudur Mini World: CREATA yayıncı dizisi SuperNice Digital Marketing Co., Ltd.
Yayıncı SuperNice Digital
Tür Macera Oyunları
Boyut 390MB
Son Sürüm 0.55.0
Mod Sürümü 0.54.1
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Sınırsız Para
Orjinal Play Store
Okumak 736 Görüntüleme
Android Android Macera Oyunları
4( Puan ) 556 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (390MB)

Blok tabanlı grafik oyunlarının çekiciliği sonsuz ve yaratıcıdır. Yine de, resmi sunucuları varsa ve sürekli yeni şeylerle güncelleniyorsa, her şey her zamankinden daha heyecanlı ve unutulmaz hale geliyor. Neyse ki, Mini World APK mükemmel bir örnek ve bu makalede tanıtılacak olan içerik. Birçok platform pazarında uzun süredir var, ancak en son güncellemesi CREATA, oyun, kaynaklar, öğeler, canavarlar, ekipman, evcil hayvan ve dünyadaki iyileştirmelerle yeni bir dönem olarak görülüyor. Ayrıca oyuncuların özel sunucular aracılığıyla arkadaşlarıyla her şeyi deneyimlemelerine olanak tanır, sonsuz bir dünyayı keşfetme potansiyelini genişletmek için mükemmel bir fırsat.

SONSUZ POTANSİYELLİ GENİŞ SANDBOX OYUNU

Mini World, yüzeyde basit bir oyundur, ancak oyuncular, doğrudan dünyasına adım attıklarında sonsuz derinliğini ve potansiyel fazla mesaiyi fark edeceklerdir. Hayatta kalma sırasında, oyuncuların yeni toprakların veya temel ekipmanların kilidini açmak için savaşması, kaynakları kazması, inşa etmesi, NPC’lerle etkileşime girmesi, alışveriş yapması ve patronlarla savaşması gerekir. Her ilerlemenin oyun üzerinde önemli bir etkisi vardır ve arkadaşlarıyla yan yana sayısız dakika boyunca eğlenmeleri için bir fırsattır.

Bunların yanı sıra oyuncular kendilerini yaratıcı moda kaptırabilir ve burada tatmin oldukları tüm olanaklara veya işlevlere sahip bir kale inşa etmek ve tasarlamak için tüm kaynaklara erişebilirler. Oyundaki her şeyin tadını çıkarmak için birçok farklı yolu vardır ve oyuncular yayıncıdan daha cömert ödüller almak için birçok çevrimiçi etkinliğe katılabilir.

DAHA FAZLA SÜRPRİZ İÇİN YERALTINI KEŞFEDİN

Kaynakların çeşitliliği oyunda öne çıkıyor, oyuncuların daha iyi savaş performansına veya daha iyi bir yaşama sahip olması için gerekli bir araç. Yüzeyde ahşap, toprak ve taş gibi sayısız kaynak olacak, ancak yeraltındaki hazineler çok sayıda mineral ve nadir ödüller içeren zindanlar içeriyor. Pek çok gizem bile çözülememiş durumda ve bu, oyuncuların arkadaşlarıyla maceraya atılmaları veya daha iyi ekipmanlar elde etmek için maden madenleri çıkarmaları için bir fırsat.

Buna ek olarak, yer altı, uzay portalları, uzun mesafeler boyunca seyahat etmenin uygun yolları veya dünyadaki gizemli topraklar oluşturmak için birçok nadir kaynak kullanılır. Yeraltının potansiyeli sonsuzdur ve oyunculara oyundaki her şeyi ve gizemleri fethetmek için gerekli bilgileri verecektir.

SAVAŞ VE DAHA FAZLASI İÇİN HASSAS EYLEMLE ESNEK KONTROLLER

Mini World, sonsuz kaynakların yanı sıra, oyuncuların hayatta kalması, savaşması ve sayısız potansiyel tehlikeden kaçması için esnek bir kontrol sistemine de sahiptir. Ayrıca, dövüş tarzlarını değiştirebilir ve en iyi deneyim için her bir ekipmanın yeteneğini optimize edebilirler. Silah çeşitliliği bir avantaj olarak görülüyor. Oyunda herhangi bir karakter veya beceri sistemi yok, oyuncular için ister menzilli ister yakın dövüş olsun, çeşitli dövüş stillerini kullanmaları için mükemmel bir fırsat.

Savaş sırasında, uygun olan şey, oyuncu ölürse, başlangıç ​​noktasına dönüp takım arkadaşlarından ayrılmak yerine seviye puanlarını yeniden canlandırmak ve savaşa devam etmek için kullanabilmeleridir. Bu sayede patronları kolayca yenebilir ve her zamankinden daha fazla ilerleyebilirler.

HAYAL ETTİĞİNİZ BİR HAYATIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Tüm oyun, birçok unsura odaklanacak ve oyuncular çiftçilik, inşaat, işçilik, ekipman sağlama vb. gibi dünyayı keşfetmek yerine rahatlayabilecekler. Her tür işin kendi araçları olacak, bu da oyunu daha çeşitli hale getirecek ve oyuncular yapacak daha çok şey var.

Ayrıca mağazadan birçok çeşit ekipman veya mobilya satın alabilir ve güçleri ile daha nadir kaynakları kullanabilirler. Mağaza sistemi sayesinde, iş daha basit hale gelecek ve oyunculara stiller veya özelliklerle bir şeyler inşa ederken büyük yaratıcılık sağlayacak.

YENİ BİR BAŞLANGIÇ, CREATA’YA HOŞ GELDİNİZ

Mini World’ün sürekli güncellemesi, oyuncuların yeni topraklara veya yeni patronlara sonsuz yolculuklarına devam ederken arkadaşlarıyla eğlendirecekleri daha benzersiz aktiviteler yaratmaktır. Böylece oyun, oyuncuların yeni yeteneklerin keyfini çıkarması için savaş, hareket ve ekipman sistemlerinde iyileştirmeler de dahil olmak üzere birçok benzersiz ve heyecan verici içeriğe sahip yeni bir güncelleme olan CREATA’yı tanıtıyor.

Üstelik yeni topraklar açacak; oyuncu yeraltını keşfetmekten sıkılırsa, şimdi volkanlar, Skylands, cehennem ve son olarak aya gelecekler. Her boyutun oyuncuların keşfetmesi için birçok farklılığı vardır, hatta temel veya ekipmanda birçok önemli iyileştirmeye sahip olmak için temel kaynaklardan yararlanılır. Ayrıca, yeni sınırlarını zorlamak için patronlar da dahil olmak üzere birçok heyecan verici içerikle geliyorlar.

Mini World, oynanış, içerik, öğeler, mekanikler vb. gibi harika macera oyunlarından biridir. Her şeyin derinliği ve sonsuzluğu vardır, oyuncuları her zaman birçok farklı ülkede hareket etmeye, zanaat yapmaya, savaşmaya ve rüya gibi bir hayat kurmaya motive eder.

Mini World: CREATA indir


Hemen indir (390MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mini World: CREATA ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir