Mobile Legends v1.6.18.6761 MOD APK indir (Drone Görünüm/Radar/Skin)

Mobile Legends v1.6.18.6761 MOD APK indir (Drone Görünüm/Radar/Skin)

Android Android 4.0 ve üzeriAksiyon
4 ( 567 Puan )
Price: $0
İsim Mobile Legends
Yapımcı Moonton
Tür Aksiyon
Boyut 120MB
Versiyon 1.6.18.6761
MOD Bilgisi Skin Hack/Drone Görünümü
Orjinal Google Play
Mobile Legends is the most famous version in the Mobile Legends series of publisher Moonton
Mod Version 1.6.18.6761

indir (120MB)
 1. HARİTA HACK
 2. DRONE GÖRÜNÜMÜ
 3. CİLT KİLİDİNİ AÇ
 4. SUNUCU DEĞİŞİKLİĞİ
 5. SINIRSIZ ALTIN
 6.  1 VURUŞ
 7.  SOĞUTMA YOK
 8. SINIRSIZ MANA
 9. ANTİ YASAKLAMA
 10. KAHRAMAN KİLİTLERİ AÇIK

VİDEO EĞİTİMİ ( ingilizce ): https://youtu.be/CrqedXFPTkENOT : KENDİ ORİJİNAL HESAPLARINIZI KULLANMADAN ÖNCE MODU TEST ETMEK SAHTE HESAP KULLANIN. MODDLU APK'DA YÜKSEK YASAKLANMA RİSKİ VARDIR.Bilgi : Eğer android 11 kullanıyorsanız ve ekran yüklemede illegal bir uygulama ile karşılaşırsanız. Lütfen VMOS uygulamasını kullanın, ardından modu yükleyin, sanal uygulamada yasadışı uygulama hatasını ortadan kaldıracaktır.İpuçları : 1 vuruş , sınırsız altın , sınırsız mana, rank ve klasikte cooldown yok gibi özel hileler kullanmayın, hilenin oyunda hata alacağı ve oyun oynarken bilinmeyen hatalara neden olabilir. Bu hileleri yalnızca Custom classic'te kullanın.
 • Oyuncu Çizgisini Çiz
 • Oyuncu Kutusunu Çiz
 • Oyuncu Mesafesini Çiz
 • Kamera Yüksekliği [0-40]
 • Satır Kalın [0-10]
 • Metin Boyutu [0-10]

Dövüş sanatları aksiyonu veya düşmanlarınıza zafer duygusu getiren oyunlar oynama konusunda tutkulu musunuz? Mobile Legends: Bang Bang, dünya çapında çok sayıda oyuncu ile uzun süre aramanız gereken oyundur. Çevrimiçi arenada diğer birçok oyuncuyla birlikte güçlü dövüş sanatları generallerine dönüşmenize izin verin. Bu oyundaki maçları kazandığınızda dünya hakimiyeti hissine kapılacaksınız.

Mobile Legends

KOLAY OYUN VE SIKI SAVAŞ

Her oyunda, birbiriyle savaşan iki takım olacak, oyuncunun görevi ana evini düşmanın eline düşmekten aktif olarak korumak ve birincil amaç düşmanın kulesini yok etmektir. Oyun, iki taraftan birinin yenilmesiyle sona erer. Ayrıca, ormandaki vahşi canavarları öldürmek, düşmanla savaşmakla dramatik, sadece hareket etmek için sanal gezinme tuşlarının kontrolü ile ilk oyundan itibaren oyunu sevmenize yardımcı olacaktır. Anahtar ve beceri tuşları; sen zaten yetenekli bir komutansın. Her oyunda çok fazla zaman harcamadığınız için endişelenmeden ve sıkıcı olmadan rahatlayın; takım kurmak için sadece 10 saniye ve savaşa katılmak için 10 dakika harcıyorsunuz.

Mobile Legends

Bu, neredeyse tüm diğer Moba oyunlarının iyileştirilmesinin zor olduğu oyunun olağanüstü avantajıdır. Karakterin iyileşip depresif canavarları öldürmesi için çok uzun süre beklemek zorunda kalmadan oyuna hızlı bir şekilde katılmanıza yardımcı olmak için. Hızlı vurun ve hızlı kazanın, böylece okuldan sonra kısa bir aradan tamamen yararlanın veya birkaç oyun maçına katılmak için çok çalışın.

SAVAŞ HAZIRLAMA STRATEJİSİ

Düşman üssünü yok etmek için akıllı konuşlandırma taktiklerine ihtiyacınız var. Kendiniz için büyücüler, keskin nişancılar, konuklar, destek vb. ile yan yana durmak için güçlü bir öncü general seçin. Düşman kulelerini, dört orman alanını, 18 savunma kulesini ve iki canavarı yok etmenin üç yolu vardır. Büyük hayvanlar Kaplumbağa ve Rab’dir. Zorluğu en iyi şekilde karşılamak için kendinizi akıllı taktiklerle eğitirsiniz. Etrafınızdaki kışlaları, minyonları ve iki süper güçlü canavarı yok edin. Öldürülen ilk büyük canavar, yok edildiğinde oyuncuya bir şans tılsımı getirecek olan Kaplumbağa’dır. Ve hepsinden önemlisi, büyük miktarda altın alacaksınız ve Lord, yenildiğinde ordunuza katılarak düşmanla savaşmanız için sizi destekleyecek. Altın ve ganimetleri topladıktan sonra altın veya ekipman kullanarak karakterinizin gücünü geliştirmeye devam ediyorsunuz.

Mobile Legends

BİRLİK KUVVETTİR

Mobil Efsanelerde takım ruhu yüksek gösterilir. Pozisyonlar özel olarak dağıtılmıştır ve her fraksiyonda, generali ve takım arkadaşlarının geri kalanını, dövüşü başlatmak için öncü general olarak yeteneklerine uygun pozisyonlarda rol oynayan beş oyuncu olacaktır. katil karakter, düşmanın ana hedeflerini yenmenize yardımcı olan katildir. Aynı zamanda, topçu ana düşmanı yok edecek; Büyü hasarı ve uzman deneyimine sahip büyücü sıkıntısı yoktur. Destek ekibi diğer şampiyonları desteklemek için geride kaldı.

Mobile Legends

Oyundaki zorlukların üstesinden gelmek için sadece ölümü doğurmak için bir araya gelmekle kalmaz, oyuncular savaş sırasında takım arkadaşlarına da yardımcı olabilir. Takım arkadaşınız bağlanırsa veya yok edilirse, tepeli arkadaşlarınıza sağlığı geri verebilirsiniz. Karakterler, en sıkı savunma sistemi altında düşmanı kontrol etmek için birbirlerine destek olacaklar.

ÇEKİCİ BİR ARAYÜZLE BİRLEŞTİRİLMİŞ CANLI GRAFİKLER

Pek çok kişinin merak ettiği nokta da bu; karakterlerin ve sahnenin görüntüleri son derece gerçekçi ve keskin tasarlanarak oyuncuya önlerindeki gerçek maçlara dalmış hissi veriyor. Çok fazla nesneyle savaşırken veya karakterinizin net olmayan görüşüyle ​​savaşırken gözlerinizi karıştırmaz. Mobile Legends: Bang Bang sizi güzel grafiklerle tatmin ediyor. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda basit bir arayüze sahip, dikkat dağıtıcı değil, ancak karakterinizi kolayca kontrol etmenize yardımcı olmak için ekranda görüntülenen özelliklerle dolu.

Mobile Legends

Mobile Legends: Bang Bang, deneyimlemeye değer bir oyundur. Takım arkadaşlarınızla kazanırken birçok duygusal çerçeveyle karşılaşacaksınız, ormanda heyecan duyacaksınız, düşman şeridini indirirken eğleneceksiniz, hepsi de oyunu gençler arasında popüler hale getirdi. Heyecan verici rahatlama anları yaşamak için kendinize harika savaşlar indirmeden artık tereddüt etmeyin.


Mobile Legends v1.6.18.6761 MOD APK indir (Drone Görünüm/Radar/Skin) indir


indir (120MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mobile Legends ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan Moonton

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.