AT Player v1.510 APK + MOD (Premium Kilidi Açıldı)

İsim AT Player AT Player en ünlü versiyonudur AT Player yayıncı dizisi Super Music Player Downloader
Yapımcı Super Music Player Downloader
Tür Müzik ve Ses
Boyut 17MB
Versiyon 1.510
Mod Sürümü 1.510
Toplam yükleme 100,000,000+
Derecelendirme
MOD Bilgisi Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Play Store
Okumak 13 Görüntüleme
Android Android Müzik ve Ses
4( Puan ) 797 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (17MB)

Müzik İndirici. Mp3 oynatıcı. YouTube Player – kullanıcıların ücretsiz olarak kullanmasına izin veren çevrimiçi bir müzik çalar. Günümüzde herkesin müzikten keyif alma ihtiyacı çok yüksek; herkesin sevdiği bir müzik türü vardır. Herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için verilen Super Music Player indiricisi bize çok güzel bir uygulama sunuyor. Bu uygulama çevrimdışı kullanıma izin verdiği, trend olan şarkıları her zaman güncellediği, şarkıları farklı hızlarda çalabildiği için herkes tarafından popülerdir.

Müzik İndirici. Mp3 oynatıcı. YouTube Oynatıcı. Müzik İndirici. Mp3 oynatıcı. YouTube Oynatıcı. Müzik İndirici. Mp3 oynatıcı. YouTube Oynatıcı.

MÜZİK ÇEVRİMİÇİ OYUNCU

Müzik İndirici uygulaması. Mp3 oynatıcı. YouTube Player, birçok farklı türe sahip 1000’den fazla şarkı içeren muazzam bir şarkı arşividir. Burada, ses tanıma özelliğini kullanarak izleyicilerin herhangi bir şarkı ile ücretsiz olarak müzik dinlemelerine izin verilir. Ayrıca en sevdiğiniz müzikleri aramanıza, çalma listelerini göstermenize, albümler, şarkılar, sanatçılar, remiksler, single’lar, kapaklar, FM radyo, Podcast’ler aramanızı destekler. Ayrıca bu uygulama, oynatma listelerinizin herkese açık oynatma listelerini YouTube’dan dinlemenize veya içe aktarmanıza da olanak tanır.

SINIRSIZ İNDİRME

Müzik İndiricinin kapasitesi. Mp3 oynatıcı. YouTube Player oldukça büyüktür ve dinleyicilerin istedikleri zaman çevrimiçi izlemelerine veya indirmelerine olanak tanır. Hip Hop, Reggaeton, K-Pop, Gospel, Elektronik, Latin, Pop, R&B, vb. gibi çok çeşitli müzik türleri ile ücretsiz müzik indirmenize yardımcı olur. Bu uygulamanın indirme işlemi çok hızlıdır, kaliteli üretir. şarkılar ve videolar. İndirmeyi tamamladığınızda, wifi’ye ihtiyacınız olmadığında kullanabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcılara en rahat hissi vermek için müzik dinlemeyi engelleyen reklamları da engeller.

Müzik İndirici. Mp3 oynatıcı. YouTube Oynatıcı. Müzik İndirici. Mp3 oynatıcı. YouTube Oynatıcı. Müzik İndirici. Mp3 oynatıcı. YouTube Oynatıcı.

SONSUZ OYUNCU

Bu program okuyucuların müziği çevrimdışı çalmasına olanak tanır, şarkı sözü eklemeyi destekler ve FLAC, M4B, MP4, 3GP, MID gibi daha fazla ses formatı türüne sahiptir… Elektronik gibi önceden biçimlendirilmiş türlerle de sesi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. , Dans, Pop, Halk, Heavy Metal, Klasik. Bu uygulamada, kullanıcı karıştırmakta, tekrar etmekte serbesttir.

Geliştirilmiş çalma listelerini kullanma hakkına sahip olacaksınız ve izleyiciler en sevdikleri şarkılara oy verme, dinledikleri şarkıları inceleme, sevdiğiniz şarkı türlerini önerme hakkına sahip olacaksınız… Ve özellikle kullanıcılar, arkadaşları, akrabaları ve hatta sosyal paylaşım sitelerinde dinlediklerini paylaşmak için. Lütfen bu harika özellikleri bilmek ve kullanmak için arkadaşlarınızla paylaşın.

AT Player indir


Şimdi indir (17MB)

Artık indirmeye hazırsınız AT Player ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir