Netflix Premium Apk indir 7.56.0 (Sürekli Güncel)

8

Netflix Apk indir 7.56.0 Build Mod Premium Apk

Netflix Premium Apk indir, İnternet üzerinden yayın yapan Netflix platformunun resmi uygulaması ile telefonunuzdan film ve dizi izleyin. Uygulamayı kullanabilmek için Normalde bir Netflix apk indir için aboneliğine ihtiyacınız var. Aboneliğinizle üye girişi yaptıktan sonra Netflix ağındaki tüm film ve dizileri sınırsız olarak telefonunuzdan izleyebiliyordunuz.

Fakat sizler için paylaştığımız Netflix Premium Mod Apk indir sayesinde hiç bir ücret ödemeden netflix dizi,filmlerine erişim sağlayabileceksiniz! Narcos, Black Mirror, Sense8 ve Marvel gibi birçok Netflix gösterimini anında telefondan izlemek için Netflix APK dosyasını indirip kurmanız gerekli.

Netflix Premium Apk indir sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilir siniz iyi keyifler dileriz. Reisin sizler için paylaştığı android uygulama Netflix Premium Apk indir ve Daha fazlasını inceleyebilmek için lütfen Apk indir kategorisine göz atmaya unutmayın ?

Netflix Premium Mod Apk

Kurulum için Split APKs Installer gerekmektedir. Buraya Tıklayarak SAI File Uygulaması İndirebilir veya indirme linklerinde ikisi bir arada olan Rar‘lı dosyayı indirip sorunsuz kurulum yapabilirsin yiğenim.

Netflix Premium Mod Apk İndirme Linkleri

8 Yorumlar
 1. Emre diyor

  Hocam bu uygulama kurulmuyor kurabilen varmı.

  1. ApkReis diyor

   Yükleme izni vermelisiniz bunun için
   “Ayarlar” / “Kilit ekranı ve güvenlik” / “Bilinmeyen kaynaklar” yazısının yanındaki açma kapatma butonundan yapabilirsiniz bilinmeyen kaynakları açtığınızda kurulumu tekrar yapın sorun olmayacaktır.

 2. yusuf diyor

  bende bilinmeyen kaynaklar açık olduğu hade kurulmuyor uygulama yüklenemedi hatası alıyorum

  1. ApkReis diyor

   Linkler yenilendi kurulum için Split APKs Installer uygulamasını kurup, Netflix APKs tekrar indirin SAI Split uygulamasını açarak Netflix APKs seçip kurulumu tamamlayıp tadını çıkar şimdiden iyi seyirler yiğenim.

 3. Dilara diyor

  Sorunsuz çalışan tek yer buradan indiriğim netflix teşekkürler artık tek apk indirme sitem burası.

  1. ApkReis diyor

   Sınırsız izlemenin keyfine bak iyi günlerde kullan yeğenim.

 4. Turksat diyor

  Merhaba, root olmadığı için yüklemiyor.

  1. ApkReis diyor

   Root gerekmiyor kurulum talimatlarını doğru uyğuladığından emin ol yeğen.

Cevap bırakın

Mail yayınlanmayacak yeğen.