Novels. Choose Your Story v2.15 MOD APK (Sınırsız Mücevher) indir 2021

Android Android Oyun
Uygulama ismi Novels. Choose Your Story Novels. Choose Your Story en ünlü versiyonudur Novels. Choose Your Story yayıncı dizisi
Yayıncı Ayist Games
Tür Oyun
Boyut 145MB
Son Sürüm 2.15
Mod Sürümü 2.15
Son Güncelleme 06.10.2021
MOD Özellikleri Sınırsız Mücevher
Orjinal Google Play
İndirme Sayısı 123
5( Puan ) 899( Oylama )
Ücret: ₺0
Şimdi indir (145MB)
  • Ücretsiz Premium Seçenekler
  • Sınırsız Mücevher(Değeri negatif olsa bile onları kullanın)
 

Roman her zaman bizi bir sürprizden diğerine götüren şey olmuştur. Her sayfayı okuyacak ve yavaş yavaş yazarın çizdiği dünyayı keşfedeceksiniz. Özellikle doruk noktasına geldiğinde her sayfa size farklı duygular yaşatacak. O dünyanın dışına çıkıp okumaya devam edemezsiniz. Yavaş yavaş, romanı seveceksiniz. Her şeyin bir roman gibi anlatıldığı bir hikaye arıyorsanız, oyunun adı Novels. Choose Your Story.

Güzel grafikler

Novels. Choose Your Story, gerçek dünyaya göre tasarlanmıştır. Oyunun başında, yeni bir hayata başlıyormuşsunuz gibi geliyor. Bu dünyada bir karakterin rolünü oynayacak ve yavaş yavaş oyunun gizli gizemlerini keşfedeceksiniz. Karakterler de güzel tasarlanmış ve aynı zamanda onlarla etkileşime girebilirsiniz.

Grafikler, bir oyuna başarı getiren ve oyuncunun dikkatini çeken unsurlardır. Oyunu bir kez sevmeye başladıklarında, durdurmak zor. Güzel grafikler kesinlikle bu oyun hakkında iyi bir izlenim bırakacaktır. Bu faktör sayesinde, uygulama birçok indirme ve oyunculardan olumlu eleştiriler aldı. Denilebilir ki oyun içeriği net olarak bilinmese de çekici grafikleri ile oyuncular mutlaka indireceği oyunu seçecektir.

Basit ve çekici oyun

Novels. Choose Your Story APK seçim ve kararlar; Bir hikaye seçecek ve yavaş yavaş keşfedeceksiniz. Seçimlerinizin her biri farklı bir aksiyona yol açacak ve yavaş yavaş bu oyunun amacına ulaşacak. Bu oyunun bir roman gibi olduğu söylenebilir. Sayfaları çevirirken hikayeden hikayeye gideceksiniz.

Aklınızda tutabileceğiniz bir fark, hikayeyi bir okuyucu olarak izlemek yerine bir karakter haline gelmenizdir. Özellikle kendi hikayenize kimseden etkilenmeden karar vereceksiniz. Size kalmış hikayeyi yönlendirmeyi seviyorsunuz. Tercihinize göre bir son oluşturmak için ne isterseniz yapabileceğinizi söyleyebilirsiniz.

Bu oyunun oynanışı basittir: doğru olduğunu düşündüğünüz seçimleri yapmanız gerekir. Her seçenek ile farklı yollara gideceksiniz. İstediğiniz karakterle ilişki kurabilirsiniz. Ayrıca, oyun sırasında hangi seçeneğin uygun olduğunu bilemediğinizde elbette çok fazla kafa karışıklığı yaşayacaksınız.

Hikayeden hikayeye gidecek ve kendinize belirli miktarda bilgi alacaksınız. Yavaş yavaş, bu bilgilerin miktarı daha da büyüdü. Oyun sırasında nasıl seçim yapacağınızı kesinlikle bilemeyeceksiniz. Bunun bir oyun olduğunu ve isteklerinizi yerine getirmenize yardımcı olmak için yaratıldığını görebilirsiniz. Bu yüzden kendi hikayelerinizi oluşturmaktan çekinmeyin ve ardından tekrar yeni bir hikaye başlatın.

Novels. Choose Your Story APK seçimler ve kararlar sana kendi karar verme hakkını kazanacağın renkli bir dünya getirecek. Birçok ilginç şeyin olacağı bir dünyada başlayacak ve yavaş yavaş güzelliğine çekileceksiniz. Siz de katılımcı olarak oyundaki hikayeleri öğreneceksiniz. Uygun olduğunu düşündüğünüz farklı durumlar için seçenekler sunacaksınız. Birini yaratmak için, Romanlarda en tatmin edici olduğunu düşünüyorsunuz. Hikayenizi seçin: seçim ve kararlar.


Novels. Choose Your Story indir

Şimdi indir (145MB)

Artık Novels. Choose Your Story 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız.

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir