Otherworld Legends v1.9.3 APK + MOD (Sınırsız Para/Tanrı Modu)

İsim Otherworld Legends Otherworld Legends en ünlü versiyonudur Otherworld Legends yayıncı dizisi
Yapımcı ChillyRoom
Tür Oyun
Boyut 154MB
Versiyon 1.9.3
Mod Sürümü 1.9.3
MOD Sınırsız Para/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Okumak 319 Görüntüleme
Android Android Oyun
5( Puan ) 314 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (154MB)

  • Gerçek parayla ücretsiz satın alma;
  • Satın alınan VIP (kulüp üyeliği);
  • Tüm karakterlerin ve becerilerinin kilidi açılır;
  • Kaldırılan reklam ekranı;
  • Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki seçeneklerin bulunduğu mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmesine tıklayın.
  • Sonsuz mücevherler, safirler, yakutlar, silah amplifikatörleri ve diriliş kartları;
  • Satıldıklarında ürün sayısı artar;
  • Pasif düşmanlar.

Eski konsollarda oynanan 2D piksel oyunları. Konsollar bu noktada hala az gelişmiş durumda, bu nedenle grafikleri mevcut standartlara göre o kadar iyi değil. Bununla birlikte, bugün bu tür grafiklere aşırı düşkün olan oyuncular, konsollarla iyi vakit geçirdikleri güzel anıları hatırlıyorlar. Otherworld Legends APK tamamen yeni bir oyundur ancak bu eski grafikleri kullanır. Aksine, markayı oluşturan benzersiz bir özellik haline gelir. Beğendiyseniz hemen gidip oynamalısınız.

OYUN ESKİ JAPONYA TEMASI İLE TASARLANDI

Muhtemelen bir çok oyuncu ortaçağ Avrupa temalı bir oyun oynamaya çalışmıştır. Bu tema aslında zaten çok tanıdık, o kadar ki insanlar ondan sıkılıyor. “Otherworld Legends”, karakterlerin eski Japonya’da kendilerini ifade edecekleri yeni bir dünya sunuyor. Ünlü büyülü Anime serisi gibi. Gerçek şu ki, türün hayranları için genetik, ilgilendikleri görüntüleri gerçekten ortaya çıkarıyor.

Oyuncular, sakin bambu olukları, zen terasları, büyük yeraltı mezarları veya rüya gibi serap sarayı gibi son derece benzersiz yerleri keşfedebilirler. Gerçek görüntü modelleri ile tasarlanmışlardır, bu nedenle bir şeyleri görselleştirmek kolaydır. Ancak, 2D piksel grafikleri nedeniyle bu şeyler çok benzersiz ve ayırt edici bir şekilde temsil edilir. Görevlere ve sizin de keşfettiğiniz sırlara dayanan oyun, oyuncuları birçok farklı yere götürecek. Her biri, öğrenmeniz gereken benzersiz kültürü açıkça gösterir. Elbette yeni deneyim, bu oyunu ayrı ayrı, genel olarak Japonya’nın eşsiz kültürünü sevmenizi sağlayacaktır.

KARİZMATİK VE BÜYÜLÜ BAŞLANGIÇ NOKTASI

Hikaye, Japon Şinto’daki ünlü bir tanrının başka bir adı olan Asurendra’dan geliyor. Bu tanrı, gücünü farklı zamanlardan ve mekanlardan en güçlü savaşçıları toplamak için kullanır. Oyun gerçekten bu tanrının bunu yapmasının amacını ortaya koymuyor. Çünkü bu oyunu tamamlayarak elde edeceğiniz sonuç bu olacak. Herkes daha sonra ne yapacağını bilmeden seraba gönderilecek. Yapmanız gereken, son test karşılanana kadar ilerlemeye devam etmektir. Pek çok zorluktan geçerek, sonunda bu diyarın ardındaki uzun süredir gömülü olan sırla yüzleşmek zorunda kalacaklar… son sır sadece bu oyunun oynanış kısmını tamamlayanlar içindir.

FARKLI MÜCADELE BECERİLERİNE SAHİP BİRÇOK KAHRAMANLAR

Otherworld Legends APK oyuncunun bir karakteri kontrol etmesi ve savaşması gereken bir ARPG görevi görecek. Haritada başka rakip kalmayana kadar dövüşünüz devam edebilir. Bu gerçekten her oyuncunun ezbere bildiği klasik bir oyundur. Oyundaki haritalar, 2D grafik kullanan oyunlar gibi 3.5D tarzında çalışacak ancak oyuncuyu 3D gibi hissettiren unsurlar var.

Oyuncular, sol taraftaki gezinme kolunu kullanarak 8 yönde hareket edebilecekler. Bu esneklik sayesinde oyuncular daha rahat hareket edebilirler. Bu açıdan eski 2D piksel oyunlarından farklıdır, karakter hızlı ve gecikme sorunu olmadan hareket eder. Ekranın sol tarafında, farklı beceri ve saldırıları görüntülemek için yaklaşık 4 düğme olacaktır. Genellikle, tüm karakterlerin bir otomatik saldırısı vardır. Bu sırada sürekli basıldığında, enerji tüketmeyen normal saldırılar kullanacaksınız. Bu kesinlikle düşman dizilişi için ana hasar faktörü olacaktır. Bunun yanı sıra, etrafa yerleştirilmiş 3 farklı beceri olacak. Her karakterin, doğru olanı seçmek için uzun süre çalışmanız gereken benzersiz stilleri vardır.

Oyunda, adamlar gladyatör gibi özelliklere sahip karakterler sunuyor. Bu karakterler genellikle oldukça esnektir ve becerileri de dayanıklılıklarını artırır. Bu sınıfı kazanmanın sırrı, savaşı mümkün olduğunca uzatmak. Okçular ise güçleri, saldırı esnekliği ve sürekliliklerinde yatar. Maçı erken bitirmezseniz kesinlikle yorulup düşmana yenileceksiniz. Ayrıca Magician, Paladin, Knight gibi bir karakter sınıfı da var… Genel olarak, öğrenmeniz gereken benzersiz özelliklere sahip olacak.

OYUNDA SÜREKLİ OLARAK GÖRÜŞÜLEBİLİR RAKTÖRLER GÖRÜNÜYOR

Bir tanrının gücüyle bu dünyaya çağrıldınız. Ve ilahi alemin ardındaki sırrı bulmak için bir yolculukta. Yani rakibiniz de çok güçlü. Korkunç canavarlar ya da bazen sadece yaramaz ruhlar olurdu. Her canavar türü için ve onu çok hızlı bir şekilde ele almanın bir yolu olmalı. Bu oyunda saldırı etkisi son derece bombastik hale getirildi. Saldırılarınızın her biri patlamalar, ışıklar ve sesler üretir. Süper keskin ve çok tatmin edici savaş parmaklarınızın ucunda gerçekleşecek. Oyuncuların her seviyede aldıkları ödüller uygun ve harcadıkları çabaya değer.

Otherworld Legends indir


Şimdi indir (154MB)

Artık indirmeye hazırsınız Otherworld Legends ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan Daha Fazlası

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.