Pasha Fencer v1.4.0 APK + MOD (Sınırsız Elmas)

Uygulama ismi Pasha Fencer Pasha Fencer en ünlü versiyonudur Pasha Fencer yayıncı dizisi
Yayıncı DaystarGoodDay
Tür MOBA
Boyut 66MB
Son Sürüm 1.4.0
Mod Sürümü 1.4.0
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Sınırsız Elmas
Orjinal Play Store
Okumak 2.9K Görüntüleme
Android Android MOBA
5( Puan ) 763 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (66MB)

Pasha Fencer Hileli Mod APK indir, Can Yaman’ın reklam yüzü olduğu Pasha Fencer Android Savaşçı oyunu marketlerde yerini aldı! Tüm Dünya genelinde aktif olarak 50 milyon oyuncunun oynadığı dikey RPG oyunu Türk oyuncuları bekliyor.

Arkadaşlarınızla beraber oyunun zevkini en üst seviyede çıkarın. Düşmanlara karşı birlikte kılıçlarınızı çıkarın ve zafer kazanmak için beraber hareket edin.

Pasha Fencer MOD APK

Pasha Fencer APK indir

Harika özellikleri ile şaşırtıyor. İlk dikey RPG oyunu olmasının avantajı şudur, dikey kullanıcı sayfası sizlere tek elle oynayabilmenizi sağlayacak. Elleriniz artık oyun oynarken ağrımayacak.

Pasha Fencer Hile indir

Türk oyunculara özel hediye kampanyaları hala devam ediyor. Türkiye için özel hazırlanan skinler oyuna giriş yapar yapmaz sizin olacak. Bu özel kostümü kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra elde edilebilir. Bunların yanı sıra özel ön kayıt hediyesi , hediye kodu ve 10 devamlı çekme şansına da sahip çıkacaksınız.

Pasha Fencer Hileli APK

Oyuncu karakteri ile sunucular arası savaşlara katılabilecek, işte bu gerçek bir çılgınlık. Arkadaşlarınızla ittifak birlikleri oluşturabileceksiniz, birlikte hareket ederek daha çok düşmanı yenebilirsiniz. Görevleri takip edin ve görevleri yerine getirerek görev eşyalarını kazanın. Oyun en üst seviye görüntü kalitesi ve ses kalitesi ile iyileştirilmiştir.

Pasha Fencer indir


Hemen indir (66MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pasha Fencer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir